Купете Машински центри (универзални) користени

Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
Deckel Maho DMU 80 T
2003
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1275 km
Fom Industrie ARGO 70
2017
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Deckel Maho DMC 60 T RS3
2004
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1101 km
CHIRON MILL 2000
2008
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1539 km
Deckel Maho DMU 80 T monoBLOCK
2000
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
Deckel Maho DMU 80 T
2003
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
DMG DMU 60 monoBLOCK
2006
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NMV 1500 DCG MORI SEIKI NMV 1500 DCG MORI SEIKI NMV 1500 DCG MORI SEIKI NMV 1500 DCG MORI SEIKI NMV 1500 DCG MORI SEIKI NMV 1500 DCG
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MORI SEIKI NMV 1500 DCG
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130
more images
9
Србија Ваљево
333 km
Elumatec SBZ 130
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60 mB
more images
1
Германија Kirchheim bei München
1072 km
DMG DMU 60 mB
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U
more images
8
Австрија
1021 km
HERMLE C600U
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2 Exechon XTS.2
more images
11
Германија Olching
1101 km
Exechon XTS.2
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO MAXXMILL EMCO MAXXMILL EMCO MAXXMILL EMCO MAXXMILL EMCO MAXXMILL EMCO MAXXMILL EMCO MAXXMILL
more images
7
Италија Italia
763 km
EMCO MAXXMILL
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130 STARRAG HECKERT ZS 500-130
more images
9
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
STARRAG HECKERT ZS 500-130
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG HSC 20 LINEAR DMG HSC 20 LINEAR DMG HSC 20 LINEAR DMG HSC 20 LINEAR
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DMG HSC 20 LINEAR
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG HSC - 75 lienear DMG HSC - 75 lienear DMG HSC - 75 lienear DMG HSC - 75 lienear
more images
4
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
DMG HSC - 75 lienear
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KURIM FSQ 100 TOS KURIM FSQ 100 TOS KURIM FSQ 100 TOS KURIM FSQ 100 TOS KURIM FSQ 100 TOS KURIM FSQ 100 TOS KURIM FSQ 100
more images
7
Австрија
1021 km
TOS KURIM FSQ 100
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN Stama MC 526 / TWIN
more images
9
Германија Olching
1101 km
Stama MC 526 / TWIN
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500
more images
10
Германија Schwäbisch Gmünd
(Локација на дилерот)
1232 km
MAKINO D500
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FPT Industrie STINGER FPT Industrie STINGER FPT Industrie STINGER FPT Industrie STINGER FPT Industrie STINGER FPT Industrie STINGER
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
FPT Industrie STINGER
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN DMG DMC 125U HI-DYN
more images
6
Германија Engen
1237 km
DMG DMC 125U HI-DYN
2002
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Donzdorf
1222 km
HERMLE
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5
more images
5
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
FANUC Robodrill alpha D21LIB5
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S Stama MC 526 / S
more images
8
Германија Olching
1101 km
Stama MC 526 / S
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STADLER KEPPLER STADLER KEPPLER STADLER KEPPLER STADLER KEPPLER
more images
4
Германија Pfullingen
1244 km
STADLER KEPPLER
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FAMU ACTIVE FIVE 2000 FAMU ACTIVE FIVE 2000 FAMU ACTIVE FIVE 2000 FAMU ACTIVE FIVE 2000 FAMU ACTIVE FIVE 2000 FAMU ACTIVE FIVE 2000
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
FAMU ACTIVE FIVE 2000
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50
more images
8
Швајцарија Schweiz
1222 km
DECKEL MAHO DMU 50
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MTcut UDS80H-5A MTcut UDS80H-5A MTcut UDS80H-5A MTcut UDS80H-5A MTcut UDS80H-5A MTcut UDS80H-5A MTcut UDS80H-5A
more images
7
Австрија Österreich
870 km
MTcut UDS80H-5A
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 160P DMG DMU 160P DMG DMU 160P DMG DMU 160P DMG DMU 160P DMG DMU 160P DMG DMU 160P
more images
7
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
DMG DMU 160P
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 100 T DMG DMU 100 T DMG DMU 100 T
more images
3
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DMG DMU 100 T
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMC 80 U DECKEL-MAHO DMC 80 U DECKEL-MAHO DMC 80 U DECKEL-MAHO DMC 80 U
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
DECKEL-MAHO DMC 80 U
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500 HAMUEL HSTM 1500
more images
8
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
HAMUEL HSTM 1500
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution
more images
15
Австрија Jakling
795 km
Deckel Maho, DMG DMU70eVolution
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
REICHENBACHER Univers 1016 - Sprint
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR
more images
5
Франција Haguenau
1352 km
DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
(Локација на дилерот)
1031 km
Chiron MILL 800 5 axis milling turning - ms
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
ROEDERS RXP601DSH
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCV 1005 AX sprint
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G 350 GROB G 350 GROB G 350 GROB G 350 GROB G 350
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
GROB G 350
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR
more images
7
Франција Haguenau
1352 km
DMG DECKEL MAHO DMF 180 LINEAR
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line Mazak PALLETECH Automation System Production Line
more images
11
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Mazak PALLETECH Automation System Production Line
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON UCP 600 MIKRON UCP 600 MIKRON UCP 600 MIKRON UCP 600 MIKRON UCP 600 MIKRON UCP 600
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MIKRON UCP 600
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zayer KF 2200 Zayer KF 2200 Zayer KF 2200 Zayer KF 2200 Zayer KF 2200 Zayer KF 2200
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Zayer KF 2200
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60P DECKEL MAHO DMU 60P DECKEL MAHO DMU 60P DECKEL MAHO DMU 60P
more images
4
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
DECKEL MAHO DMU 60P
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W Maho MH 1600 W
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Maho MH 1600 W
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MAZAK VARIAXIS 630-5X
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W Maho MH 1200W
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Maho MH 1200W
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matec 30 HVS Matec 30 HVS Matec 30 HVS Matec 30 HVS Matec 30 HVS Matec 30 HVS Matec 30 HVS
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Matec 30 HVS
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C Mazak NEXUS 510C
more images
12
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Mazak NEXUS 510C
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Машински центри (универзални)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.