категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Комплетни погони за печатење користени

Машини за печатење и печатење Комплетни погони за печатење
Класифицирана реклама
Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO Jagenberg/Heidelberg Japak PRO
more images
14
Полска Poznań
1256 km
Jagenberg/Heidelberg Japak PRO
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070 Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070
more images
15
Литванија Lithuania
1518 km
Konica Minolta and all lot of more AccurioPress C3070
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CPB 200 CPB 200 CPB 200 CPB 200 CPB 200 CPB 200 CPB 200
more images
7
Холандија Hoofddorp
1750 km
CPB 200
2021
Ново
Јавете се

Искористено Комплетни погони за печатење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.