категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Вертикални стругови користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Вертикални стругови
Класифицирана реклама
RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2 RASOMA DZS 250-2
more images
10
Бугарија Asenovgrad
264 km
RASOMA DZS 250-2
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG EMAG
more images
15
Чешка република Czechia
1035 km
EMAG
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD EMAG VTC 250 Duo DD
more images
8
Германија Schwäbisch Gmünd
(Локација на дилерот)
1232 km
EMAG VTC 250 Duo DD
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FKD 40-20CNC
more images
1
Австрија Seeboden
875 km
FKD 40-20CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISSER Vertor M1 WEISSER Vertor M1 WEISSER Vertor M1 WEISSER Vertor M1 WEISSER Vertor M1 WEISSER Vertor M1
more images
6
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
WEISSER Vertor M1
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 250 DS EMAG VSC 250 DS EMAG VSC 250 DS EMAG VSC 250 DS EMAG VSC 250 DS
more images
5
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1519 km
EMAG VSC 250 DS
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD EMAG VTC 250 DUO DD
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
EMAG VTC 250 DUO DD
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6 FAMAR ERGO 250 - pronto 6
more images
14
Италија Gussago
1033 km
FAMAR ERGO 250 - pronto 6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
EMAG VL 7
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TDZ Turn VSC 850 SC TDZ Turn VSC 850 SC TDZ Turn VSC 850 SC TDZ Turn VSC 850 SC
more images
4
Чешка република 197, Táborská 4297, 615 00 Brno-Židenice, Tschechien
933 km
TDZ Turn VSC 850 SC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO
more images
6
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
EMAG VTC 250 DUO
2008
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Albstadt
1241 km
DOERRIES VCE 1400/125
1986
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
FAMAR ERGO 500 FAMAR ERGO 500 FAMAR ERGO 500 FAMAR ERGO 500 FAMAR ERGO 500 FAMAR ERGO 500 FAMAR ERGO 500
more images
7
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
FAMAR ERGO 500
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11 HESSAPP VDM 120-11
more images
10
Германија
1531 km
HESSAPP VDM 120-11
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VL 2 - V3 EMAG VL 2 - V3 EMAG VL 2 - V3
more images
3
Германија
1369 km
EMAG VL 2 - V3
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO EMAG VTC 250 DUO
more images
10
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
EMAG VTC 250 DUO
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS EMAG VSC 400 DUO DS
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
EMAG VSC 400 DUO DS
2007
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата ќе започне наскоро
Германија Hessen, Германија
1407 km
EMAG VTC 250 DUO
2004
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
TOS SKQ 12 CNC TOS SKQ 12 CNC TOS SKQ 12 CNC TOS SKQ 12 CNC TOS SKQ 12 CNC TOS SKQ 12 CNC
more images
6
Чешка република Ostrava
954 km
TOS SKQ 12 CNC
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHERER FEINBAU VDZ 220L SCHERER FEINBAU VDZ 220L SCHERER FEINBAU VDZ 220L SCHERER FEINBAU VDZ 220L SCHERER FEINBAU VDZ 220L
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
SCHERER FEINBAU VDZ 220L
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VL 2 - Y EMAG VL 2 - Y EMAG VL 2 - Y EMAG VL 2 - Y
more images
4
Германија
1369 km
EMAG VL 2 - Y
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L HESSAPP DVT 250L
more images
13
Полска Zielona Góra
1243 km
HESSAPP DVT 250L
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nidderau
(Локација на дилерот)
1380 km
INDEX V 200
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36 Webster Bennett 915mm, 36
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Webster Bennett 915mm, 36"
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI CTV 250 2nd DMG MORI CTV 250 2nd DMG MORI CTV 250 2nd DMG MORI CTV 250 2nd DMG MORI CTV 250 2nd
more images
5
Германија
1369 km
DMG MORI CTV 250 2nd
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHERER FEINBAU VDZ 200/150L SCHERER FEINBAU VDZ 200/150L SCHERER FEINBAU VDZ 200/150L
more images
3
Германија Butzbach
1406 km
SCHERER FEINBAU VDZ 200/150L
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200
more images
10
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
EMAG VSC 200
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LVT 300 OKUMA LVT 300 OKUMA LVT 300 OKUMA LVT 300 OKUMA LVT 300 OKUMA LVT 300
more images
6
Германија Lüdenscheid
1515 km
OKUMA LVT 300
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T INDEX V 200T
more images
10
Германија Leingarten
1292 km
INDEX V 200T
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Famar Ergo 630 Famar Ergo 630 Famar Ergo 630 Famar Ergo 630 Famar Ergo 630
more images
5
Германија Ratingen
1569 km
Famar Ergo 630
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200 INDEX V200
more images
9
Полска Zielona Góra
1243 km
INDEX V200
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG Scherer VDZ 100 EMAG Scherer VDZ 100 EMAG Scherer VDZ 100 EMAG Scherer VDZ 100 EMAG Scherer VDZ 100 EMAG Scherer VDZ 100 EMAG Scherer VDZ 100
more images
7
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EMAG Scherer VDZ 100
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 250 DUO EMAG VSC 250 DUO EMAG VSC 250 DUO EMAG VSC 250 DUO EMAG VSC 250 DUO EMAG VSC 250 DUO EMAG VSC 250 DUO
more images
7
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
EMAG VSC 250 DUO
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Angelini Mach2 Angelini Mach2 Angelini Mach2 Angelini Mach2 Angelini Mach2 Angelini Mach2 Angelini Mach2
more images
7
Унгарија Veszkény
762 km
Angelini Mach2
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2 EMAG VL 2
more images
10
Полска Lipniki
1310 km
EMAG VL 2
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VCS 200 DUO EMAG VCS 200 DUO EMAG VCS 200 DUO EMAG VCS 200 DUO
more images
4
Германија Halberstadt
1403 km
EMAG VCS 200 DUO
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11 HESSAPP VDM 75-11
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
HESSAPP VDM 75-11
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180 FELSOMAT FTC180
more images
9
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
FELSOMAT FTC180
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500
more images
15
Бугарија Sofia
180 km
DKZ 2500
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250 DMG CTV-250
more images
10
Унгарија Veszkény
762 km
DMG CTV-250
2012
реновиран (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
WEISSER UNIVERTOR AE-450L
2001
Втора рака
Класифицирана реклама
DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250 DMG MORI CTV 250
more images
8
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI CTV 250
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT EMAG VL7 mLT
more images
9
Германија Hattingen
1552 km
EMAG VL7 mLT
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO EMAG VSC 200 DUO
more images
8
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
EMAG VSC 200 DUO
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO VERTICAL VT260MY, Bj. 2021, V5AI1301 EMCO VERTICAL VT260MY, Bj. 2021, V5AI1301 EMCO VERTICAL VT260MY, Bj. 2021, V5AI1301 EMCO VERTICAL VT260MY, Bj. 2021, V5AI1301
more images
4
Австрија Hallein
966 km
EMCO VERTICAL VT260MY, Bj. 2021, V5AI1301
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135 KNA 110/135
more images
12
Бугарија Sofia
180 km
KNA 110/135
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai Wia LV800R Hyundai Wia LV800R Hyundai Wia LV800R Hyundai Wia LV800R Hyundai Wia LV800R Hyundai Wia LV800R
more images
6
Франција Nervieux
1488 km
Hyundai Wia LV800R
2013
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
FELSOMAT FTC 180
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT EMAG VL 7 mLT
more images
10
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
EMAG VL 7 mLT
2011
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
HÜLLER HILLE HESSAPP DVH 250 SB
2002
Втора рака

Искористено Вертикални стругови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.