Купете Центри (хоризонтални) 800-999 mm (x-насочен) користени (65)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (хоризонтални) Центри (хоризонтални) 800-999 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
CROSS HUELLER Specht 550 DUO CROSS HUELLER Specht 550 DUO CROSS HUELLER Specht 550 DUO CROSS HUELLER Specht 550 DUO CROSS HUELLER Specht 550 DUO
more images
Австрија Ried im Oberinntal
1.070 km
CROSS HUELLER Specht 550 DUO
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000 Mazak NEXUS HCN 6000
more images
Италија Italy
763 km
Mazak NEXUS HCN 6000
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630 STARRAG HECKERT CWK 630
more images
Германија Schwäbisch Gmünd
1.228 km
STARRAG HECKERT CWK 630
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02 Heller Bea 02
more images
Унгарија Mezőkövesd
695 km
Heller Bea 02
Јавете се
Класифицирана реклама
HITACHI SEIKI HG 630 II HITACHI SEIKI HG 630 II HITACHI SEIKI HG 630 II HITACHI SEIKI HG 630 II HITACHI SEIKI HG 630 II
more images
Германија Deutschland
1.369 km
HITACHI SEIKI HG 630 II
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino MAG1 INV 23908 Makino MAG1 INV 23908 Makino MAG1 INV 23908 Makino MAG1 INV 23908 Makino MAG1 INV 23908 Makino MAG1 INV 23908 Makino MAG1 INV 23908
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
Makino MAG1 INV 23908
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G500 GROB G500 GROB G500 GROB G500 GROB G500
more images
Германија Butzbach
1.406 km
GROB G500
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II Mazak NEXUS HCN 6000 II
more images
Италија Italy
763 km
Mazak NEXUS HCN 6000 II
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200 Heller MC200
more images
Германија Metzingen
1.245 km
Heller MC200
Јавете се
Класифицирана реклама
EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill
more images
Германија Pliezhausen
1.253 km
EDEL Werkzeugmaschinen GmbH MM1000 - MultiMill
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO a81-A137 c MAKINO a81-A137 c MAKINO a81-A137 c MAKINO a81-A137 c MAKINO a81-A137 c MAKINO a81-A137 c MAKINO a81-A137 c
more images
Германија Unterschleißheim
1.092 km
MAKINO a81-A137 c
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MX-50HB INV 27121 OKUMA MX-50HB INV 27121 OKUMA MX-50HB INV 27121 OKUMA MX-50HB INV 27121
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
OKUMA MX-50HB INV 27121
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMC 80 H duoBLOCK DECKEL DMC 80 H duoBLOCK DECKEL DMC 80 H duoBLOCK DECKEL DMC 80 H duoBLOCK DECKEL DMC 80 H duoBLOCK
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
DECKEL DMC 80 H duoBLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI SH-630 MORI SEIKI SH-630 MORI SEIKI SH-630 MORI SEIKI SH-630
more images
Италија Italy
763 km
MORI SEIKI SH-630
Јавете се
аукција
Аукцијата ќе започне наскоро
Okuma MA-500HB
Класифицирана реклама
DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100 DOOSAN HP 5100
more images
Италија Borgo San Dalmazzo
1.197 km
DOOSAN HP 5100
Јавете се
Класифицирана реклама
COMI TECHMILL CNC LaborMax COMI TECHMILL CNC LaborMax COMI TECHMILL CNC LaborMax COMI TECHMILL CNC LaborMax
more images
Германија Haan
1.550 km
COMI TECHMILL CNC LaborMax
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDING VMC 700 APC HARDING VMC 700 APC HARDING VMC 700 APC HARDING VMC 700 APC HARDING VMC 700 APC HARDING VMC 700 APC
more images
Франција Montévrain
1.686 km
HARDING VMC 700 APC
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81
more images
Германија Düsseldorf
1.561 km
Makino a81
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250
more images
Германија Germany
1.369 km
HELLER MCP-H 250
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98 Makino MC98
more images
Полска Łódź
1.143 km
Makino MC98
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X Mitsu Seiki HU63A-5X
more images
Германија Wiesbaden
1.406 km
Mitsu Seiki HU63A-5X
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC DECKEL FP4 NC
