Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Компресори користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Машини за обработка на метал и машински алати Компресори
KAESER SM13 KAESER SM13 KAESER SM13
more images
3
Јавете се
Grub am Forst Германија
1266 km
2022
многу добро (користено)
HUVEMA HP2 PEAK HUVEMA HP2 PEAK HUVEMA HP2 PEAK HUVEMA HP2 PEAK HUVEMA HP2 PEAK
more images
5
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
Втора рака
Mark B500-75FYD Mark B500-75FYD Mark B500-75FYD
more images
3
Јавете се
Weiterstadt Германија
1372 km
1989
Втора рака
BOGE SLF 61 BOGE SLF 61 BOGE SLF 61 BOGE SLF 61
more images
4
Јавете се
Tönisvorst Германија
1590 km
2008
Втора рака
Mahle SAE 610D/270 Mahle SAE 610D/270 Mahle SAE 610D/270 Mahle SAE 610D/270 Mahle SAE 610D/270 Mahle SAE 610D/270
more images
6
Јавете се
Sankt Egidien Германија
1239 km
1997
работилница ремонтирана (искористена)
MAHLE MSKE 07 MAHLE MSKE 07 MAHLE MSKE 07 MAHLE MSKE 07 MAHLE MSKE 07
more images
5
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
1983
Втора рака
 Öwamat 4  Öwamat 4
more images
2
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
добро (искористено)
KAESER EPC 340 KAESER EPC 340 KAESER EPC 340 KAESER EPC 340 KAESER EPC 340
more images
5
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
1993
Втора рака
COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5 COMP AIR L22-7.5
more images
9
Јавете се
Rödermark Германија
1365 km
2002
добро (искористено)
COOL TECHNOLOGY EN286-1 COOL TECHNOLOGY EN286-1 COOL TECHNOLOGY EN286-1 COOL TECHNOLOGY EN286-1 COOL TECHNOLOGY EN286-1
more images
5
Јавете се
Tönisvorst, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1588 km
1999
Втора рака
DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L DAEWOO DAAX 500 L
more images
10
Јавете се
Velen Германија
1603 km
Ново
Atlas Copco GA30VSD+ Atlas Copco GA30VSD+ Atlas Copco GA30VSD+ Atlas Copco GA30VSD+ Atlas Copco GA30VSD+ Atlas Copco GA30VSD+
more images
6
Јавете се
Żychlin Полска
1194 km
2017
многу добро (користено)
ATLAS COPCO GA 15 SP (10 bar) ATLAS COPCO GA 15 SP (10 bar)
more images
2
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
2000
добро (искористено)
MEHRER F 37-10 MEHRER F 37-10 MEHRER F 37-10 MEHRER F 37-10
more images
4
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
1991
Втора рака
ECOAIR A 10 - 10 ECOAIR A 10 - 10 ECOAIR A 10 - 10 ECOAIR A 10 - 10
more images
4
Јавете се
Rödermark, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1998
Втора рака
CHIRON ZU 197/3-1
more images
1
Јавете се
Wiesbaden Германија
1407 km
1985
подготвен за употреба (искористен)
Boge SLDF 40-3 Boge SLDF 40-3 Boge SLDF 40-3
more images
3
Јавете се
Deutschland Германија
1369 km
2018
добро (искористено)
CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel CHICAGO PNEUMATIC CPVR15 + Lufttrockner + Kessel
more images
9
Јавете се
Ennepetal Германија
1538 km
2014
Втора рака
ATLAS COPCO GA 310 PACK ATLAS COPCO GA 310 PACK ATLAS COPCO GA 310 PACK ATLAS COPCO GA 310 PACK
more images
4
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
добро (искористено)
Mehrer AVT55 - 2.2-350 HM Mehrer AVT55 - 2.2-350 HM Mehrer AVT55 - 2.2-350 HM Mehrer AVT55 - 2.2-350 HM Mehrer AVT55 - 2.2-350 HM
more images
5
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
2002
Втора рака
Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31 Kaeser AS31
more images
9
Јавете се
Alblasserdam Холандија
1724 km
2001
добро (искористено)
KAESER AS 30-500 KAESER AS 30-500 KAESER AS 30-500 KAESER AS 30-500 KAESER AS 30-500
more images
5
Јавете се
Wiesbaden Германија
1407 km
1977
подготвен за употреба (искористен)
UWM 7.5/850/270
more images
1
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1602 km
Ново
SERA MV3533 SERA MV3533
more images
2
Јавете се
Oberhausen Германија
1576 km
многу добро (користено)
DELTATHERM RK Wasser Rueckkuehler DELTATHERM RK Wasser Rueckkuehler DELTATHERM RK Wasser Rueckkuehler DELTATHERM RK Wasser Rueckkuehler DELTATHERM RK Wasser Rueckkuehler
more images
5
Јавете се
Staufenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1426 km
1990
Втора рака
GÜDE nicht bekannt
more images
1
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
1991
Втора рака
Atlas Copco GA22
more images
1
Јавете се
Deutschland Германија
1369 km
2005
добро (искористено)
Boge SDF24-2 Boge SDF24-2 Boge SDF24-2 Boge SDF24-2
more images
4
2006
многу добро (користено)
more images
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1602 km
Ново
Mahle Modell MSK-D 22 Mahle Modell MSK-D 22 Mahle Modell MSK-D 22
more images
3
Јавете се
Frasdorf Германија
1016 km
1993
подготвен за употреба (искористен)
Harzer Kompressorenwerke AHS 1-40/70 V Harzer Kompressorenwerke AHS 1-40/70 V
more images
2
Јавете се
Staufenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1426 km
1980
Втора рака
ECOAIR D40 ECOAIR D40 ECOAIR D40 ECOAIR D40 ECOAIR D40 ECOAIR D40
more images
6
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
1991
Втора рака
Atlas Copco GA 75
more images
1
Јавете се
Groissiat Франција
1388 km
1999
добро (искористено)
Mannesmann DEMAG SC40ES-1 Mannesmann DEMAG SC40ES-1 Mannesmann DEMAG SC40ES-1
more images
3
Јавете се
Weiterstadt Германија
1372 km
1990
Втора рака
ALUP SCR30 ALUP SCR30 ALUP SCR30 ALUP SCR30 ALUP SCR30 ALUP SCR30
more images
6
Јавете се
Herdwangen Германија
1213 km
добро (искористено)
Airmatic 10-420-60 R
more images
1
Јавете се
Muehlheim/Main, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1374 km
1995
Втора рака
BOGE VLEA 30 R 12 (30 kW) BOGE VLEA 30 R 12 (30 kW)
more images
2
Јавете се
Staufenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1426 km
1991
Втора рака
Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L Haug QTOC 180/90 LR-L
more images
11
Јавете се
Blumberg Германија
1252 km
2006
многу добро (користено)
KAESER TAS KAESER TAS
more images
2
Јавете се
Kassel, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1427 km
Втора рака
Atlas Copco LE 11 Atlas Copco LE 11 Atlas Copco LE 11
more images
3
Јавете се
Weiterstadt Германија
1372 km
1983
Втора рака
 CX T Nr. 09085  CX T Nr. 09085  CX T Nr. 09085  CX T Nr. 09085  CX T Nr. 09085
more images
5
Јавете се
Borken, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1603 km
добро (искористено)
Alup ADQ1440 Alup ADQ1440 Alup ADQ1440 Alup ADQ1440 Alup ADQ1440
more images
5