Купете Центри (универзални) 800-999 mm (x-way) користени (62)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (универзални) Центри (универзални) 800-999 mm (x-way)
Класифицирана реклама
Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e
more images
8
Унгарија Kalocsa
589 km
Okuma GENOS M560-V-e
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCV 1000 POWER 5AX
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
DMG DMU 80 monoBlock
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H HERMLE UWF 1202 H
more images
8
Германија Sternenfels
1303 km
HERMLE UWF 1202 H
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KONDIA five 400 KONDIA five 400
more images
2
Германија Kirchheim bei München
1072 km
KONDIA five 400
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Tacherting
1019 km
DMG MORI DMU 95 monoBlock
2020
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vetschau/Spreewald
1273 km
DMG Mori DMU 85 monoBlock
2013
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Quaser MF630/15C
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK
more images
10
Германија Oelde
(Локација на дилерот)
1537 km
DECKEL MAHO DMU 80 monoBLOCK
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X Mazak. VARIAXIS j-600/5X
more images
10
Германија
1369 km
Mazak. VARIAXIS j-600/5X
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle C 800 U Hermle C 800 U Hermle C 800 U Hermle C 800 U Hermle C 800 U
more images
5
Германија Kirchheim bei München
1072 km
Hermle C 800 U
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620 Abene VHF-360 TNC 620
more images
11
Германија Eningen unter Achalm
1242 km
Abene VHF-360 TNC 620
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH UFM KNUTH UFM KNUTH UFM KNUTH UFM KNUTH UFM KNUTH UFM
more images
6
Германија Korschenbroich
1571 km
KNUTH UFM
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hermle C 20 U
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK
more images
10
Германија Oelde
(Локација на дилерот)
1537 km
DECKEL MAHO DMU 80 P duoBLOCK
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn Deckel Maho DMU80P Hi-dyn
more images
8
Германија Frankfurt am Main
1382 km
Deckel Maho DMU80P Hi-dyn
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP HERMLE C 40 UP
more images
9
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
HERMLE C 40 UP
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T
more images
10
Германија Bopfingen
1200 km
Deckel Maho DMU 80 T
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U HERMLE C 800 U
more images
15
Швајцарија Root
1225 km
HERMLE C 800 U
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FAGIMA JAZZ M 2022 FAGIMA JAZZ M 2022 FAGIMA JAZZ M 2022
more images
3
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
FAGIMA JAZZ M 2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SHW UF 21 SHW UF 21 SHW UF 21 SHW UF 21 SHW UF 21
more images
5
Германија Hannover
1505 km
SHW UF 21
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T
more images
4
Франција Aulnay-sous-Bois
1706 km
Deckel Maho DMU 80 T
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
HEDELIUS RS 505 K 40
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 42 HURCO VMX 42 HURCO VMX 42 HURCO VMX 42
more images
4
Германија Weiterstadt
1372 km
HURCO VMX 42
2007
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock
more images
14
Германија Werlte
1638 km
DMG Deckel Maho DMC 80 U Duoblock
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear Deckel-Maho DMC 75V linear
more images
8
Германија Heilbronn
1290 km
Deckel-Maho DMC 75V linear
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T GROB-WERKE G550T
more images
13
Германија Mindelheim
1139 km
GROB-WERKE G550T
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Chiron MILL 800 5 axis milling turning - ms - low hours
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
STARRAG-HECKERT HEC 500 H/V Athletic
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stama MC 535/TWIN Stama MC 535/TWIN Stama MC 535/TWIN Stama MC 535/TWIN Stama MC 535/TWIN Stama MC 535/TWIN
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Stama MC 535/TWIN
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
DECKEL MAHO HSC 75 LINEAR
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron UCP 800 Duro Mikron UCP 800 Duro Mikron UCP 800 Duro Mikron UCP 800 Duro Mikron UCP 800 Duro
more images
5
Германија Heilbronn
1290 km
Mikron UCP 800 Duro
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1662 km
LICON LiFLEX II 444 i PC B2
2015
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1041 km
Mazak VARIAXIS j-600/5X
2017
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Германија Monheim am Rhein
1550 km
DECKEL- MAHO DMG DMC 75V linear
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
DECKEL-MAHO DMU 80 T
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T Deckel Maho DMU 80 T
more images
7
Германија Gerstetten
1205 km
Deckel Maho DMU 80 T
2001
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Werl
1527 km
GROB G 550
2011
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE GROB-WERKE G550 acess-SERIE
more images
11
Германија Mindelheim
1139 km
GROB-WERKE G550 acess-SERIE
2023
Ново
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1539 km
Deckel Maho DMU 80 T monoBLOCK
2000
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
DECKEL MAHO DMC 80 U hi-dyn
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960 AWEA FV-960
more images
9
Германија Günzburg
1178 km
AWEA FV-960
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T Deckel Maho DMU80T
more images
11
Шпанија Polígono San Valero, 50720, Zaragoza, España
1874 km
Deckel Maho DMU80T
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
DECKEL MAHO DMU 80 monoblock
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE GROB-WERKE G550 access-SERIE
more images
13
Германија Mindelheim
1139 km
GROB-WERKE G550 access-SERIE
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MCi25.2 HELLER MCi25.2 HELLER MCi25.2 HELLER MCi25.2 HELLER MCi25.2 HELLER MCi25.2 HELLER MCi25.2
more images
7
Германија
1230 km
HELLER MCi25.2
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800 LITZ LU800
more images
14
Швајцарија Schweiz
1222 km
LITZ LU800
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Tacherting
1019 km
DMG DMC 80 U duoBlock
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V DMG MORI DMC 103 V
more images
15
Германија Ahaus
1611 km
DMG MORI DMC 103 V
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550 GROB-WERKE G550
more images
14
Германија Mindelheim
1139 km
GROB-WERKE G550
2023
Ново
Јавете се