Купете Машини за автомати користени (25)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за сечење брзини Машини за автомати
Класифицирана реклама
Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5 Lorenz SNJ5
more images
8
Бугарија Asenovgrad
264 km
Lorenz SNJ5
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ LS 82 LORENZ LS 82 LORENZ LS 82 LORENZ LS 82
more images
4
Германија Kleinostheim
1354 km
LORENZ LS 82
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200 LIEBHERR WSC 1200
more images
13
Германија Halberstadt
1403 km
LIEBHERR WSC 1200
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680 LIEBHERR WSC 680
more images
10
Германија Sachsen, Deutschland
1242 km
LIEBHERR WSC 680
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR LFS200 LIEBHERR LFS200 LIEBHERR LFS200 LIEBHERR LFS200 LIEBHERR LFS200
more images
5
Германија
1369 km
LIEBHERR LFS200
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122
more images
7
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
LIEBHERR LS 122
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLEX Wechseleinsätze HOLEX Wechseleinsätze HOLEX Wechseleinsätze HOLEX Wechseleinsätze
more images
4
Германија Malsch
1324 km
HOLEX Wechseleinsätze
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ LS 82 LORENZ LS 82 LORENZ LS 82 LORENZ LS 82 LORENZ LS 82
more images
5
Германија Düsseldorf
1565 km
LORENZ LS 82
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
LORENZ S8 / 630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR WS 1
more images
1
Германија Metzingen
1244 km
LIEBHERR WS 1
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lorenz SN 4 Lorenz SN 4 Lorenz SN 4 Lorenz SN 4 Lorenz SN 4
more images
5
Словенија Spodnje Grušovlje 1, 3311 Šempeter v Savinjski dolini, Slovenija
742 km
Lorenz SN 4
1910
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120 PFAUTER PSA 120
more images
9
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
PFAUTER PSA 120
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN
more images
9
Германија Malsch
1324 km
SPANNZANGEN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Liebherr LS 122 Liebherr LS 122 Liebherr LS 122 Liebherr LS 122 Liebherr LS 122 Liebherr LS 122
more images
6
Германија Grävenwiesbach
1414 km
Liebherr LS 122
2001
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
LORENZ SNJ 5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ LS 150 LORENZ LS 150 LORENZ LS 150
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
LORENZ LS 150
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Timeway Timeway
more images
2
Германија Neuss
1566 km
Timeway
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122 LIEBHERR LS 122
more images
8
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
LIEBHERR LS 122
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN SPANNZANGEN
more images
8
Германија Malsch
1324 km
SPANNZANGEN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lorenz Gear Shaping with NC Siemens Lorenz Gear Shaping with NC Siemens Lorenz Gear Shaping with NC Siemens Lorenz Gear Shaping with NC Siemens Lorenz Gear Shaping with NC Siemens Lorenz Gear Shaping with NC Siemens Lorenz Gear Shaping with NC Siemens
more images
7
Бразил Av. Roque Gabriel, 1035 - Jardim Morumbi, Sorocaba - SP, 18085-645, Brasil
10151 km
Lorenz Gear Shaping with NC Siemens
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ SZA LORENZ SZA LORENZ SZA LORENZ SZA LORENZ SZA LORENZ SZA LORENZ SZA LORENZ SZA
more images
8
Германија Malsch
1324 km
LORENZ SZA
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ LS 400 LORENZ LS 400 LORENZ LS 400 LORENZ LS 400
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
LORENZ LS 400
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN Hurth SPANNZANGEN
more images
10
Германија Malsch
1324 km
Hurth SPANNZANGEN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ LS 400 LORENZ LS 400 LORENZ LS 400
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
LORENZ LS 400
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150 GLEASON-PFAUTER PSA 150
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
GLEASON-PFAUTER PSA 150
1998
Втора рака
Јавете се