Алатка соба мелење-NC / ЦПУ 0-399mm х-tr. купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
1

Milling machine CNC Deckel FP2NC - Dialog 4

Повеќе Deckel Fp 2
Essen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6397 km
одличен (користен)
4

Milling machine DECKEL FP 1

Повеќе Deckel Fp 1
Industriestr. 81, 90537 Feucht, DEГерманија
6763 km
1975
обновен (користен)
3

Tool Room Milling Machine - Universal DECKEL FP 2 A

Повеќе Deckel Fp 2
Dreieich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6568 km
1985
користен
5

Universal tool milling machine EMCO FB 3

Повеќе Emco Fb 3
Bächingen, ГерманијаГерманија
6746 km
1999
одличен (користен)
4

Tool Room Milling Machine - Universal DECKEL FP 2 A / CONTOUR 3

Повеќе Deckel Fp 2
Dreieich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6568 km
користен


Алатк...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
10

Universal tool milling machine EMCO FB 3

Повеќе Emco Fb 3
Bächingen, ГерманијаГерманија
6746 km
2000
како и нови (ex-дисплеј)
1

Tool room milling machine DECKEL FP 1

Повеќе Deckel Fp 1
Bretzfeld-Schwabbach, ГерманијаГерманија
6655 km
добар (користен)
3

Tool-milling machine MAHO MH 300 P

Повеќе Maho Mh 300
Wiesbaden, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6534 km
1979
користен
5

Dollco fine sanding and polishing machine Dollco DC4-NC

weiterstadt, ГерманијаГерманија
6568 km
1994
добар (користен)
4

Universal Milling Machine DECKEL FP 1

Повеќе Deckel Fp 1
Industriestr. 81, 90537 Feucht, DEГерманија
6763 km
1976
обновен (користен)
1

Milling Machine - Vertical HUVEMA HU S808 CNC

Bottrop-Grafenwald, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6383 km
2019
ново


Алатк...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.