Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење 400-499мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење 400-499мм
Класифицирана реклама
MAWITEC TURNSTAR II MAWITEC TURNSTAR II MAWITEC TURNSTAR II MAWITEC TURNSTAR II
more images
4
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
MAWITEC TURNSTAR II
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HARRISON ALPHA 460 special price HARRISON ALPHA 460 special price HARRISON ALPHA 460 special price
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
HARRISON ALPHA 460 special price
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMT Kern CD480 DMT Kern CD480 DMT Kern CD480
more images
3
Германија Heilbronn
1290 km
DMT Kern CD480
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dugard BMC 1860 Dugard BMC 1860 Dugard BMC 1860 Dugard BMC 1860 Dugard BMC 1860 Dugard BMC 1860
more images
6
Германија Sternenfels
1303 km
Dugard BMC 1860
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SOMAB UNIMAB 400 SOMAB UNIMAB 400 SOMAB UNIMAB 400 SOMAB UNIMAB 400 SOMAB UNIMAB 400 SOMAB UNIMAB 400
more images
6
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
SOMAB UNIMAB 400
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AJAX APOLLO 200 AJAX APOLLO 200 AJAX APOLLO 200 AJAX APOLLO 200 AJAX APOLLO 200
more images
5
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
AJAX APOLLO 200
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B
more images
7
Германија Kaufungen
1419 km
Sandvik Coromant 347 830111 C433 Capto C5/ Multifix B
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Colchester, Harrison, 600lathes Electronic Mascot, 460x1000mm
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OPTIMUM OPTIturn S400E
more images
1
Германија Niederlangen
1656 km
OPTIMUM OPTIturn S400E
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E SEIGER SLZ 500E
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
SEIGER SLZ 500E
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMTG CKE 6180Z x 4000 mm DMTG CKE 6180Z x 4000 mm DMTG CKE 6180Z x 4000 mm DMTG CKE 6180Z x 4000 mm DMTG CKE 6180Z x 4000 mm
more images
5
Германија Augsburg
1136 km
DMTG CKE 6180Z x 4000 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
1580 km
PINACHO S-90/200
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pinacho Mustang 200 Pinacho Mustang 200
more images
2
Германија Offenbach am Main
1376 km
Pinacho Mustang 200
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC Mondiale 81, Gallic 420 CNC
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Mondiale 81, Gallic 420 CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
1407 km
HARRISON Alpha 1400 XT
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000 WEILER E50 X1000
more images
15
Германија Burgoberbach
1215 km
WEILER E50 X1000
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status DMT Kern DMT Kern Status
more images
15
Германија Schwalbach
1443 km
DMT Kern DMT Kern Status
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Microcut ERIC – TC1840 Microcut ERIC – TC1840 Microcut ERIC – TC1840 Microcut ERIC – TC1840 Microcut ERIC – TC1840
more images
5
Германија Kirchheim bei München
1072 km
Microcut ERIC – TC1840
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
KAMI DKM 630 / 2000 ZS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister NEF 480 Gildemeister NEF 480 Gildemeister NEF 480
more images
3
Австрија Uttendorf
997 km
Gildemeister NEF 480
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
5
Германија Bruchsal
1326 km
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weyrauch DR 250 Z CNC Weyrauch DR 250 Z CNC Weyrauch DR 250 Z CNC
more images
3
Германија Gemmingen
1301 km
Weyrauch DR 250 Z CNC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT ZDM 400
more images
1
Шпанија
2137 km
KRAFT ZDM 400
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti Boehringer DUS 400 ti
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Boehringer DUS 400 ti
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KERN / DMT CD 480 KERN / DMT CD 480 KERN / DMT CD 480 KERN / DMT CD 480 KERN / DMT CD 480 KERN / DMT CD 480
more images
6
Германија Eislingen/Fils
1230 km
KERN / DMT CD 480
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Romi C420 Romi C420 Romi C420
more images
3
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Romi C420
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000 VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000
more images
6
Германија Grenzach-Wyhlen
1295 km
VDF BOEHRINGER DUS 560 / 1000
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Saeilo Ecoca Dialog EL 4610 E Saeilo Ecoca Dialog EL 4610 E Saeilo Ecoca Dialog EL 4610 E Saeilo Ecoca Dialog EL 4610 E
more images
4
Германија Oftersheim
1339 km
Saeilo Ecoca Dialog EL 4610 E
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
P.B.R. T 30 S-NC x 1500 P.B.R. T 30 S-NC x 1500 P.B.R. T 30 S-NC x 1500 P.B.R. T 30 S-NC x 1500
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
P.B.R. T 30 S-NC x 1500
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VOJUS TURNTEC 63 VOJUS TURNTEC 63 VOJUS TURNTEC 63
more images
3
Франција Haguenau
(Локација на дилерот)
1352 km
VOJUS TURNTEC 63
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti VDF Boehringer DUS 400 ti
more images
5
Германија Straubenhardt
(Локација на дилерот)
1311 km
VDF Boehringer DUS 400 ti
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S
more images
7
Германија Haiger
1452 km
BRIDGEPORT EZ Path S
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 TOS Galanta Zyklotronic HAD 40 / 75 (230x750) FAGOR TOS Galanta Zyklotronic HAD 40 / 75 (230x750) FAGOR TOS Galanta Zyklotronic HAD 40 / 75 (230x750) FAGOR TOS Galanta Zyklotronic HAD 40 / 75 (230x750) FAGOR TOS Galanta Zyklotronic HAD 40 / 75 (230x750) FAGOR
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
TOS Galanta Zyklotronic HAD 40 / 75 (230x750) FAGOR
1996
Втора рака
Јавете се

Искористено Стругови - контролиран циклус - дијаметар на вртење 400-499мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши