категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за свиткување на челик за зајакнување користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Машини за свиткување на челик за зајакнување
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Peddinghaus Perfekt 42 PCN (PLC)
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mubea BB 032 P200 Mubea BB 032 P200
more images
2
Германија Lennestadt
1488 km
Mubea BB 032 P200
1991
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318 DAVI #5283 MC4P4318
more images
8
Унгарија Tatabánya
714 km
DAVI #5283 MC4P4318
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40 A+B FASTECH MAX 40
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
A+B FASTECH MAX 40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zopf Evo 36 Zopf Evo 36 Zopf Evo 36 Zopf Evo 36 Zopf Evo 36 Zopf Evo 36 Zopf Evo 36
more images
7
Германија Haldenwang
1168 km
Zopf Evo 36
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MUBEA (wahrscheinlich) 63 N/10 MUBEA (wahrscheinlich) 63 N/10
more images
2
Германија Wiesbaden
1407 km
MUBEA (wahrscheinlich) 63 N/10
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC)
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC)
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi UB-100 Rogi UB-100 Rogi UB-100 Rogi UB-100 Rogi UB-100 Rogi UB-100 Rogi UB-100 Rogi UB-100
more images
8
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi UB-100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 IB 36  IB 36  IB 36  IB 36  IB 36  IB 36
more images
6
Германија Haldenwang
1167 km
IB 36
2022
Ново
Јавете се

Искористено Машини за свиткување на челик за зајакнување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.