категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за подмачкување на брзини вертикално - дијаметар на тркалата. 500-699 мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за сечење брзини Машини за подмачкување на брзини вертикално - дијаметар на тркалата. 500-699 мм
Класифицирана реклама
TOS F-06 TOS F-06 TOS F-06 TOS F-06 TOS F-06 TOS F-06
more images
6
Германија Bruchsal
1326 km
TOS F-06
1965
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A WMW ZFWZ 500 x 8A
more images
10
Германија Dreieich
1376 km
WMW ZFWZ 500 x 8A
1973
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
PRÄWEMA SLV-R1 SYNCHROFORM V
2001
Втора рака
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
WMW ZFWZ 500x8
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cugir Romania gear hobbing Cugir Romania gear hobbing Cugir Romania gear hobbing Cugir Romania gear hobbing
more images
4
Романија București
469 km
Cugir Romania gear hobbing
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651 STAEHELY SH 651
more images
8
Полска Poznań
1256 km
STAEHELY SH 651
1971
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800
more images
12
Германија Bruchsal
1326 km
Liebherr/Lorenz S800
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
GLEASON- HURTH ZWS 380
Втора рака
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
Втора рака
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
Втора рака

Искористено Машини за подмачкување на брзини вертикално - дијаметар на тркалата. 500-699 мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.