Купете Машини за глодање на рабовите на забите користени (7)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за сечење брзини Машини за глодање на рабовите на забите
Класифицирана реклама
Gleason Pfauter P2800 Gleason Pfauter P2800 Gleason Pfauter P2800
more images
3
Словенија Brodišče 5, 1236 Trzin, Slovenia
765 km
Gleason Pfauter P2800
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRÄWEMA W 2 - 1 SYNCHROFORM PRÄWEMA W 2 - 1 SYNCHROFORM PRÄWEMA W 2 - 1 SYNCHROFORM
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
PRÄWEMA W 2 - 1 SYNCHROFORM
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lorenz / Uhlich ATM 35 FR Lorenz / Uhlich ATM 35 FR Lorenz / Uhlich ATM 35 FR
more images
3
Германија Hövelhof
(Локација на дилерот)
1507 km
Lorenz / Uhlich ATM 35 FR
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gleason P90 Gleason P90 Gleason P90 Gleason P90 Gleason P90 Gleason P90 Gleason P90
more images
7
Соединетите Американски Држави Warren
8023 km
Gleason P90
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Brodišče 5, 1236 Trzin, Slovenia
765 km
Liebherr L3002 CNC
2006
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURTH ZK 200/1-TE CNC HURTH ZK 200/1-TE CNC HURTH ZK 200/1-TE CNC
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
HURTH ZK 200/1-TE CNC
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HURTH ZK 7 HURTH ZK 7 HURTH ZK 7 HURTH ZK 7
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
HURTH ZK 7
1975
Втора рака
Јавете се