Нови пристигнувања
5

CNC Horizontal Machining Centre Mazak FH 6800

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6233 km
2001
одличен (користен)
5

Horizontal machining center Heckert CW 1000

Mannheim, ГерманијаГерманија
6584 km
1995
неискористен (користен)
5

Machining Center RIS-INGOLD Rismatic 151LN-12 (1997)

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија
6535 km
1997
одличен (користен)
5

Horizontal machining center Deckel DC45

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6698 km
1990
одличен (користен)
4

CNC machining center Okuma MA 50-HB

Werlte, ГерманијаГерманија
6373 km
1996
одличен (користен)
6

horizontal M/C MAZAK FH-6800 + 6 PC

Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6536 km
2001
одличен (користен)
5

Machining Center Kitamura Mycenter H500

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија
6535 km
1989
одличен (користен)
11

Machining Center Okuma MC-60H

Etten-Leur, ХоландијаХоландија
6240 km
1986
добар (користен)
6

CNC horizontal machining center ACE HM800

Dortmund, ГерманијаГерманија
6413 km
2000
одличен (користен)
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу