категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Притиснете користени

Обработка на жица Притиснете
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
KUHNE MASCHINENBAU KEPK-1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
National Machy USA N-300
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1 Yamada Dobby Omega F1
more images
12
Франција Lyon
1437 km
Yamada Dobby Omega F1
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90 WAFIOS N90
more images
11
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
WAFIOS N90
1994
Втора рака
Јавете се

Искористено Притиснете

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.