Купете Притиснете ги сопирачките 120-149t притисок користени (81)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Притиснете ги сопирачките 120-149t притисок
Класифицирана реклама
more images
Романија Cisnădie
497 km
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130 TRUMPF TruBend 5130
more images
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
TRUMPF TruBend 5130
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT Multipress 135-30 EHT Multipress 135-30 EHT Multipress 135-30 EHT Multipress 135-30 EHT Multipress 135-30 EHT Multipress 135-30 EHT Multipress 135-30
more images
Германија Günzburg
1.178 km
EHT Multipress 135-30
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAKSAN AP 3100/120 INV 26383 ERMAKSAN AP 3100/120 INV 26383
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
ERMAKSAN AP 3100/120 INV 26383
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO PPH 40180 HACO PPH 40180 HACO PPH 40180 HACO PPH 40180 HACO PPH 40180 HACO PPH 40180
more images
Германија Esslingen am Neckar
1.256 km
HACO PPH 40180
Јавете се
Класифицирана реклама
BAYKAL APHS 120 Tonnen mit Cybelec Steuerung
more images
Германија Obertraubling
1.110 km
BAYKAL APHS 120 Tonnen mit Cybelec Steuerung
Јавете се
Класифицирана реклама
Placke HQPB M4 3100x125t Placke HQPB M4 3100x125t Placke HQPB M4 3100x125t Placke HQPB M4 3100x125t Placke HQPB M4 3100x125t
more images
Германија Trittau
1.581 km
Placke HQPB M4 3100x125t
Јавете се
Класифицирана реклама
Liptovske Strojarne HOL 120/4050 Liptovske Strojarne HOL 120/4050 Liptovske Strojarne HOL 120/4050 Liptovske Strojarne HOL 120/4050
more images
Полска Sułów
1.155 km
Liptovske Strojarne HOL 120/4050
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT Variopress 125-50 EHT Variopress 125-50 EHT Variopress 125-50 EHT Variopress 125-50
more images
Германија Günzburg
1.178 km
EHT Variopress 125-50
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Truma Bend V130 INV 25130 TRUMPF Truma Bend V130 INV 25130 TRUMPF Truma Bend V130 INV 25130
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
TRUMPF Truma Bend V130 INV 25130
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFP 130-3L AMADA PROMECAM HFP 130-3L AMADA PROMECAM HFP 130-3L AMADA PROMECAM HFP 130-3L AMADA PROMECAM HFP 130-3L AMADA PROMECAM HFP 130-3L
more images
Германија Ahaus
1.611 km
AMADA PROMECAM HFP 130-3L
Јавете се
Класифицирана реклама
RICO PR-CN 30-135 RICO PR-CN 30-135 RICO PR-CN 30-135 RICO PR-CN 30-135 RICO PR-CN 30-135 RICO PR-CN 30-135 RICO PR-CN 30-135
more images
Германија Windsbach
1.202 km
RICO PR-CN 30-135
Јавете се
Класифицирана реклама
MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3 MENGELE HB 130-3
more images
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1.092 km
MENGELE HB 130-3
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130 TRUMPF TRUMABEND V 130
more images
Германија Ahaus
1.612 km
TRUMPF TRUMABEND V 130
Јавете се
Класифицирана реклама
Alpmac C3100-220 Alpmac C3100-220 Alpmac C3100-220 Alpmac C3100-220 Alpmac C3100-220 Alpmac C3100-220 Alpmac C3100-220
more images
Германија Moers
1.586 km
Alpmac C3100-220
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan E BRAKE 100 INV 27603 Safan E BRAKE 100 INV 27603 Safan E BRAKE 100 INV 27603 Safan E BRAKE 100 INV 27603
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
Safan E BRAKE 100 INV 27603
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO ERM 30135 HACO ERM 30135 HACO ERM 30135
more images
Германија Ahaus
1.611 km
HACO ERM 30135
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000 LVD PPN 125/4000
more images
Холандија Netherlands
1.707 km
LVD PPN 125/4000
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to
more images
Германија Kreuztal
1.479 km
AMADA PROMECAM HFP130-30 NT 3100 x 130 to
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40 LVD PPBL 135/40
more images
Германија Ahaus
1.612 km
LVD PPBL 135/40
Јавете се
Класифицирана реклама
Alpmac C135-4100 Alpmac C135-4100 Alpmac C135-4100 Alpmac C135-4100 Alpmac C135-4100 Alpmac C135-4100 Alpmac C135-4100
more images
Германија Moers
1.586 km
Alpmac C135-4100
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135 ATLANTIC HPT 30/135
more images
Германија Rödermark
1.365 km
ATLANTIC HPT 30/135
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMABEND BAH 125/3 TRUMPF TRUMABEND BAH 125/3 TRUMPF TRUMABEND BAH 125/3 TRUMPF TRUMABEND BAH 125/3
more images
Словачка Slovakia
802 km
TRUMPF TRUMABEND BAH 125/3
Јавете се
Класифицирана реклама
Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140 Gasparini XB140
more images
Холандија Netherlands
1.707 km
Gasparini XB140
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-3212-CNC Delem DA-58T
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA AD-R 30135 DURMA AD-R 30135 DURMA AD-R 30135
more images
Германија Staufenberg
1.418 km
DURMA AD-R 30135
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF. TrumaBend V85 , Year 2003/18000,-euro TRUMPF. TrumaBend V85 , Year 2003/18000,-euro TRUMPF. TrumaBend V85 , Year 2003/18000,-euro TRUMPF. TrumaBend V85 , Year 2003/18000,-euro
more images
Германија Saarbrücken
1.427 km
TRUMPF. TrumaBend V85 , Year 2003/18000,-euro
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO ERM 36135 HACO ERM 36135 HACO ERM 36135 HACO ERM 36135 HACO ERM 36135 HACO ERM 36135
more images
Холандија Haarle
1.665 km
HACO ERM 36135
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40 ATLANTIC HPA 135/40
more images
Германија Mainz
1.399 km
ATLANTIC HPA 135/40
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135 CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135 CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135 CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135 CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135 CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135 CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135
more images
Полска Siedlce
1.175 km
CORMAK 310cm x 135 T EASY 31135
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41 Otinus PBO-3212-CNC OT-41
more images
Полска Bydgoszcz
1.312 km
Otinus PBO-3212-CNC OT-41
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 3100 mm KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 3100 mm KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 3100 mm KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 3100 mm KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 3100 mm
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Kletzer Europa Compact 3100 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC
more images
Германија Wasbek
1.640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 30175 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumabend V 130 Trumpf Trumabend V 130 Trumpf Trumabend V 130 Trumpf Trumabend V 130
more images
Германија Biebrich
1.437 km
Trumpf Trumabend V 130
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO ATLANTIC ERM 30135 HACO ATLANTIC ERM 30135
more images
Германија Witten
1.548 km
HACO ATLANTIC ERM 30135
Јавете се
Класифицирана реклама
Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2 Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2 Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2 Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2 Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2 Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2 Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2
more images
Чешка република Kroměříž
920 km
Haco Atlantic CNC ATP 32160 Y2
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21 Otinus PBO-3212-N Estun E21
more images
Полска Białośliwie
1.325 km
Otinus PBO-3212-N Estun E21
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 32135 3 Achsen Y1-Y2-
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 32135 3 Achsen Y1-Y2-
Јавете се
Класифицирана реклама
BAYKAL APHS PRO 31120 BAYKAL APHS PRO 31120 BAYKAL APHS PRO 31120
more images
Италија Matelica
742 km
BAYKAL APHS PRO 31120
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFT 130/ 4 AMADA PROMECAM HFT 130/ 4 AMADA PROMECAM HFT 130/ 4 AMADA PROMECAM HFT 130/ 4 AMADA PROMECAM HFT 130/ 4
more images
Хрватска Kroatien
657 km
AMADA PROMECAM HFT 130/ 4
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO EuroMaster S ES 30150 HACO EuroMaster S ES 30150 HACO EuroMaster S ES 30150
more images
Германија Witten
1.548 km
HACO EuroMaster S ES 30150
Јавете се
Класифицирана реклама
MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton MVD 3100 x 135 Ton
more images
Италија Concordia Sagittaria
853 km
MVD 3100 x 135 Ton
Јавете се
Класифицирана реклама
CBC HS 130/31 CBC HS 130/31 CBC HS 130/31
more images
Италија Via della Futa, 1, 40035 Castiglione dei Pepoli BO, Italia
901 km
CBC HS 130/31
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Ketzer XF 30125 3 Achsen Y1-Y2 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Ketzer XF 30125 3 Achsen Y1-Y2 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Ketzer XF 30125 3 Achsen Y1-Y2
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK Ketzer XF 30125 3 Achsen Y1-Y2
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135 HACO PPB 30.135
more images
Германија Ahaus
1.612 km
HACO PPB 30.135
Јавете се
Класифицирана реклама
SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to SAFAN 3100 x 110 to
more images
Германија Kreuztal
1.479 km
SAFAN 3100 x 110 to
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 40175 4 Achsen Y1-Y2-
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 40175 4 Achsen Y1-Y2-
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135 HACO PPES 40.135
more images
Германија Ahaus
1.612 km
HACO PPES 40.135
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 3020 mm x 135 to, Y KK Kletzer CNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 3020 mm x 135 to, Y KK Kletzer CNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 3020 mm x 135 to, Y KK Kletzer CNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 3020 mm x 135 to, Y KK Kletzer CNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 3020 mm x 135 to, Y
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 3020 mm x 135 to, Y
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer XF 30120 3 Achsen Y1-Y
more images
Австрија A - Niederösterreich
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer XF 30120 3 Achsen Y1-Y
Јавете се