категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центри (хоризонтални) 800-999 mm (x-насочен) користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтални) 800-999 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
HELLER MC26
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER FST - MC 160/800 / E HELLER FST - MC 160/800 / E HELLER FST - MC 160/800 / E HELLER FST - MC 160/800 / E HELLER FST - MC 160/800 / E HELLER FST - MC 160/800 / E HELLER FST - MC 160/800 / E
more images
7
Германија Metzingen
1244 km
HELLER FST - MC 160/800 / E
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550
more images
15
Германија Sternenfels
1303 km
GROB G550
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500 Doosan HC 500
more images
9
Италија Cuggiono
1128 km
Doosan HC 500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G500 GROB G500 GROB G500 GROB G500 GROB G500
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
GROB G500
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO A81 MAKINO A81 MAKINO A81 MAKINO A81 MAKINO A81
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
MAKINO A81
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI MV40 MORI SEIKI MV40 MORI SEIKI MV40 MORI SEIKI MV40
more images
4
Франција Bonneville
1323 km
MORI SEIKI MV40
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVEREX HS-540k AVEREX HS-540k AVEREX HS-540k
more images
3
Германија Idstein
1414 km
AVEREX HS-540k
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500 DAEWOO-DOOSAN ACE H500
more images
7
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DAEWOO-DOOSAN ACE H500
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKK VP600 OKK VP600 OKK VP600 OKK VP600 OKK VP600 OKK VP600 OKK VP600 OKK VP600
more images
8
Франција Montévrain
1686 km
OKK VP600
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HÜLLER-HILLE NBH 170 SPEED HÜLLER-HILLE NBH 170 SPEED HÜLLER-HILLE NBH 170 SPEED HÜLLER-HILLE NBH 170 SPEED HÜLLER-HILLE NBH 170 SPEED
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
HÜLLER-HILLE NBH 170 SPEED
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Romi D800 Romi D800 Romi D800 Romi D800 Romi D800 Romi D800 Romi D800 Romi D800
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Romi D800
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MCP - H 250 S Heller MCP - H 250 S Heller MCP - H 250 S Heller MCP - H 250 S Heller MCP - H 250 S
more images
5
Германија Biebrich
1437 km
Heller MCP - H 250 S
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77 MAKİNO A77
more images
13
Бугарија Asenovgrad
264 km
MAKİNO A77
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
DECKEL MAHO DMC 80 H
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PW-CNC8050A PRATIC CNC PW-CNC8050A PRATIC CNC PW-CNC8050A PRATIC CNC PW-CNC8050A PRATIC CNC PW-CNC8050A PRATIC CNC PW-CNC8050A
more images
6
Полска Warsaw
1184 km
PRATIC CNC PW-CNC8050A
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller BEA 1
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
Heller BEA 1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77
more images
12
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Makino A77
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 80H linear DMG DMC 80H linear DMG DMC 80H linear DMG DMC 80H linear
more images
4
Германија Sonnenbühl
1243 km
DMG DMC 80H linear
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MC 25 HELLER MC 25 HELLER MC 25 HELLER MC 25 HELLER MC 25 HELLER MC 25 HELLER MC 25 HELLER MC 25
more images
8
Германија Rheinland-Pfalz, Deutschland
1462 km
HELLER MC 25
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Europe
1515 km
SCHAUBLIN 65 TM-5
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514 PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514 PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514 PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514 PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514 PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514 PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514
more images
7
Турција Bursa
635 km
PRATIC CNC PWA-8050/1160/1514
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NH6300DCG Mori Seiki NH6300DCG Mori Seiki NH6300DCG Mori Seiki NH6300DCG
more images
4
Шпанија Leganés
2144 km
Mori Seiki NH6300DCG
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A EXTRON SU-85A
more images
8
Франција Bonneville
1323 km
EXTRON SU-85A
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HASS SL-20LHE HASS SL-20LHE HASS SL-20LHE HASS SL-20LHE HASS SL-20LHE HASS SL-20LHE
more images
6
Полска Katowice
987 km
HASS SL-20LHE
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours
more images
7
Холандија Wormerveer
1761 km
Chevalier QP2033-L only 3229 workinghours
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Zevenbergen
1714 km
Victor Vcenter H 630
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HCN 6000 II Mazak HCN 6000 II
more images
2
Франција arnage
1836 km
Mazak HCN 6000 II
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI SH 63 MORI SEIKI SH 63 MORI SEIKI SH 63 MORI SEIKI SH 63
more images
4
Италија Cassolnovo
1123 km
MORI SEIKI SH 63
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle C800 U C800U Hermle C800 U C800U Hermle C800 U C800U Hermle C800 U C800U
more images
4
Германија Gosheim
1253 km
Hermle C800 U C800U
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II
more images
15
Германија Düsseldorf
1561 km
TONGTAI HB-630II
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Comau Urane 25 Comau Urane 25 Comau Urane 25
more images
3
Германија Kirchdorf an der Iller
1164 km
Comau Urane 25
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heckert CW 630
more images
1
Германија Chemnitz
1231 km
Heckert CW 630
1990
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500 DOOSAN ACE HP 5500
more images
9
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
DOOSAN ACE HP 5500
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450 HELLER MCS - H 450
more images
10
HELLER MCS - H 450
1998
Втора рака
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST DOOSAN PUMA MX2100ST
more images
11
Шпанија BARCELONA
(Локација на дилерот)
1629 km
DOOSAN PUMA MX2100ST
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC
more images
8
Германија Bergisch Gladbach
1529 km
Okuma MA 500 HB 6 APC
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Comau Urane 25 Comau Urane 25 Comau Urane 25 Comau Urane 25 Comau Urane 25 Comau Urane 25
more images
6
Германија Kirchdorf an der Iller
1164 km
Comau Urane 25
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II Mazak MAZAK HCN-6000 II
more images
15
Германија Düsseldorf
1561 km
Mazak MAZAK HCN-6000 II
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMI TECHMILL CNC LaborMax COMI TECHMILL CNC LaborMax COMI TECHMILL CNC LaborMax COMI TECHMILL CNC LaborMax
more images
4
Германија Haan
1550 km
COMI TECHMILL CNC LaborMax
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300 HELLER MCP300
more images
9
HELLER MCP300
1998
Втора рака
Класифицирана реклама
Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77
more images
13
Данска Pandrup
1937 km
Makino A77
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx Makino a81nx
more images
11
Сингапур Singapore
9258 km
Makino a81nx
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAG XS321 MAG XS321 MAG XS321
more images
3
Соединетите Американски Држави Columbus
8204 km
MAG XS321
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000
more images
15
Германија Düsseldorf
1561 km
Mazak HCN-6000
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC
more images
2
DECKEL FP4 NC
1990
Втора рака
Класифицирана реклама
Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77 Makino A77
more images
13
Данска Pandrup
1937 km
Makino A77
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAG XS321 MAG XS321 MAG XS321
more images
3
Соединетите Американски Држави Columbus
8204 km
MAG XS321
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000 Mazak HCN-6000
more images
15
Германија Düsseldorf
1561 km
Mazak HCN-6000
2006
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Центри (хоризонтални) 800-999 mm (x-насочен)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.