категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 350-399 мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 350-399 мм
Класифицирана реклама
Mazak QUICK TURN 200MB
more images
1
Германија Kirchheim bei München
1072 km
Mazak QUICK TURN 200MB
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360 CAZENEUVE HBX 360
more images
15
Швајцарија Root
1225 km
CAZENEUVE HBX 360
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500 DMG MORI NLX 2000/500
more images
12
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
DMG MORI NLX 2000/500
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13 Avm Angelini DG 13
more images
10
Италија Mazzano
1015 km
Avm Angelini DG 13
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH
more images
9
Германија Malsch
1324 km
GILDEMEISTER CTX 410 V1 HH
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX MS 18 C INV 22620 INDEX MS 18 C INV 22620 INDEX MS 18 C INV 22620 INDEX MS 18 C INV 22620 INDEX MS 18 C INV 22620
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
INDEX MS 18 C INV 22620
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT Smart 200M Mazak QT Smart 200M Mazak QT Smart 200M Mazak QT Smart 200M Mazak QT Smart 200M Mazak QT Smart 200M
more images
6
Германија Heilbronn
1290 km
Mazak QT Smart 200M
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN QL200HM DOOSAN QL200HM
more images
2
Италија Turate
1118 km
DOOSAN QL200HM
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 BY - SIEMENS SMEC SL 2500 BY - SIEMENS SMEC SL 2500 BY - SIEMENS SMEC SL 2500 BY - SIEMENS SMEC SL 2500 BY - SIEMENS SMEC SL 2500 BY - SIEMENS SMEC SL 2500 BY - SIEMENS
more images
7
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2500 BY - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SV-38 STAR SV-38 STAR SV-38 STAR SV-38 STAR SV-38
more images
5
Германија Tiefenbronn
1290 km
STAR SV-38
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1 GILDEMEISTER CTX 210 V1
more images
10
Германија Oelde
1531 km
GILDEMEISTER CTX 210 V1
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER E30 x 70 INV 21960 WEILER E30 x 70 INV 21960 WEILER E30 x 70 INV 21960 WEILER E30 x 70 INV 21960
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
WEILER E30 x 70 INV 21960
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Ecoline CTX 310 eco DMG Ecoline CTX 310 eco
more images
2
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG Ecoline CTX 310 eco
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NL 2500 SY/700 MORI SEIKI NL 2500 SY/700 MORI SEIKI NL 2500 SY/700 MORI SEIKI NL 2500 SY/700 MORI SEIKI NL 2500 SY/700 MORI SEIKI NL 2500 SY/700 MORI SEIKI NL 2500 SY/700
more images
7
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
MORI SEIKI NL 2500 SY/700
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2500 BY - FANUC
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC SL 2500 BY - FANUC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EDUTURN 360 EDUTURN 360 EDUTURN 360 EDUTURN 360 EDUTURN 360 EDUTURN 360 EDUTURN 360
more images
7
Унгарија Székesfehérvár
672 km
EDUTURN 360
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Quick Turn 200M Mazak Quick Turn 200M Mazak Quick Turn 200M
more images
3
Италија Lancenigo
891 km
Mazak Quick Turn 200M
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NLX2500SY/700 Mori Seiki NLX2500SY/700 Mori Seiki NLX2500SY/700
more images
3
Германија Göppingen
1232 km
Mori Seiki NLX2500SY/700
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51 HARDINGE ELITE 8/51
more images
6
Франција Le Pin
1697 km
HARDINGE ELITE 8/51
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS ST-30 HAAS ST-30 HAAS ST-30 HAAS ST-30 HAAS ST-30
more images
5
Израел Metula
1531 km
HAAS ST-30
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3 DMG Gildemeister CTX 400E V3
more images
10
Полска Kaniów
949 km
DMG Gildemeister CTX 400E V3
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ENSHU DT ENSHU DT ENSHU DT ENSHU DT ENSHU DT
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
ENSHU DT
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT Nexus 200 MS ll Mazak QT Nexus 200 MS ll Mazak QT Nexus 200 MS ll Mazak QT Nexus 200 MS ll Mazak QT Nexus 200 MS ll
more images
5
Германија Lorch
1235 km
Mazak QT Nexus 200 MS ll