more images
Германија Malsch
1.324 km
DECKEL FP4 NC
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500 STARRAG HECKERT HEC 500
more images
Белгија Lontzen
1.572 km
STARRAG HECKERT HEC 500
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II TONGTAI HB-630II
more images
Германија Düsseldorf
1.561 km
TONGTAI HB-630II
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG Mori Seiki NH 6300 DCG
more images
Италија San Martino In Rio
954 km
Mori Seiki NH 6300 DCG
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000 Heller H 5000
more images
Германија Metzingen
1.245 km
Heller H 5000
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MCi 16
more images
Германија Ratingen
1.569 km
Heller MCi 16
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro HELLER MC25 Uni-Pro
more images
Шпанија Spain
2.137 km
HELLER MC25 Uni-Pro
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle C800 U C800U Hermle C800 U C800U Hermle C800 U C800U Hermle C800 U C800U
more images
Германија Gosheim
1.253 km
Hermle C800 U C800U
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81 Makino a81
more images
Германија Düsseldorf
1.561 km
Makino a81
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller BEA 1
more images
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
Heller BEA 1
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000 Heller H 4000
more images
Германија Metzingen
1.245 km
Heller H 4000
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 500 D STARRAG HECKERT CWK 500 D STARRAG HECKERT CWK 500 D STARRAG HECKERT CWK 500 D
more images
Австрија Uttendorf
997 km
STARRAG HECKERT CWK 500 D
Јавете се
Класифицирана реклама
AVEREX HS-540k AVEREX HS-540k AVEREX HS-540k
more images
Германија Idstein
1.414 km
AVEREX HS-540k
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER MF Twin 65Y GILDEMEISTER MF Twin 65Y GILDEMEISTER MF Twin 65Y GILDEMEISTER MF Twin 65Y GILDEMEISTER MF Twin 65Y GILDEMEISTER MF Twin 65Y GILDEMEISTER MF Twin 65Y
more images
Шпанија Spain
2.137 km
GILDEMEISTER MF Twin 65Y
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25 Heller Mc 25
more images
Германија Düsseldorf
1.565 km
Heller Mc 25
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Deckel Maho DMC 80 H
аукција
Аукцијата заврши
Niigata SPN 50-HO
аукција
Аукцијата заврши
Mandelli GE Fanuc Series 16i-M
Класифицирана реклама
Kitamura Mycenter-HX630L Kitamura Mycenter-HX630L Kitamura Mycenter-HX630L Kitamura Mycenter-HX630L Kitamura Mycenter-HX630L
more images
Романија Brașov
545 km
Kitamura Mycenter-HX630L
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280 DOOSAN PUMA 280
more images
Шпанија Spain
2.137 km
DOOSAN PUMA 280
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3 Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3
more images
Германија Mannheim
1.353 km
Heller RFN 300/800/2 CNC / BEA3
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Hagen
1.533 km
Okuma MB-500H
Јавете се
Класифицирана реклама
Kitamura HX500I Kitamura HX500I Kitamura HX500I Kitamura HX500I Kitamura HX500I Kitamura HX500I
more images
Данска København
1.702 km
Kitamura HX500I
Јавете се
Класифицирана реклама
Kitamura HX500i Kitamura HX500i Kitamura HX500i Kitamura HX500i Kitamura HX500i Kitamura HX500i Kitamura HX500i Kitamura HX500i
more images
Полска Ławy
1.276 km
Kitamura HX500i
Јавете се
Класифицирана реклама
HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D HECKERT CWK 500D
more images
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1.539 km
HECKERT CWK 500D
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500 MORI SEIKI NL 1500MC/500
more images
Шпанија Spain
2.137 km
MORI SEIKI NL 1500MC/500
Јавете се
Класифицирана реклама
HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250 HELLER MCP-H 250
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
HELLER MCP-H 250
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100 DOOSAN GT 2100
more images
Шпанија Spain
2.137 km
DOOSAN GT 2100
Јавете се