категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Трансфер машини користени

Машини за обработка на метал и машински алати Трансфер машини
Класифицирана реклама
Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine Technica 8 station rotary transfer machine
more images
15
Словенија Dolenja Nemška vas 49, 8210 Trebnje, Slovenija
720 km
Technica 8 station rotary transfer machine
2001
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12 Pfiffner 2x RT 100-12
more images
9
Германија OIching
(Локација на дилерот)
1101 km
Pfiffner 2x RT 100-12
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16 Pfiffner HB32/ 16
more images
12
Германија
1369 km
Pfiffner HB32/ 16
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RISMATIC 154 (2013 generalüberholt) RISMATIC 154 (2013 generalüberholt) RISMATIC 154 (2013 generalüberholt) RISMATIC 154 (2013 generalüberholt) RISMATIC 154 (2013 generalüberholt) RISMATIC 154 (2013 generalüberholt)
more images
6
Германија Freiburg i. Br.
(Локација на дилерот)
1309 km
RISMATIC 154 (2013 generalüberholt)
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+ BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+ BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+ BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+ BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+ BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+
more images
6
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
BUFFOLI OMNI-TURN 2D-TG10-9+
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
RIELLO AZ 22/104/10-V
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WEMA Vogtland BTrPi 900/8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X WITZIG & FRANK Triflex 5X
more images
11
Германија OIching
(Локација на дилерот)
1101 km
WITZIG & FRANK Triflex 5X
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EUBAMA S 20 EUBAMA S 20 EUBAMA S 20 EUBAMA S 20 EUBAMA S 20
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
EUBAMA S 20
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfiffner HB32/16
more images
1
Германија Fellbach
(Локација на дилерот)
1263 km
Pfiffner HB32/16
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
12
Грција Athina
437 km
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
RIELLO AZ.21/104/10-V
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GNUTTI FM OR 7.175 GNUTTI FM OR 7.175 GNUTTI FM OR 7.175 GNUTTI FM OR 7.175 GNUTTI FM OR 7.175 GNUTTI FM OR 7.175
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
GNUTTI FM OR 7.175
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron NRG 50
more images
1
Германија Olching
1101 km
Mikron NRG 50
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
MIKRON Multistep XS
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6 Diedesheim DIAMAT 70-6
more images
15
Германија Attendorn
1497 km
Diedesheim DIAMAT 70-6
1993
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0 Riello VFX 300-4/3-0
more images
8
Литванија Mažeikiai
1637 km
Riello VFX 300-4/3-0
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
RIELLO VERTIFLEX VFX 450-2/1-0/1-V
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gnutti FMF.9-125 Gnutti FMF.9-125 Gnutti FMF.9-125
more images
3
Германија Leipzig
1295 km
Gnutti FMF.9-125
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5 EUBAMA S 5
more images
10
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
EUBAMA S 5
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KRC 6/2 KUKA KRC 6/2 KUKA KRC 6/2
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
KUKA KRC 6/2
2003
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trevisan Trevisan Trevisan Trevisan Trevisan
more images
5
Австрија Himberg bei Wien
834 km
Trevisan
1980
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex WITZIG & FRANK Twinflex
more images
13
Литванија Mažeikiai
1641 km
WITZIG & FRANK Twinflex
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC
more images
6
Шпанија Sant Fruitós de Bages
1648 km
AISIAKIN ASIAFLEX-4E CNC
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WEMA Vogtland BTrPi 900/8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma Solma
more images
14
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Solma
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfiffner HB 32/45 Pfiffner HB 32/45 Pfiffner HB 32/45 Pfiffner HB 32/45 Pfiffner HB 32/45 Pfiffner HB 32/45
more images
6
Германија Freiburg i. Br.
