Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете ЦПУ стругови 0-199mm дијаметар на вртење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови ЦПУ стругови 0-199mm дијаметар на вртење
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1069 km
INDEX C100
2019
како нов (користен)
Класифицирана реклама
BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S BENZINGER TNE-1S
more images
10
Босна и Херцеговина Jelah
457 km
BENZINGER TNE-1S
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Microcut LT-65
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Microcut LT-65
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC Spinner TS46-SMC
more images
10
Полска Częstochowa
1050 km
Spinner TS46-SMC
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister TWIN 300 Gildemeister TWIN 300 Gildemeister TWIN 300 Gildemeister TWIN 300
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Gildemeister TWIN 300
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
TRAUB TNL26
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100
more images
11
Германија Brigachtal
1266 km
Takamaz XC100
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear
more images
8
Словачка
802 km
Gildemeister SPRINT 20/8 linear
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Okuma LFS 10 – 2SP
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER GAC 42 GILDEMEISTER GAC 42
more images
2
Германија Metzingen
1244 km
GILDEMEISTER GAC 42
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Univertor AS 400R Weisser Univertor AS 400R Weisser Univertor AS 400R
more images
3
Германија Laucha an der Unstrut
1318 km
Weisser Univertor AS 400R
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A Kummer K90 A
more images
9
Германија Heilbronn
1289 km
Kummer K90 A
2002
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100 Takamaz XC100
more images
7
Германија Brigachtal
1266 km
Takamaz XC100
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear Gildemeister SPRINT 20/8 linear
more images
5
Словачка
802 km
Gildemeister SPRINT 20/8 linear
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TRAUB TNC 65
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT10-M Okuma LT10-M Okuma LT10-M Okuma LT10-M
more images
4
Чешка република Červený Kostelec
1080 km
Okuma LT10-M
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS Mazak SQT - 10MS
more images
13
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Mazak SQT - 10MS
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister Twin 32 Gildemeister Twin 32 Gildemeister Twin 32 Gildemeister Twin 32 Gildemeister Twin 32
more images
5
Германија Heilbronn
1290 km
Gildemeister Twin 32
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boley Bc 42 Boley Bc 42 Boley Bc 42 Boley Bc 42 Boley Bc 42 Boley Bc 42 Boley Bc 42 Boley Bc 42
more images
8
Германија Reisbach
1054 km
Boley Bc 42
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LICO LNT 51 S LICO LNT 51 S LICO LNT 51 S LICO LNT 51 S LICO LNT 51 S LICO LNT 51 S
more images
6
Германија Hessen, Deutschland
1395 km
LICO LNT 51 S
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210 CNC Colchester Tornado 210
more images
14
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
CNC Colchester Tornado 210
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Wasino - Amada G-07
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2 Benzinger GoFuture B2
more images
9
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Benzinger GoFuture B2
2013
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65 Gildemeister Twin 65
more images
10
Германија Heilbronn
1290 km
Gildemeister Twin 65
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe
more images
10
Турција Bursa
635 km
STAR Micronis KNC 32 II 6 Axis Swiss Lathe
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
TRAUB TNS 60
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Profika DL 10G Profika DL 10G Profika DL 10G Profika DL 10G Profika DL 10G Profika DL 10G Profika DL 10G Profika DL 10G
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Profika DL 10G
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1 EMAG USC 1
more images
9
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EMAG USC 1
1995
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y Mori Seiki NZ1500T2Y
more images
12
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Mori Seiki NZ1500T2Y
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
GILDEMEISTER TWIN 42
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65
more images
7
Германија Walluf
1408 km
EMCO Maxxturn 65
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
TRAUB TNS 60
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG CTX210 V3 DMG CTX210 V3 DMG CTX210 V3
more images
3
Полска Tarnów
940 km
DMG CTX210 V3
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX
more images
9
Чешка република Smilovice
1100 km
Goodway GTS-150MMX
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN
more images
10
Швајцарија Zuchwil
1286 km
Schaublin 125-CCN
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nakamura TW20 Nakamura TW20 Nakamura TW20 Nakamura TW20 Nakamura TW20 Nakamura TW20
more images
6
Германија Brigachtal
1266 km
Nakamura TW20
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bienne
1303 km
TORNOS SIGMA 8
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner TC46 Spinner TC46 Spinner TC46
more images
3
Австрија Langenegg
1143 km
Spinner TC46
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QUICK TURN 200MS Mazak QUICK TURN 200MS Mazak QUICK TURN 200MS Mazak QUICK TURN 200MS Mazak QUICK TURN 200MS Mazak QUICK TURN 200MS Mazak QUICK TURN 200MS
more images
7
Германија Straubenhardt
1310 km
Mazak QUICK TURN 200MS
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX Goodway GTS-150MMX
more images
10
Чешка република Smilovice
1100 km
Goodway GTS-150MMX
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340 EMCO EMCOTURN 340
more images
15
Германија Bühlertann
1236 km
EMCO EMCOTURN 340
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
MONFORTS DNC 3
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner PD32 Spinner PD32 Spinner PD32 Spinner PD32 Spinner PD32 Spinner PD32 Spinner PD32 Spinner PD32
more images
8
Италија Zona Industriale
1011 km
Spinner PD32
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIBA MIBA MCRT 14
more images
1
Франција Montévrain
1686 km
MIBA MIBA MCRT 14
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MSL 60-7 DMG MSL 60-7
more images
2
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG MSL 60-7
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8 Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8 Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8 Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8 Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8 Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8
more images
6
Германија Donzdorf
1222 km
Benzinger TNI B8 für Simultanbearbeitung TNI B8
2000
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR16 STAR SR16 STAR SR16 STAR SR16
more images
4
Германија Tiefenbronn
1290 km
STAR SR16
1996
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Greenway HCS-25B/32B Greenway HCS-25B/32B Greenway HCS-25B/32B Greenway HCS-25B/32B Greenway HCS-25B/32B Greenway HCS-25B/32B Greenway HCS-25B/32B
more images
7
Германија Denkingen
1254 km
Greenway HCS-25B/32B
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner PD42 Spinner PD42 Spinner PD42 Spinner PD42 Spinner PD42 Spinner PD42 Spinner PD42
more images
7
Италија Zona Industriale
1011 km
Spinner PD42
1999
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8 Benzinger TNI B8 TNI B8
more images
8
Германија Donzdorf
1222 km
Benzinger TNI B8 TNI B8
1999
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено ЦПУ стругови 0-199mm дијаметар на вртење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши