Купете ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 350-399 мм користени (84)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 350-399 мм
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
FAT Haco FTM165
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400 Gildemeister CTX 400
more images
Австрија Blintendorf
819 km
Gildemeister CTX 400
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB 15 II-M OKUMA LB 15 II-M OKUMA LB 15 II-M OKUMA LB 15 II-M
more images
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1.189 km
OKUMA LB 15 II-M
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000 Mori Seiki SL 253 B 1000
more images
Италија San Martino In Rio
954 km
Mori Seiki SL 253 B 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
HYUNDAI KIA SKT 21 HYUNDAI KIA SKT 21 HYUNDAI KIA SKT 21 HYUNDAI KIA SKT 21
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
HYUNDAI KIA SKT 21
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN LYNX 2100 B DOOSAN LYNX 2100 B DOOSAN LYNX 2100 B DOOSAN LYNX 2100 B DOOSAN LYNX 2100 B
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
DOOSAN LYNX 2100 B
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC SMEC SL 2500 BY - FANUC
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC SL 2500 BY - FANUC
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510 DMG GRAZIANO CTX 510
more images
Италија Via Rancole, 68, 47865 San Leo RN, Italy
809 km
DMG GRAZIANO CTX 510
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC PL25L SMEC PL25L SMEC PL25L SMEC PL25L SMEC PL25L
more images
Турција Hürriyet, Gündoğdu Cd. No:1, 34766 Kâğıthane/İstanbul, Türkiye
618 km
SMEC PL25L
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS DECO 26 INV 26584 TORNOS DECO 26 INV 26584 TORNOS DECO 26 INV 26584 TORNOS DECO 26 INV 26584 TORNOS DECO 26 INV 26584
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
TORNOS DECO 26 INV 26584
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX IT 600 INDEX IT 600 INDEX IT 600
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
INDEX IT 600
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400 DMG GILDEMEISTER NEF 400
more images
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1.581 km
DMG GILDEMEISTER NEF 400
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC NS 2100 ASY - SIEMENS
Јавете се
Класифицирана реклама
J&W SK 6136H / 750 J&W SK 6136H / 750 J&W SK 6136H / 750 J&W SK 6136H / 750 J&W SK 6136H / 750
more images
Германија Stockstadt am Main
1.351 km
J&W SK 6136H / 750
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY
more images
Германија Göppingen
1.232 km
Mazak QT 200 Nexus 200 -IIMY
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK NEXUS 200 MY INV 26161 MAZAK NEXUS 200 MY INV 26161 MAZAK NEXUS 200 MY INV 26161
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
MAZAK NEXUS 200 MY INV 26161
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S MORI SEIKI ZL 203 S
more images
Франција Bonneville
1.323 km
MORI SEIKI ZL 203 S
Јавете се
Класифицирана реклама
STYLE 410x1250 STYLE 410x1250 STYLE 410x1250 STYLE 410x1250 STYLE 410x1250 STYLE 410x1250 STYLE 410x1250 STYLE 410x1250
more images
Холандија Eersel
1.656 km
STYLE 410x1250
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 ASY - SIEMENS
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC SL 2000 ASY - SIEMENS
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA 2600 Y DOOSAN PUMA 2600 Y DOOSAN PUMA 2600 Y DOOSAN PUMA 2600 Y DOOSAN PUMA 2600 Y
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
DOOSAN PUMA 2600 Y
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design Gildemeister NEF 400 New Design
more images
Германија Heilbronn
1.290 km
Gildemeister NEF 400 New Design
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai HIT 15S INV 26562 Hyundai HIT 15S INV 26562 Hyundai HIT 15S INV 26562 Hyundai HIT 15S INV 26562
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
Hyundai HIT 15S INV 26562
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Iserlohn
1.529 km
GILDEMEISTER N.E.F. 1020
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA GT3100LM DOOSAN PUMA GT3100LM DOOSAN PUMA GT3100LM DOOSAN PUMA GT3100LM DOOSAN PUMA GT3100LM DOOSAN PUMA GT3100LM DOOSAN PUMA GT3100LM
more images
Белгија België
1.655 km
DOOSAN PUMA GT3100LM
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC SMEC SL 2500 BSY - FANUC
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC SL 2500 BSY - FANUC
Јавете се
Класифицирана реклама
Style 350 Style 350 Style 350 Style 350 Style 350 Style 350 Style 350
more images
Холандија Schijndel
1.663 km
Style 350
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1.225 km
GILDEMEISTER NEF 400
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 INV 26583 SMEC SL 2500 INV 26583 SMEC SL 2500 INV 26583 SMEC SL 2500 INV 26583 SMEC SL 2500 INV 26583 SMEC SL 2500 INV 26583
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
SMEC SL 2500 INV 26583
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER TC600-65-MCY Siemens SPIOS 24
more images
Германија Hösbach
1.345 km
SPINNER TC600-65-MCY Siemens SPIOS 24" Touch
Јавете се
Класифицирана реклама
AVIATurn 35MC AVIATurn 35MC AVIATurn 35MC AVIATurn 35MC
more images
Австрија Judenburg
837 km
AVIATurn 35MC
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC NS 2100 BSY - SIEMENS
Јавете се
Класифицирана реклама
HWACHEON CUTEX-180BL HWACHEON CUTEX-180BL HWACHEON CUTEX-180BL HWACHEON CUTEX-180BL HWACHEON CUTEX-180BL
more images
Германија Olching
1.101 km
HWACHEON CUTEX-180BL
Јавете се
Класифицирана реклама
MOMAC SV 180 MOMAC SV 180 MOMAC SV 180 MOMAC SV 180 MOMAC SV 180 MOMAC SV 180
more images
Италија 39012 Meran, Autonome Provinz Bozen - Südtirol, Italien
1.012 km
MOMAC SV 180
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS SL 20 INV 25547 HAAS SL 20 INV 25547 HAAS SL 20 INV 25547
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HAAS SL 20 INV 25547
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR-38B STAR SR-38B STAR SR-38B STAR SR-38B STAR SR-38B STAR SR-38B STAR SR-38B
more images
Германија Tiefenbronn
1.290 km
STAR SR-38B
Јавете се
Класифицирана реклама
Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360 Emco TURN 360
more images
Австрија Kuchl
957 km
Emco TURN 360
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 BSY - SIEMENS
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC SL 2500 BSY - SIEMENS
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY
more images
Германија Göppingen
1.232 km
Mazak QT Nexus 250 MSY
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100 CHARLES JG 100
more images
Швајцарија Beringen
1.242 km
CHARLES JG 100
Јавете се
Класифицирана реклама
Takamaz X 200 Takamaz X 200 Takamaz X 200 Takamaz X 200 Takamaz X 200 Takamaz X 200 Takamaz X 200 Takamaz X 200
more images
Германија Blumberg
1.252 km
Takamaz X 200
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција İMES OSB No:16, 41455 Demirciler Osb/Dilovası/Kocaeli, Türkiye
661 km
DMG MORI cl 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
HWACHEON 300 ML HWACHEON 300 ML HWACHEON 300 ML
more images
Италија Lugagnano
975 km
HWACHEON 300 ML
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 BM - SIEMENS SMEC SL 2000 BM - SIEMENS SMEC SL 2000 BM - SIEMENS SMEC SL 2000 BM - SIEMENS
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC SL 2000 BM - SIEMENS
Јавете се
Класифицирана реклама
DMC DL 22AT DMC DL 22AT DMC DL 22AT DMC DL 22AT DMC DL 22AT
more images
Германија Heilbronn
1.290 km
DMC DL 22AT
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3 DMG Gildemeister NEF 400 V3
more images
Германија Marienheide
1.513 km
DMG Gildemeister NEF 400 V3
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2.137 km
KRAFT KT 360 Serie
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360
more images
Хрватска Draše
688 km
Traub TND 360
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Обединето Кралство 1 Chapel Ln, Bristol BS5 7EY, UK
2.145 km
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 BSY - SIEMENS
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC SL 2000 BSY - SIEMENS
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360 Traub TND 360
more images
Германија Tamm
1.278 km
Traub TND 360
Јавете се