Купете Машини за брусење со двојно лице користени (23)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за мелење Машини за брусење со двојно лице
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 457 R DISKUS DDS 457 R
more images
2
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DISKUS DDS 457 R
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 750 IV CRVA DISKUS DDS 750 IV CRVA DISKUS DDS 750 IV CRVA DISKUS DDS 750 IV CRVA DISKUS DDS 750 IV CRVA
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
DISKUS DDS 750 IV CRVA
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TSB 250 P (NEU ab Werk)
more images
1
Германија Lüdenscheid
1515 km
FLOTT TSB 250 P (NEU ab Werk)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Greif D 20 A 2 SP Greif D 20 A 2 SP Greif D 20 A 2 SP
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Greif D 20 A 2 SP
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 600 CRA DISKUS DDS 600 CRA DISKUS DDS 600 CRA
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
DISKUS DDS 600 CRA
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNKER Saturn JUNKER Saturn JUNKER Saturn JUNKER Saturn JUNKER Saturn
more images
5
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
JUNKER Saturn
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 750 XR DISKUS DDS 750 XR DISKUS DDS 750 XR DISKUS DDS 750 XR DISKUS DDS 750 XR DISKUS DDS 750 XR
more images
6
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DISKUS DDS 750 XR
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
THIELENHAUS MD 900A1A-ME THIELENHAUS MD 900A1A-ME THIELENHAUS MD 900A1A-ME THIELENHAUS MD 900A1A-ME THIELENHAUS MD 900A1A-ME
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
THIELENHAUS MD 900A1A-ME
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diskus DDS 600 P Diskus DDS 600 P Diskus DDS 600 P Diskus DDS 600 P Diskus DDS 600 P Diskus DDS 600 P
more images
6
Австрија Pressbaum
855 km
Diskus DDS 600 P
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
REMA DS 25/300 REMA DS 25/300 REMA DS 25/300 REMA DS 25/300 REMA DS 25/300 REMA DS 25/300
more images
6
Германија Bitburg
1498 km
REMA DS 25/300
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 600 XR E1 DISKUS DDS 600 XR E1 DISKUS DDS 600 XR E1 DISKUS DDS 600 XR E1 DISKUS DDS 600 XR E1
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
DISKUS DDS 600 XR E1
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE
more images
9
Германија Dietzenbach
1369 km
Diskus Werke Schleiftechnik DDS 600 XR / KDE / XRE
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 457 II CRAM DISKUS DDS 457 II CRAM DISKUS DDS 457 II CRAM DISKUS DDS 457 II CRAM
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DISKUS DDS 457 II CRAM
1987
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Giustina R242
1995
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27 Safag Typ27
more images
10
Германија Borken
1611 km
Safag Typ27
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gardner SDG6-42 Gardner SDG6-42
more images
2
Соединетите Американски Држави Warren
8022 km
Gardner SDG6-42
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 457 II CRAM DISKUS DDS 457 II CRAM DISKUS DDS 457 II CRAM DISKUS DDS 457 II CRAM
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DISKUS DDS 457 II CRAM
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gardner SDG6-42 Rebuilt 2015 Gardner SDG6-42 Rebuilt 2015 Gardner SDG6-42 Rebuilt 2015
more images
3
Соединетите Американски Држави Warren
8022 km
Gardner SDG6-42 Rebuilt 2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 750 RVA DISKUS DDS 750 RVA DISKUS DDS 750 RVA DISKUS DDS 750 RVA DISKUS DDS 750 RVA
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DISKUS DDS 750 RVA
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diskus-Werke DDS 600 III-CRA
more images
1
Соединетите Американски Држави Warren
8022 km
Diskus-Werke DDS 600 III-CRA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC
more images
6
Германија Engen
1237 km
DISKUS DDS 457 III PRVM-CNC
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GIUSTINA R242 GIUSTINA R242 GIUSTINA R242
more images
3
Соединетите Американски Држави Warren
8022 km
GIUSTINA R242
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC
more images
6
Германија Engen
1237 km
DISKUS DDS 750 IV CRVA CNC
1995
Втора рака
Јавете се