(Локација на дилерот)
1309 km
Pfiffner HB 32/45
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START
more images
12
Турција İstanbul
608 km
KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START
2022
Ново
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство Warwickshire, UK
2111 km
Buffoli Type 2D-TRB-10-CNC
2006
Втора рака
Класифицирана реклама
more images
15
Франција Vougy
1320 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GNUTTI FMO 11-125 GNUTTI FMO 11-125 GNUTTI FMO 11-125 GNUTTI FMO 11-125 GNUTTI FMO 11-125 GNUTTI FMO 11-125
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
GNUTTI FMO 11-125
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LNS Hydrobar 6.68 LNS Hydrobar 6.68 LNS Hydrobar 6.68
more images
3
Полска Lipie
1071 km
LNS Hydrobar 6.68
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EUBAMA S3 EUBAMA S3 EUBAMA S3
more images
3
Германија Tiefenbronn
1290 km
EUBAMA S3
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START
more images
11
Турција İstanbul
608 km
KESTECH Rotary Transfer Machines CNC PRO START
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Karlsbad
1313 km
Pfiffner Hydromat HW 20-10
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212 WIRTH & GRUFFAT C212
more images
8
Франција Bonneville
1323 km
WIRTH & GRUFFAT C212
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8 WEMA Vogtland BTrPi 900/8
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WEMA Vogtland BTrPi 900/8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pfiffner AG Hydromat HW25 Pfiffner AG Hydromat HW25 Pfiffner AG Hydromat HW25 Pfiffner AG Hydromat HW25
more images
4
Швајцарија Einsiedeln
1201 km
Pfiffner AG Hydromat HW25
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32 SPADA Multi S Compact D32
more images
15
Германија Markgröningen
1279 km
SPADA Multi S Compact D32
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15 technica technology gmbh Rotaflex DV25/15
more images
12
Швајцарија Derendingen
1283 km
technica technology gmbh Rotaflex DV25/15
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Karlsbad
1313 km
Pfiffner Hydromat HB 45-12
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS MIKRON Multistep XS
more images
5
Германија Berlin
1365 km
MIKRON Multistep XS
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GNUTTI FMO-9-125 GNUTTI FMO-9-125 GNUTTI FMO-9-125 GNUTTI FMO-9-125 GNUTTI FMO-9-125
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
GNUTTI FMO-9-125
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
System Spiro (Schweiz) System Spiro (Schweiz)
more images
2
Германија Schöneck
1380 km
System Spiro (Schweiz)
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BTB Sondermaschine BTB Sondermaschine BTB Sondermaschine BTB Sondermaschine BTB Sondermaschine BTB Sondermaschine BTB Sondermaschine
more images
7
Германија Kindsbach
1399 km
BTB Sondermaschine
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12 Technica AG Rotaflex DV 25/12
more images
11
Швајцарија Derendingen
1283 km
Technica AG Rotaflex DV 25/12
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07 RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07 RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07 RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07 RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07 RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
RMU/ GTA LOMBARDIA 4MA 002-07
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
GNUTTI FMO-11S-125 RGH
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
technica technology gmbh Rotaflex 14/xx technica technology gmbh Rotaflex 14/xx technica technology gmbh Rotaflex 14/xx technica technology gmbh Rotaflex 14/xx technica technology gmbh Rotaflex 14/xx technica technology gmbh Rotaflex 14/xx technica technology gmbh Rotaflex 14/xx
more images
7
Швајцарија Derendingen
1284 km
technica technology gmbh Rotaflex 14/xx
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
technica technology gmbh Rotaflex 25/xx technica technology gmbh Rotaflex 25/xx technica technology gmbh Rotaflex 25/xx technica technology gmbh Rotaflex 25/xx technica technology gmbh Rotaflex 25/xx technica technology gmbh Rotaflex 25/xx technica technology gmbh Rotaflex 25/xx
more images
7
Швајцарија Derendingen
1284 km
technica technology gmbh Rotaflex 25/xx
2021
Ново
Јавете се

Искористено Трансфер машини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.