категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фреза-univ.NC / CNC над 1000mm x-way користени

Машини за обработка на метал и машински алати Фреза Фреза-univ.NC / CNC над 1000mm x-way
Класифицирана реклама
TOS FGS 63 CNC TOS FGS 63 CNC TOS FGS 63 CNC TOS FGS 63 CNC
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS FGS 63 CNC
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM
more images
15
Словенија Srednja vas - Goriče 9, 4204 Golnik, Slovenia
791 km
BULERRI MACCHINNE FPM 142 2AM
1998
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0 ALESAMONTI BFM0
more images
12
Италија Castano Primo
1133 km
ALESAMONTI BFM0
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH 2000 MAHO MH 2000 MAHO MH 2000 MAHO MH 2000 MAHO MH 2000 MAHO MH 2000
more images
6
Австрија
1021 km
MAHO MH 2000
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS PARPAS CFS
more images
10
Германија Schwäbisch Gmünd
(Локација на дилерот)
1232 km
PARPAS CFS
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426 BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
BOHNER & KÖHLE WF 3/12 TNC 426
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS FSQ 80 CNC
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G
more images
6
Романија Brașov
546 km
TOS KUŘIM FS 80 G
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 SHW UF5 INV 26152 SHW UF5 INV 26152 SHW UF5 INV 26152 SHW UF5 INV 26152
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
SHW UF5 INV 26152
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RECKERMANN Delta 1300 Kombi RECKERMANN Delta 1300 Kombi RECKERMANN Delta 1300 Kombi RECKERMANN Delta 1300 Kombi RECKERMANN Delta 1300 Kombi RECKERMANN Delta 1300 Kombi RECKERMANN Delta 1300 Kombi
more images
7
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
RECKERMANN Delta 1300 Kombi
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T HERMLE U 1000 T
more images
9
Германија Aach
1230 km
HERMLE U 1000 T
2000
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320 RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320 RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320 RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320 RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320 RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320 RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320
more images
7
Германија Staufenberg
1426 km
RECKERMANN 1300 Kombi (X 1000) m Heidenhain TNC 320
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt am Main
1351 km
KRAFT MU-50
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AUERBACH (GERMANY) FUW 1005 AUERBACH (GERMANY) FUW 1005 AUERBACH (GERMANY) FUW 1005
more images
3
Германија Chemnitz
1229 km
AUERBACH (GERMANY) FUW 1005
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Mönchengladbach
1582 km
MAHO MH 1000 S
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON VX10 HURON VX10 HURON VX10 HURON VX10 HURON VX10
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
HURON VX10
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS
more images
7
Шпанија Manlleu, Barcelona, España
1612 km
L&W MACHINE TOOLS TUM 40 VS
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho MH1200W Deckel Maho MH1200W Deckel Maho MH1200W Deckel Maho MH1200W Deckel Maho MH1200W Deckel Maho MH1200W
more images
6
Германија Heilbronn
1286 km
Deckel Maho MH1200W
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt am Main
1351 km
KRAFT MU-46S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FPT Industrie SPAZIO 15 FPT Industrie SPAZIO 15 FPT Industrie SPAZIO 15 FPT Industrie SPAZIO 15 FPT Industrie SPAZIO 15
more images
5
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
FPT Industrie SPAZIO 15
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Correa A10 Correa A10 Correa A10 Correa A10 Correa A10
more images
5
Италија Novi Ligure
1107 km
Correa A10
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S Maho MH 1200 S
more images
11
Германија Augsburg
1136 km
Maho MH 1200 S
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mandelli THEMA SELCA 3045 Mandelli THEMA SELCA 3045 Mandelli THEMA SELCA 3045 Mandelli THEMA SELCA 3045
more images
4
Италија Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
1015 km
Mandelli THEMA SELCA 3045
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Klopp KORRADI FK 10 Klopp KORRADI FK 10 Klopp KORRADI FK 10
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Klopp KORRADI FK 10
1985
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rheinland-Pfalz, Германија
1530 km
MAHO MH 1000 S
1992
работилница ремонтирана (искористена)
Класифицирана реклама
Холандија Varsseveld
1630 km
STYLE BT-3000
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000
more images
11
Шпанија Azcoitia
1979 km
Juaristi MX3-D-4000
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SACHMAN T10 HS SACHMAN T10 HS SACHMAN T10 HS SACHMAN T10 HS SACHMAN T10 HS
more images
5
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
SACHMAN T10 HS
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak 200B Mazak 200B Mazak 200B Mazak 200B Mazak 200B
more images
5
Германија Murr
1273 km
Mazak 200B
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Marienheide
1513 km
Sachman Arakos 521
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rheinland-Pfalz, Германија
1530 km
MAHO MH1000C
1987
работилница ремонтирана (искористена)
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL
more images
6
Холандија Babberich
1645 km
FEHLMANN PICOMAX P100 CNC XL
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lagun GMB 32 Lagun GMB 32
more images
2
Шпанија Azcoitia
1979 km
Lagun GMB 32
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi Reckermann Kombi
more images
14
Унгарија Tata
724 km
Reckermann Kombi
1976
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC
more images
7
Германија Hallstadt
1250 km
Optimum Maschinen - Germany Optimill F310 HSC CNC
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
SHW UF 41 SHW UF 41 SHW UF 41 SHW UF 41 SHW UF 41 SHW UF 41 SHW UF 41 SHW UF 41
more images
8
Германија Ellwangen (Jagst)
1218 km
SHW UF 41
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Iserlohn
1529 km
KLOPP FWS15
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FGS63-CNC-B TOS FGS63-CNC-B TOS FGS63-CNC-B TOS FGS63-CNC-B
more images
4
Австрија Himberg bei Wien
834 km
TOS FGS63-CNC-B
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MECOF CS 88 GS MECOF CS 88 GS MECOF CS 88 GS MECOF CS 88 GS
more images
4
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
MECOF CS 88 GS
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leingarten
1292 km
Kuraki CMN 5B
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Bohner & Koehle (Boko) F63.100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31 SHW UF 31
more images
10
Германија Ellwangen (Jagst)
1218 km
SHW UF 31
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTCut UE102-5A MTCut UE102-5A
more images
2
Германија Murr
1273 km
MTCut UE102-5A
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200 MTE BF 2200
more images
9
Германија Kehl
1339 km
MTE BF 2200
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SACHMAN TRT 10 HS SACHMAN TRT 10 HS SACHMAN TRT 10 HS SACHMAN TRT 10 HS SACHMAN TRT 10 HS
more images
5
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
SACHMAN TRT 10 HS
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huron GXD 511 Huron GXD 511 Huron GXD 511 Huron GXD 511 Huron GXD 511 Huron GXD 511 Huron GXD 511
more images
7
Германија Biebrich
(Локација на дилерот)
1437 km
Huron GXD 511
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA TOS MC 100 VA
more images
11
Германија Sachsenheim
1297 km
TOS MC 100 VA
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHO MH 1200 W MAHO MH 1200 W MAHO MH 1200 W
more images
3
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
MAHO MH 1200 W
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP 50 CC DECKEL FP 50 CC DECKEL FP 50 CC DECKEL FP 50 CC DECKEL FP 50 CC DECKEL FP 50 CC
more images
6
Германија Dortmund
1546 km
DECKEL FP 50 CC
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PARPAS SL 75 PARPAS SL 75 PARPAS SL 75
more images
3
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
PARPAS SL 75
1999
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Фреза-univ.NC / CNC над 1000mm x-way

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.