категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за подмачкување на брзини вертикално - дијаметар на тркалата. 0-299 мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за сечење брзини Машини за подмачкување на брзини вертикално - дијаметар на тркалата. 0-299 мм
Класифицирана реклама
GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH GLEASON-PHOENIX 125 GH
more images
6
Германија Monheim am Rhein
1550 km
GLEASON-PHOENIX 125 GH
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron M 102 Mikron M 102 Mikron M 102 Mikron M 102 Mikron M 102
more images
5
Германија Burgoberbach
1215 km
Mikron M 102
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150 PFAUTER PE150
more images
15
Турција Yenidoğan, Sahabeler Cd No:20 D:20, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
603 km
PFAUTER PE150
1990
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reinecker RF2 Reinecker RF2
more images
2
Словенија Hrastje 211, 4000 Kranj, Slovenija
782 km
Reinecker RF2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80 Liebherr LC80
more images
10
Германија Zerbst/Anhalt
1364 km
Liebherr LC80
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH Gleason-Pfauter 125 GH
more images
5
Германија Aachen
1573 km
Gleason-Pfauter 125 GH
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Modul ZFWZ 250/3 WMW Modul ZFWZ 250/3 WMW Modul ZFWZ 250/3 WMW Modul ZFWZ 250/3 WMW Modul ZFWZ 250/3 WMW Modul ZFWZ 250/3
more images
6
Холандија Apeldoorn
(Локација на дилерот)
1673 km
WMW Modul ZFWZ 250/3
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron 102 MPS Mikron 102 MPS Mikron 102 MPS Mikron 102 MPS Mikron 102 MPS
more images
5
Франција La Saussaye
1823 km
Mikron 102 MPS
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A TOS OFA 71 A
more images
9
Данска Pandrup
1937 km
TOS OFA 71 A
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Liebherr LC 152 Liebherr LC 152 Liebherr LC 152 Liebherr LC 152
more images
4
Индија Pali Village
5177 km
Liebherr LC 152
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 High Speed  High Speed
more images
2
Бразил Av. Roque Gabriel, 1035 - Jardim Morumbi, Sorocaba - SP, 18085-645, Brasil
10151 km
High Speed
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150 Pfauter PE 150
more images
15
Индија Faridabad
5182 km
Pfauter PE 150
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220 CIMA CE 220
more images
11
Индија Faridabad
5182 km
CIMA CE 220
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за подмачкување на брзини вертикално - дијаметар на тркалата. 0-299 мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.