категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машина со повеќе вретена користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Машина со повеќе вретена
Класифицирана реклама
Tornos MultiSigma 8x28 Tornos MultiSigma 8x28 Tornos MultiSigma 8x28
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Tornos MultiSigma 8x28
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
INDEX MS 25 E
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI-SAY 620 AC MORI-SAY 620 AC MORI-SAY 620 AC MORI-SAY 620 AC
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MORI-SAY 620 AC
2021
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SC9-26
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Mappano
1201 km
Gildemeister SPRINT 42 linear
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A ZPS Brno SR 50 A
more images
8
Словачка Petrovany
815 km
ZPS Brno SR 50 A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tornos MultiSigma 8x28 Tornos MultiSigma 8x28 Tornos MultiSigma 8x28
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Tornos MultiSigma 8x28
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister GMC 35 ISM Gildemeister GMC 35 ISM Gildemeister GMC 35 ISM
more images
3
Германија Karlsbad
1313 km
Gildemeister GMC 35 ISM
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12 HK-CON L32SDZ-12
more images
6
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
HK-CON L32SDZ-12
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHÜTTE AG20
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS MA 8 x 20 TORNOS MA 8 x 20 TORNOS MA 8 x 20 TORNOS MA 8 x 20
more images
4
Швајцарија Zug
1221 km
TORNOS MA 8 x 20
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81 Schuette SF81
more images
7
Германија Meinerzhagen
(Локација на дилерот)
1500 km
Schuette SF81
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Index MS25E Index MS25E Index MS25E Index MS25E Index MS25E Index MS25E Index MS25E Index MS25E Index MS25E
more images
9
Германија
1369 km
Index MS25E
1993
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN EMAG VL 1 TWIN
more images
10
Германија Salach
1227 km
EMAG VL 1 TWIN
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Index MS22-6 Index MS22-6 Index MS22-6 Index MS22-6 Index MS22-6 Index MS22-6 Index MS22-6 Index MS22-6
more images
8
Германија Fellbach
(Локација на дилерот)
1263 km
Index MS22-6
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20 SCHÜTTE AG20
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHÜTTE AG20
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 n°4445-6 n°4445-6 n°4445-6 n°4445-6 n°4445-6 n°4445-6
more images
6
Франција Vougy
1320 km
n°4445-6
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IEMCA pra49 IEMCA pra49 IEMCA pra49
more images
3
Германија Meinerzhagen
(Локација на дилерот)
1500 km
IEMCA pra49
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IndeX MS16 IndeX MS16 IndeX MS16 IndeX MS16
more images
4
Германија Fellbach
(Локација на дилерот)
1263 km
IndeX MS16
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20
more images
4
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SF20
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383 17383
more images
13
Франција Vougy
1320 km
17383
1983
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25 Gildemeister AS 25
more images
13
Германија Meinerzhagen
1500 km
Gildemeister AS 25
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte HYCAM S18.6 Schütte HYCAM S18.6 Schütte HYCAM S18.6 Schütte HYCAM S18.6 Schütte HYCAM S18.6 Schütte HYCAM S18.6 Schütte HYCAM S18.6
more images
7
Германија Fellbach
1263 km
Schütte HYCAM S18.6
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51 SCHUETTE AF51
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE AF51
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Франција Vougy
1320 km
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister AS 32-6 Spindelstop Gildemeister AS 32-6 Spindelstop Gildemeister AS 32-6 Spindelstop Gildemeister AS 32-6 Spindelstop Gildemeister AS 32-6 Spindelstop
more images
5
Германија Meinerzhagen
1500 km
Gildemeister AS 32-6 Spindelstop
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS16 plus INDEX MS16 plus INDEX MS16 plus INDEX MS16 plus INDEX MS16 plus
more images
5
Германија Fellbach
1263 km
INDEX MS16 plus
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51 SCHUETTE SF51
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SF51
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 22023 22023 22023 22023 22023 22023
more images
6
Франција Vougy
1320 km
22023
2000
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister Bielefeld AS 32-6 Gildemeister Bielefeld AS 32-6 Gildemeister Bielefeld AS 32-6
more images
3
Германија Meinerzhagen
1500 km
Gildemeister Bielefeld AS 32-6
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C Index MS22C
more images
12
Германија Fellbach
1263 km
Index MS22C
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20 SCHUETTE SF20
more images
5
Германија Rösrath
1520 km
SCHUETTE SF20
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 15513
more images
1
Франција Vougy
1320 km
15513
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuette SF 26 Schuette SF 26 Schuette SF 26 Schuette SF 26
more images
4
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schuette SF 26
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF67
more images
1
Германија
1369 km
SCHUETTE SF67
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
10
Франција Vougy
1320 km
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuette SF 13 Schuette SF 13 Schuette SF 13 Schuette SF 13
more images
4
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schuette SF 13
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHÜTTE AG20
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
15
Франција Vougy
1320 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42 Schütte SF 40/42
more images
11
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schütte SF 40/42
1973
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHUETTE SF32 S Dnt SCHUETTE SF32 S Dnt SCHUETTE SF32 S Dnt SCHUETTE SF32 S Dnt SCHUETTE SF32 S Dnt
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
SCHUETTE SF32 S Dnt
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
14
Франција Vougy
1320 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schuette SG 18 -6 Zangenspannung Futter
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Франција Vougy
1320 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister AS 32-6 Spindelstop Gildemeister AS 32-6 Spindelstop Gildemeister AS 32-6 Spindelstop
more images
3
Германија Meinerzhagen
1500 km
Gildemeister AS 32-6 Spindelstop
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
15
Франција Vougy
1320 km
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schuette SF 13-DNT
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuette SF 50/51 -6 Schuette SF 50/51 -6 Schuette SF 50/51 -6
more images
3
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schuette SF 50/51 -6
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT Schütte SF32-6 DNT
more images
13
Германија Meinerzhagen
1500 km
Schütte SF32-6 DNT
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IEMCA PRA 40
more images
1
Германија Meinerzhagen
1500 km
IEMCA PRA 40
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машина со повеќе вретена

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.