категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 0-299мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 0-299мм
Класифицирана реклама
MOMAC 200X1000 V
more images
1
Италија Matelica
742 km
MOMAC 200X1000 V
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC Graziano GT300 CNC
more images
8
Италија Gussago
1033 km
Graziano GT300 CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40
more images
9
Грција Athina
437 km
TOS Trencin SN40
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Martin KMK 40
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER MASTER VS 3250 COLCHESTER MASTER VS 3250 COLCHESTER MASTER VS 3250 COLCHESTER MASTER VS 3250
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
COLCHESTER MASTER VS 3250
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ Boley 6 LZ
more images
13
Германија Oberpframmern
1059 km
Boley 6 LZ
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus
more images
7
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Weiler Primus
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMI C 420 ROMI C 420 ROMI C 420 ROMI C 420 ROMI C 420
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
ROMI C 420
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER Student 1800 (165 x 635 mm)
more images
1
Германија Mörsdorf
1282 km
COLCHESTER Student 1800 (165 x 635 mm)
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Praktikant 140 B Weiler Praktikant 140 B Weiler Praktikant 140 B Weiler Praktikant 140 B Weiler Praktikant 140 B Weiler Praktikant 140 B Weiler Praktikant 140 B
more images
7
Швајцарија Reiden
1260 km
Weiler Praktikant 140 B
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Primus LZ-G WEILER Primus LZ-G WEILER Primus LZ-G WEILER Primus LZ-G WEILER Primus LZ-G WEILER Primus LZ-G WEILER Primus LZ-G
more images
7
Германија Waiblingen
1258 km
WEILER Primus LZ-G
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEINEN MLZ 4 SB LEINEN MLZ 4 SB LEINEN MLZ 4 SB LEINEN MLZ 4 SB LEINEN MLZ 4 SB LEINEN MLZ 4 SB LEINEN MLZ 4 SB
more images
7
Германија Mühlheim am Main
1374 km
LEINEN MLZ 4 SB
1975
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
GEMA LZ 160
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC WEILER Primus VC
more images
15
Германија Offenburg
1327 km
WEILER Primus VC
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz. GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz.
more images
12
Германија Mörsdorf
1282 km
GDW LZ 280 S classicline mit Digitalanz.
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 125 C Schaublin 125 C Schaublin 125 C Schaublin 125 C Schaublin 125 C Schaublin 125 C
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Schaublin 125 C
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer VDF Boehringer VDF Boehringer
more images
3
Австрија Sankt Marienkirchen an der Polsenz
963 km
VDF Boehringer
1940
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125 Crouzet TC125
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Crouzet TC125
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160 GEMA LZ 160
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
GEMA LZ 160
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine* Ursus Ursus 250/2 Lathe machine*
more images
10
Германија Neu-Ulm
1190 km
Ursus Ursus 250/2 Lathe machine*
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wagner DLC 255
more images
1
Германија Bruchsal
1326 km
Wagner DLC 255
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102 N-VM Schaublin 102 N-VM
more images
2
Швајцарија Reiden
1260 km
Schaublin 102 N-VM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Primus VCD WEILER Primus VCD
more images
2
Германија Waiblingen
1258 km
WEILER Primus VCD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 16K20 STANKO 16K20
more images
2
Германија Königswartha
1216 km
STANKO 16K20
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Binns & Berry 909 TB
more images
1
Германија Willich
1579 km
Binns & Berry 909 TB
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500 SCHAERER UD 500
more images
9
Германија Halberstadt
1403 km
SCHAERER UD 500
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm)
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm)
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm Colchester Master VS3250 170 x 650 mm
more images
8
Германија Kreuztal
1479 km
Colchester Master VS3250 170 x 650 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Clovis Clovis Clovis Clovis
more images
4
Италија Novi Ligure
1107 km
Clovis
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VÖEST DA 160 VÖEST DA 160 VÖEST DA 160 VÖEST DA 160 VÖEST DA 160 VÖEST DA 160 VÖEST DA 160 VÖEST DA 160
more images
8
Германија Heilsbronn
1211 km
VÖEST DA 160
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG T O S EMAG T O S EMAG T O S EMAG T O S EMAG T O S
more images
5
Германија Weiterstadt
1372 km
EMAG T O S
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
CAZENEUVE OPTICA 360
2005
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
(IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200 (IN) genieur IN200
more images
8
Австрија Wiener Neustadt
815 km
(IN) genieur IN200
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000 COLCHESTER BANTAM 2000
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
COLCHESTER BANTAM 2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt
more images
9
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Weiler Praktikant 140B Geometrisch Überholt
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOLEY , 4 BOLEY , 4 BOLEY , 4 BOLEY , 4
more images
4
Германија Schwabach
1195 km
BOLEY , 4
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250 Harrison M250
more images
9
Полска Radom
1089 km
Harrison M250
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM SCHAUBLIN 102 VM
more images
10
Швајцарија Beringen
1242 km
SCHAUBLIN 102 VM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt* WEILER Matador VS2 *Teilüberholt*
more images
6
Германија Bruchsal
1326 km
WEILER Matador VS2 *Teilüberholt*
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyligenstedt Hyligenstedt Hyligenstedt
more images
3
Германија Pfungstadt
1366 km
Hyligenstedt
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170 ERMES 170
more images
10
Франција Pontivy
2068 km
ERMES 170
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Matador VS-1 WEILER Matador VS-1
more images
2
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
WEILER Matador VS-1
1981
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
WEILER Condor VS 2
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Martin Martin Martin Martin Martin Martin Martin
more images
7
Германија Hebertshausen
1098 km
Martin
1963
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt* Weiler Matador VS2 *Teilüberholt*
more images
15
Германија Bruchsal
1326 km
Weiler Matador VS2 *Teilüberholt*
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UMA UMA 17 UMA UMA 17
more images
2
Германија Wuppertal
1544 km
UMA UMA 17
1960
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burgoberbach
1215 km
WEILER Primus GS 4443
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAMO T36 RAMO T36 RAMO T36 RAMO T36 RAMO T36 RAMO T36
more images
6
Франција Pontivy
2068 km
RAMO T36
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus Weiler Primus
more images
8
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Weiler Primus
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leinen DL 190S Leinen DL 190S Leinen DL 190S Leinen DL 190S
more images
4
Германија Burgoberbach
1215 km
Leinen DL 190S
има потреба од поправка (користено)
Јавете се

Искористено Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 0-299мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.