Купете Машина со повеќе вретена користени (162)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови Машина со повеќе вретена
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Rheinland-Pfalz, Германија
1399 km
Gildemeister GMC 70
2002
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Pittler Pittler Pittler Pittler
more images
4
Грција Athina
437 km
Pittler
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција İMES OSB No:16, 41455 Demirciler Osb/Dilovası/Kocaeli, Türkiye
661 km
Spinner TTC300
2011
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MORI-SAY 620 AC
2021
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS 25 INDEX MS 25 INDEX MS 25 INDEX MS 25
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
INDEX MS 25
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Schütte SF 32
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUTTE SF 26-6 L SCHUTTE SF 26-6 L SCHUTTE SF 26-6 L SCHUTTE SF 26-6 L SCHUTTE SF 26-6 L SCHUTTE SF 26-6 L SCHUTTE SF 26-6 L
more images
7
Италија Canegrate
1123 km
SCHUTTE SF 26-6 L
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C INDEX MS22C
more images
5
Германија
1369 km
INDEX MS22C
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција İMES OSB No:16, 41455 Demirciler Osb/Dilovası/Kocaeli, Türkiye
661 km
Citizen k16 v 2
2007
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Франција Vougy
1320 km
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS 25 INDEX MS 25 INDEX MS 25 INDEX MS 25
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
INDEX MS 25
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E INDEX MS 36 E
more images
9
Германија Lüdenscheid
1515 km
INDEX MS 36 E
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6 Gildemeister AS16-6
more images
11
Италија Canegrate
1123 km
Gildemeister AS16-6
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18 SCHÜTTE SG 18
more images
5
Австрија Ried im Oberinntal
1070 km
SCHÜTTE SG 18
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200 INVENTHOR IRIDIUM 200
more images
8
Германија Bochum
1557 km
INVENTHOR IRIDIUM 200
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS SAS16-DC TORNOS SAS16-DC TORNOS SAS16-DC TORNOS SAS16-DC TORNOS SAS16-DC TORNOS SAS16-DC TORNOS SAS16-DC
more images
7
Франција Vétraz-Monthoux
1338 km
TORNOS SAS16-DC
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS 16 C INDEX MS 16 C INDEX MS 16 C INDEX MS 16 C
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
INDEX MS 16 C
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wera RM 130 Wera RM 130 Wera RM 130 Wera RM 130 Wera RM 130
more images
5
Германија Kirchdorf an der Iller
1164 km
Wera RM 130
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE
more images
1
Германија Rösrath
1520 km
SCHUETTE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS40C INDEX MS40C INDEX MS40C INDEX MS40C INDEX MS40C
more images
5
Германија
1369 km
INDEX MS40C
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PITTLER PRC 32/8 PRC 36/8 PRC50/6 PRC56/6 PITTLER PRC 32/8 PRC 36/8 PRC50/6 PRC56/6 PITTLER PRC 32/8 PRC 36/8 PRC50/6 PRC56/6 PITTLER PRC 32/8 PRC 36/8 PRC50/6 PRC56/6
more images
4
Германија Iserlohn
1529 km
PITTLER PRC 32/8 PRC 36/8 PRC50/6 PRC56/6
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte SF 26 DNT Schütte SF 26 DNT Schütte SF 26 DNT Schütte SF 26 DNT Schütte SF 26 DNT
more images
5
Турција Hisar, Bursa Yalova Yolu No:7, 16600 Gemlik/Bursa, Türkiye
637 km
Schütte SF 26 DNT
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12
more images
6
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
HK-CON L32SDZ-12
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
6
Франција Vougy
1320 km
2013
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
SCHUETTE
more images
1
Германија Rösrath
1520 km
SCHUETTE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÜTTE AF42 SCHÜTTE AF42 SCHÜTTE AF42 SCHÜTTE AF42
more images
4
Германија
1369 km
SCHÜTTE AF42
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte SF 20 Schütte SF 20 Schütte SF 20 Schütte SF 20 Schütte SF 20
more images
5
Турција NOSAB, Atatürk Blv. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye
623 km
Schütte SF 20
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte AF 42 Schütte AF 42 Schütte AF 42 Schütte AF 42 Schütte AF 42 Schütte AF 42 Schütte AF 42
more images
7
Турција Hisar, Bursa Yalova Yolu No:7, 16600 Gemlik/Bursa, Türkiye
637 km
Schütte AF 42
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51 SCHÜTTE SF 51
more images
10
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
SCHÜTTE SF 51
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Франција Vougy
1320 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura-Tome TW-20 Nakamura-Tome TW-20 Nakamura-Tome TW-20 Nakamura-Tome TW-20 Nakamura-Tome TW-20 Nakamura-Tome TW-20
more images
6
Италија San Donà di Piave
864 km
Nakamura-Tome TW-20
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SF51
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI CTX BETA 1250 4A
more images
1
Франција Montévrain
1686 km
DMG MORI CTX BETA 1250 4A
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G Index MS52G
more images
12
Германија Leipheim
1184 km
Index MS52G
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Франција Vougy
1320 km
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura-Tome WT-250 Nakamura-Tome WT-250 Nakamura-Tome WT-250 Nakamura-Tome WT-250
more images
4
Италија Treviso
888 km
Nakamura-Tome WT-250
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE AF51
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS52G INDEX MS52G INDEX MS52G INDEX MS52G INDEX MS52G INDEX MS52G INDEX MS52G
more images
7
Германија Leipheim
1184 km
INDEX MS52G
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Франција Vougy
1320 km
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26
more images
4
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
TORNOS MultiSwiss 8x26
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C INDEX MS52C
more images
11
Германија Leipheim
1184 km
INDEX MS52C
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
14
Франција Vougy
1320 km
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SG18 SCHUETTE SG18 SCHUETTE SG18 SCHUETTE SG18 SCHUETTE SG18
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SG18
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
10
Франција Vougy
1320 km
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26 TORNOS MultiSwiss 8x26
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
TORNOS MultiSwiss 8x26
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SC9-26
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SAY TMZ 8/67 MORI SAY TMZ 8/67 MORI SAY TMZ 8/67 MORI SAY TMZ 8/67 MORI SAY TMZ 8/67
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
MORI SAY TMZ 8/67
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT SCHUETTE SF51 DNT
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SF51 DNT
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE AF32S Dnt SCHUETTE AF32S Dnt SCHUETTE AF32S Dnt
more images
3
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE AF32S Dnt
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF20 DNT SCHUETTE SF20 DNT SCHUETTE SF20 DNT SCHUETTE SF20 DNT SCHUETTE SF20 DNT
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SF20 DNT
1987
Втора рака
Јавете се