категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Фини здодевни мелници користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Фини здодевни мелници
Класифицирана реклама
POSALUX MICROFOR PNC 3 POSALUX MICROFOR PNC 3 POSALUX MICROFOR PNC 3
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
POSALUX MICROFOR PNC 3
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
aba MK4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SIP , Typ MP - 3K SIP , Typ MP - 3K SIP , Typ MP - 3K SIP , Typ MP - 3K SIP , Typ MP - 3K
more images
5
Германија Schwabach
1195 km
SIP , Typ MP - 3K
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W200G Skoda W200G Skoda W200G Skoda W200G Skoda W200G Skoda W200G Skoda W200G Skoda W200G
more images
8
Франција Paris
1718 km
Skoda W200G
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Mikromat Dresden BKoE 400x630/2 PA2 VEB Mikromat Dresden BKoE 400x630/2 PA2 VEB Mikromat Dresden BKoE 400x630/2 PA2 VEB Mikromat Dresden BKoE 400x630/2 PA2
more images
4
Германија Eberswalde
1385 km
VEB Mikromat Dresden BKoE 400x630/2 PA2
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM Grob SM
more images
9
Германија Hövelhof
1507 km
Grob SM
1966
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DIXI 3 SO DIXI 3 SO DIXI 3 SO DIXI 3 SO DIXI 3 SO DIXI 3 SO
more images
6
Франција Saint-Germain-de-Pasquier
1822 km
DIXI 3 SO
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Фини здодевни мелници

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.