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NLX 2500 Y / 700 Mori Seiki NLX 2500 Y / 700 Mori Seiki NLX 2500 Y / 700
more images
3
Германија Wiesbaden
1406 km
Mori Seiki NLX 2500 Y / 700
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42 Spinner UP 42
more images
9
Германија Dieburg
1359 km
Spinner UP 42
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Seewalchen am Attersee
955 km
FAT TUR 630A MN/4000mm
2004
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN GT2100 DOOSAN GT2100 DOOSAN GT2100
more images
3
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
DOOSAN GT2100
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX IT 600 INDEX IT 600 INDEX IT 600
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
INDEX IT 600
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E Okuma Genos L3000-E
more images
9
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Okuma Genos L3000-E
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT Smart 200 M Mazak QT Smart 200 M Mazak QT Smart 200 M Mazak QT Smart 200 M Mazak QT Smart 200 M
more images
5
Германија Wiesbaden
1406 km
Mazak QT Smart 200 M
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i
more images
6
Обединето Кралство Burscough
2259 km
Hurco TM8i
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HWACHEON HITECH 200A HWACHEON HITECH 200A HWACHEON HITECH 200A HWACHEON HITECH 200A
more images
4
Турција SAKARYA
(Локација на дилерот)
731 km
HWACHEON HITECH 200A
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEADWELL T7A LEADWELL T7A LEADWELL T7A LEADWELL T7A LEADWELL T7A
more images
5
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
LEADWELL T7A
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310 Gildemeister CTX 310
more images
11
Обединето Кралство Barry St, Oldham OL1 3NE, UK
2212 km
Gildemeister CTX 310
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200 Mazak SQT 200
more images
12
Словачка Palocsa
855 km
Mazak SQT 200
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC Mori Seiki NL1500-SMC
more images
15
Швајцарија Bienne
1303 km
Mori Seiki NL1500-SMC
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија
2137 km
KRAFT KT 360 Serie
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI Ecoturn 450 DMG MORI Ecoturn 450 DMG MORI Ecoturn 450 DMG MORI Ecoturn 450
more images
4
Белгија Sint-Truiden
1630 km
DMG MORI Ecoturn 450
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210 DMG CTX 210
more images
10
Израел בת חפר
1565 km
DMG CTX 210
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310 Takisawa Taiwan EX310
more images
10
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
Takisawa Taiwan EX310
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
GILDEMEISTER SPRINT 65 Linear
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN HARDINGE SB4T-GN
more images
10
HARDINGE SB4T-GN
1987
Втора рака
Класифицирана реклама
Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L
more images
4
Германија Laucha an der Unstrut
1318 km
Weisser Univertor AS 90L
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400 DMG GILDEMEISTER CTX 400
more images
6
Франција Haguenau
1352 km
DMG GILDEMEISTER CTX 400
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS ST 35 HAAS ST 35 HAAS ST 35 HAAS ST 35 HAAS ST 35
more images
5
Германија Garrel
1626 km
HAAS ST 35
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QT 250 MY MAZAK QT 250 MY MAZAK QT 250 MY MAZAK QT 250 MY MAZAK QT 250 MY MAZAK QT 250 MY MAZAK QT 250 MY
more images
7
Германија Wiesbaden
1406 km
MAZAK QT 250 MY
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L
more images
5
Германија Laucha an der Unstrut
1318 km
Weisser Univertor AS 90L
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L
more images
3
Германија Laucha an der Unstrut
1318 km
Weisser Univertor AS 90L
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L
more images
3
Германија Laucha an der Unstrut
1318 km
Weisser Univertor AS 90L
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L Weisser Univertor AS 90L
more images
4
Германија Laucha an der Unstrut
1318 km
Weisser Univertor AS 90L
1998
Втора рака
Јавете се

Искористено ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 350-399 мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.