категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центри (универзални) 700-799 mm (x-way) користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (универзални) Центри (универзални) 700-799 mm (x-way)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
DMG DMU 60 monoBLOCK
2006
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Deckel Maho DMC 60 T RS3
2004
добро (искористено)
Класифицирана реклама
DMG DMU 60 mB
more images
1
Германија Kirchheim bei München
1072 km
DMG DMU 60 mB
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution Deckel Maho, DMG DMU70eVolution
more images
15
Австрија Jakling
795 km
Deckel Maho, DMG DMU70eVolution
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DMG MORI DMU 60 monoBLOCK
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCU 700V-5X SPRINT
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution DMG DMU 70 eVolution
more images
10
Германија Walluf
1408 km
DMG DMU 70 eVolution
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 70 eVolution DECKEL MAHO DMU 70 eVolution DECKEL MAHO DMU 70 eVolution DECKEL MAHO DMU 70 eVolution DECKEL MAHO DMU 70 eVolution DECKEL MAHO DMU 70 eVolution
more images
6
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
DECKEL MAHO DMU 70 eVolution
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 UHSi HURCO VMX 30 UHSi HURCO VMX 30 UHSi HURCO VMX 30 UHSi HURCO VMX 30 UHSi
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
HURCO VMX 30 UHSi
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U
more images
8
Германија Günzburg
1178 km
DMG-MORI CMX 70 U
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lagun 5AX - 500
more images
1
Германија Oberhausen
1581 km
Lagun 5AX - 500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG
more images
5
Германија
1369 km
MORI SEIKI NMH 5000 DCG
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL-MAHO DMC 60 U DMG DECKEL-MAHO DMC 60 U DMG DECKEL-MAHO DMC 60 U DMG DECKEL-MAHO DMC 60 U DMG DECKEL-MAHO DMC 60 U
more images
5
Германија Mönchengladbach
1582 km
DMG DECKEL-MAHO DMC 60 U
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AUERBACH FUW 725 AUERBACH FUW 725 AUERBACH FUW 725
more images
3
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
AUERBACH FUW 725
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 70 eVo linear Deckel Maho DMU 70 eVo linear Deckel Maho DMU 70 eVo linear Deckel Maho DMU 70 eVo linear Deckel Maho DMU 70 eVo linear
more images
5
Германија Karlsbad
1315 km
Deckel Maho DMU 70 eVo linear
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U
more images
7
Германија Günzburg
1178 km
DMG-MORI CMX 70 U
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Bad Neustadt an der Saale
1315 km
Hermle U630T
1997
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
MATSUURA MAM 72-3VS APC40
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 75monoBlock DMG MORI DMU 75monoBlock DMG MORI DMU 75monoBlock DMG MORI DMU 75monoBlock DMG MORI DMU 75monoBlock DMG MORI DMU 75monoBlock DMG MORI DMU 75monoBlock
more images
7
Германија Tacherting
1019 km
DMG MORI DMU 75monoBlock
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear DECKEL MAHO DMC 75 V linear
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DECKEL MAHO DMC 75 V linear
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution
more images
8
Германија Stuttgart
1265 km
Deckel Maho,DMG DMU70 eVolution
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T
more images
14
Германија Geretsried
1069 km
Deckel Maho DMC60T
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
FIDIA D 218
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt Okuma MU 400VA teilüberholt
more images
9
Германија Erwitte
1511 km
Okuma MU 400VA teilüberholt
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 70 V hi-dyn DMG DMC 70 V hi-dyn DMG DMC 70 V hi-dyn DMG DMC 70 V hi-dyn DMG DMC 70 V hi-dyn
more images
5
Германија Hamburg
1593 km
DMG DMC 70 V hi-dyn
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70 DECKEL-MAHO DMU 70
more images
10
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
DECKEL-MAHO DMU 70
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK
more images
5
Германија Aachen
1573 km
Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T
more images
11
Германија Geretsried
1069 km
Deckel Maho DMC60T
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK
more images
7
Германија Oelde
1531 km
DECKEL MAHO DMU 60 monoBLOCK
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI ecoMILL 70 DMG MORI ecoMILL 70 DMG MORI ecoMILL 70 DMG MORI ecoMILL 70 DMG MORI ecoMILL 70 DMG MORI ecoMILL 70
more images
6
Германија Tacherting
1019 km
DMG MORI ecoMILL 70
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG MORI SEIKI NMH 5000 DCG
more images
5
Германија
1369 km
MORI SEIKI NMH 5000 DCG
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMU 70 V DMG DECKEL MAHO DMU 70 V DMG DECKEL MAHO DMU 70 V DMG DECKEL MAHO DMU 70 V DMG DECKEL MAHO DMU 70 V DMG DECKEL MAHO DMU 70 V
more images
6
Франција Haguenau
1352 km
DMG DECKEL MAHO DMU 70 V
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V
more images
5
Франција Paris
1718 km
Deckel Maho DMU 70V
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG-MORI CMX 70 U DMG-MORI CMX 70 U
more images
2
Германија Günzburg
1178 km
DMG-MORI CMX 70 U
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
OPTIMUM OPTImill F 105 CNC
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho Dmu 70 Evo Deckel Maho Dmu 70 Evo Deckel Maho Dmu 70 Evo Deckel Maho Dmu 70 Evo Deckel Maho Dmu 70 Evo
more images
5
Германија Burgoberbach
1215 km
Deckel Maho Dmu 70 Evo
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V
more images
14
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
DMG DECKEL-MAHO Typ DMU 70V
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32 SYNTAK MRU 32
more images
13
Швајцарија Schweiz
1222 km
SYNTAK MRU 32
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI CMX 70 U
more images
1
Австрија Österreich
870 km
DMG MORI CMX 70 U
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U Hermle B 300 U
more images
15
Германија
1369 km
Hermle B 300 U
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER VC750 SIEMENS
more images
1
Германија Hösbach
1345 km
SPINNER VC750 SIEMENS
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3
more images
6
Германија Leingarten
1292 km
DECKEL MAHO DMC 60 T RS3
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Warszawa
1182 km
DECKEL MAHO Seebach GmbH DMU 70e Volution
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed
more images
10
Германија Markgröningen
1279 km
CHIRON FZ 15 FX Magnum high speed
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMU 60P DECKEL-MAHO DMU 60P DECKEL-MAHO DMU 60P DECKEL-MAHO DMU 60P DECKEL-MAHO DMU 60P
more images
5
Соединетите Американски Држави Lafayette
8416 km
DECKEL-MAHO DMU 60P
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD DMG DMC 60 S FD
more images
10
Германија Leingarten
1292 km
DMG DMC 60 S FD
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Центри (универзални) 700-799 mm (x-way)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.