категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за печатење и печатење Предпритиснете Други
Класифицирана реклама
Bacher / Citizen Micro RB-35PM-TRY8 Bacher / Citizen Micro RB-35PM-TRY8 Bacher / Citizen Micro RB-35PM-TRY8 Bacher / Citizen Micro RB-35PM-TRY8
more images
4
Германија Donaueschingen
1259 km
Bacher / Citizen Micro RB-35PM-TRY8
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Advand/Grafoteam PST36 Advand/Grafoteam PST36 Advand/Grafoteam PST36
more images
3
Германија Hamburg
1581 km
Advand/Grafoteam PST36
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Screen AGFA Avalon N16-50XT
more images
1
Данска København
1704 km
Screen AGFA Avalon N16-50XT
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LECTRA ALYS 20+ LECTRA ALYS 20+
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
LECTRA ALYS 20+
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Glunz & Jensen DEC 150 Glunz & Jensen DEC 150 Glunz & Jensen DEC 150 Glunz & Jensen DEC 150
more images
4
Германија Willich
1582 km
Glunz & Jensen DEC 150
2006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AGFA Xcalibur VLF AGFA Xcalibur VLF AGFA Xcalibur VLF AGFA Xcalibur VLF
more images
4
Германија Fehmarn
1633 km
Laser head
AGFA Xcalibur VLF
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Linotype 48 Linotype 48 Linotype 48 Linotype 48 Linotype 48 Linotype 48 Linotype 48
more images
7
Тајланд 109/35 Kanchanaphisek Rd, Khwaeng Saphan Sung, Khet Saphan Sung, Krung Thep Maha Nakhon 10240, Thailand
8093 km
Linotype 48
1950
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LÜSCHER CTP 75 LÜSCHER CTP 75 LÜSCHER CTP 75
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
LÜSCHER CTP 75
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BASF Combi F1 Super
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
AUTEFA CL 2003 AUTEFA CL 2003 AUTEFA CL 2003 AUTEFA CL 2003
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AUTEFA CL 2003
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.