Купете Машини за исправување користени (53)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Машини за исправување
Класифицирана реклама
LC CATTANEO MD6-RE60.1300 LC CATTANEO MD6-RE60.1300
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
LC CATTANEO MD6-RE60.1300
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm) DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm)
more images
12
Германија Mörsdorf
1282 km
DREHER RIMA Modell 1675 BGL (300 x 2,5 mm)
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 18.260-1000.2 KOHLER 18.260-1000.2 KOHLER 18.260-1000.2 KOHLER 18.260-1000.2
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KOHLER 18.260-1000.2
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Sinsheim
1315 km
SCHUBERT WM 0/150
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Швајцарија Döttingen
1256 km
HRC 30 / 50 / 80
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BLEMA GOTHA UBR 3,15-2000 BLEMA GOTHA UBR 3,15-2000 BLEMA GOTHA UBR 3,15-2000 BLEMA GOTHA UBR 3,15-2000 BLEMA GOTHA UBR 3,15-2000
more images
5
Германија Hagen
1528 km
BLEMA GOTHA UBR 3,15-2000
1974
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FECKER FECKER FECKER
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
FECKER
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2 KOHLER 50 400/10-3000.2
more images
15
Чешка република Zlín
906 km
KOHLER 50 400/10-3000.2
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kohler 18.120 B Kohler 18.120 B Kohler 18.120 B Kohler 18.120 B
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
Kohler 18.120 B
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GOTI S.A. CE 200 TN GOTI S.A. CE 200 TN GOTI S.A. CE 200 TN GOTI S.A. CE 200 TN
more images
4
Германија Bitterfeld-Wolfen
1326 km
GOTI S.A. CE 200 TN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
more images
12
Германија Mörsdorf
1282 km
VEB Pressenwerk Bad Salzungen MAR 250/2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH MAE S 25 RH
more images
7
Германија Ennepetal
1538 km
MAE S 25 RH
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GROETZINGER R 250/9 GROETZINGER R 250/9 GROETZINGER R 250/9
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
GROETZINGER R 250/9
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HR 63/TR 25/HRW 25 DUNKES HR 63/TR 25/HRW 25 DUNKES HR 63/TR 25/HRW 25 DUNKES HR 63/TR 25/HRW 25
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
DUNKES HR 63/TR 25/HRW 25
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DREHER 1675 BV 11 DREHER 1675 BV 11 DREHER 1675 BV 11 DREHER 1675 BV 11 DREHER 1675 BV 11
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
DREHER 1675 BV 11
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW - BAD SALZUNGEN MAR 250/2 WMW - BAD SALZUNGEN MAR 250/2
more images
2
Германија Bitterfeld-Wolfen
1333 km
WMW - BAD SALZUNGEN MAR 250/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Sinsheim
1315 km
KOHLER 30.1000/21 T
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARKU 50125/21 ARKU 50125/21 ARKU 50125/21 ARKU 50125/21 ARKU 50125/21 ARKU 50125/21
more images
6
Германија Wietze
1521 km
ARKU 50125/21
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GSW RMZ 50/54 GSW RMZ 50/54 GSW RMZ 50/54 GSW RMZ 50/54
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
GSW RMZ 50/54
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BAD SALZUNGEN MR 250/4 BAD SALZUNGEN MR 250/4 BAD SALZUNGEN MR 250/4 BAD SALZUNGEN MR 250/4 BAD SALZUNGEN MR 250/4 BAD SALZUNGEN MR 250/4
more images
6
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
BAD SALZUNGEN MR 250/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 18.65-300.1
more images
1
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KOHLER 18.65-300.1
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schleicher RML 6-70/160 Schleicher RML 6-70/160 Schleicher RML 6-70/160 Schleicher RML 6-70/160
more images
4
Германија Bitterfeld-Wolfen
1333 km
Schleicher RML 6-70/160
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM BSA RPN 90/600 HA-NC-UM
more images
10
Германија Willich
1579 km
BSA RPN 90/600 HA-NC-UM
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Abwickler-Richtmaschinen-Kombination
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
SCHLEICHER RML 6-53/96-450 SCHLEICHER RML 6-53/96-450 SCHLEICHER RML 6-53/96-450
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHLEICHER RML 6-53/96-450
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BAD SALZUNGEN MAR 125/2 BAD SALZUNGEN MAR 125/2 BAD SALZUNGEN MAR 125/2 BAD SALZUNGEN MAR 125/2 BAD SALZUNGEN MAR 125/2
