Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

CNC стругови 700-999mm вртење дијаметар купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
5
St. Ingbert, Германија Германија
локација на застапништво
6494 km
2001
користен
15
Manchester, Обединето Кралство Обединето Кралство
5720 km
одличен (користен)
3
OL1 3NE, Обединето Кралство Обединето Кралство
5727 km
2013
одличен (користен)
14
Root, Швајцарија Швајцарија
6681 km
2011
добра состојба (се користи)
15
Hünxe, Германија Германија
6362 km
2008
одличен (користен)
4
Brno, Република Чешка Република Чешка
7108 km
2000
добар (користен)
8
Barendrecht, Холандија Холандија
6209 km
2000
потребна е поправка (користени)
4
Brno - Slatina , Република Чешка Република Чешка
7114 km
2010
одличен (користен)

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
10
OL1 3NE, Обединето Кралство Обединето Кралство
5727 km
2007
одличен (користен)
4
25032 Chiari, Province of Brescia, Italy Италија
6867 km
подготвен за работа (се користи)
5
Poreba, Полска Полска
локација на застапништво
7202 km
1999
одличен (користен)
6
Tönisvorst, Германија Германија
локација на застапништво
6358 km
1999
користен
6
Brno - Slatina , Република Чешка Република Чешка
7114 km
2011
одличен (користен)
10
Monheim, Германија Германија
локација на застапништво
6394 km
1998
користен
4
Lonate Pozzolo, Италија Италија
локација на застапништво
6782 km
подготвен за работа (се користи)
15
UMRANIYE-ISTANBUL, Турција Турција
8436 km
2015
подготвен за работа (се користи)
14
Mülheim an der Ruhr, Германија Германија
6378 km
2018
добра состојба (се користи)
5
Werlte, Германија Германија
6365 km
2001
одличен (користен)
6
Lonate Pozzolo, Италија Италија
локација на застапништво
6782 km
подготвен за работа (се користи)
15
UMRANIYE-ISTANBUL, Турција Турција
8436 km
2015
подготвен за работа (се користи)
7
Leicestershire, Обединето Кралство Обединето Кралство
5820 km
2005
добар (користен)
6
Hvidovre, Данска Данска
6528 km
добра состојба (се користи)
5
Bühl, Германија Германија
локација на застапништво
6584 km
1980
користен
3
Schwäbisch Gmünd , Германија Германија
6690 km
1984
подготвен за работа (се користи)
5
arnage, Франција Франција
6080 km
2005
подготвен за работа (се користи)
10
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
1985
користен
6
Etten-Leur, Холандија Холандија
локација на застапништво
6232 km
2015
добар (користен)
5
Düsseldorf, Германија Германија
локација на застапништво
6386 km
користен
6
Varberg, Шведска Шведска
локација на застапништво
6449 km
2015
користен
3
JASSANS RIOTTIER, Франција Франција
локација на застапништво
6487 km
1989
добар (користен)
5
UMRANIYE-ISTANBUL, Турција Турција
8436 km
2011
подготвен за работа (се користи)
10
Oelde, Германија Германија
локација на застапништво
6440 km
1992
користен
5
Düsseldorf, Германија Германија
локација на застапништво
6386 km
1996
користен
6
Etten-Leur, Холандија Холандија
локација на застапништво
6232 km
користен
6
Etten-Leur, Холандија Холандија
локација на застапништво
6232 km
2000
користен
6
Etten-Leur, Холандија Холандија
локација на застапништво
6232 km
користен
1
Witten, Германија Германија
локација на застапништво
6410 km
2019
ново
3
Erwitte , Германија Германија
локација на застапништво
6462 km
2019
ново
4
Stockstadt, Германија Германија
локација на застапништво
6556 km
2017
ново

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?

продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+39 800 12 58 38
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+33 9 80 09 19 36
Flag us
+1 312 94 04 581