категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Доказни уреди користени

Машини за печатење и печатење Предпритиснете Доказни уреди
Класифицирана реклама
JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED
more images
7
Холандија Amsterdam
1748 km
JUST Normlicht DLS proofStation 10 LED
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KODAK Approval XP4 KODAK Approval XP4 KODAK Approval XP4 KODAK Approval XP4 KODAK Approval XP4 KODAK Approval XP4
more images
6
Шведска Varberg
1853 km
KODAK Approval XP4
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Techkon R-410E Techkon R-410E Techkon R-410E Techkon R-410E Techkon R-410E Techkon R-410E
more images
6
Германија Plaidt
1474 km
Techkon R-410E
2000
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Доказни уреди

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.