more images
5
Германија Schmölln
1259 km
BAD SALZUNGEN MAR 125/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UBK UBK UBK
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
UBK
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
L.A.S.A. RH 16-200 L.A.S.A. RH 16-200 L.A.S.A. RH 16-200 L.A.S.A. RH 16-200
more images
4
Германија Bitterfeld-Wolfen
1333 km
L.A.S.A. RH 16-200
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER Peak Performer 18P.600 KOHLER Peak Performer 18P.600 KOHLER Peak Performer 18P.600 KOHLER Peak Performer 18P.600 KOHLER Peak Performer 18P.600
more images
5
Германија Sielenbach
1121 km
KOHLER Peak Performer 18P.600
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HÄMMERLE TRM 80.1250 HÄMMERLE TRM 80.1250 HÄMMERLE TRM 80.1250 HÄMMERLE TRM 80.1250 HÄMMERLE TRM 80.1250
more images
5
Германија Sinsheim
1315 km
HÄMMERLE TRM 80.1250
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEORG FISCHER BRM 30/250 GEORG FISCHER BRM 30/250 GEORG FISCHER BRM 30/250 GEORG FISCHER BRM 30/250 GEORG FISCHER BRM 30/250
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
GEORG FISCHER BRM 30/250
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHNUTZ RM 14 / 55 / 21 – 1600 TZ SCHNUTZ RM 14 / 55 / 21 – 1600 TZ SCHNUTZ RM 14 / 55 / 21 – 1600 TZ SCHNUTZ RM 14 / 55 / 21 – 1600 TZ
more images
4
Германија Hagen
1528 km
SCHNUTZ RM 14 / 55 / 21 – 1600 TZ
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 12.120-75.2 KOHLER 12.120-75.2 KOHLER 12.120-75.2 KOHLER 12.120-75.2 KOHLER 12.120-75.2
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KOHLER 12.120-75.2
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DDR BETRIEB nicht bekannt/unknown DDR BETRIEB nicht bekannt/unknown DDR BETRIEB nicht bekannt/unknown DDR BETRIEB nicht bekannt/unknown
more images
4
Германија Leipzig
1298 km
DDR BETRIEB nicht bekannt/unknown
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Regensburg
1116 km
TFON TF-M
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4 VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4
more images
9
Германија Mörsdorf
1282 km
VEB Pressenwerk Bad Salzungen MR 250/4
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
ARKU GBR 9.250.30
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INTEMACH INTEMACH INTEMACH INTEMACH
more images
4
Турција Türkei
1182 km
INTEMACH
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 12 120 - 150.1 KOHLER 12 120 - 150.1 KOHLER 12 120 - 150.1
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KOHLER 12 120 - 150.1
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingarten UAH 80 Weingarten UAH 80 Weingarten UAH 80 Weingarten UAH 80 Weingarten UAH 80 Weingarten UAH 80
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
Weingarten UAH 80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SOPREM BRM19/150/16/U SOPREM BRM19/150/16/U SOPREM BRM19/150/16/U
more images
3
Германија Plettenberg
1503 km
SOPREM BRM19/150/16/U
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAIR / BRONX etc. MAIR / BRONX etc. MAIR / BRONX etc. MAIR / BRONX etc.
more images
4
Германија
1531 km
MAIR / BRONX etc.
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Sinsheim
1315 km
UNGERER 1800/2,25/23
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tank Tank Tank Tank
more images
4
Германија Trittau
1581 km
Tank
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 120.1500 / 21 T KOHLER 120.1500 / 21 T KOHLER 120.1500 / 21 T KOHLER 120.1500 / 21 T KOHLER 120.1500 / 21 T
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
KOHLER 120.1500 / 21 T
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm KOHLER 30.180  180 x 2,0 mm
more images
14
Германија Kreuztal
1479 km
KOHLER 30.180 180 x 2,0 mm
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Sinsheim
1315 km
SCHUBERT WM 2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRUDERER 12.120 BRUDERER 12.120 BRUDERER 12.120
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BRUDERER 12.120
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DREHER 1645-AV Modell 738 DREHER 1645-AV Modell 738 DREHER 1645-AV Modell 738
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DREHER 1645-AV Modell 738
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUBERT WMP 30/600 SCHUBERT WMP 30/600 SCHUBERT WMP 30/600 SCHUBERT WMP 30/600 SCHUBERT WMP 30/600
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHUBERT WMP 30/600
1973
Втора рака
Јавете се