категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за засекување со прилагодливи агли над 4мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Машини за засекување со прилагодливи агли над 4мм
Класифицирана реклама
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNM 6 V  6 mm variabel
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNM 6 V 6 mm variabel
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Oberweis
944 km
Euromac 220/6S
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH 204 CNC
more images
1
Германија Kassel
1433 km
INDUMASCH 204 CNC
1987
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Euromac 220/6S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150
more images
8
Германија Malsch
1326 km
Vermutl. BOSCHERT K 4-150
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6
more images
2
Германија Witten
1548 km
HACO MAXI 250/6
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch VA 200/ 6 Indumasch VA 200/ 6 Indumasch VA 200/ 6 Indumasch VA 200/ 6
more images
4
Германија Frasdorf
1016 km
Indumasch VA 200/ 6
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
INDUMASCH ESPES 225
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120 Boschert KS 30-120
more images
5
Швајцарија Jonschwil
1195 km
Boschert KS 30-120
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6
more images
8
Германија Offenburg
1327 km
Indumasch VA 200/6
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
BOSCHERT K 30-120
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO COMBI 220/6 HACO COMBI 220/6
more images
2
Германија Witten
1548 km
HACO COMBI 220/6
2023
Ново
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Baden-Württemberg, Германија
1328 km
Wegoma AK285
1983
Втора рака
Класифицирана реклама
DURMA VN 2006
more images
1
Германија Staufenberg
1418 km
DURMA VN 2006
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120
more images
6
Германија Trittau
1581 km
BOSCHERT K30-120
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6
more images
10
Германија Offenburg
1327 km
Indumasch VA 200/6
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120
more images
7
Германија Rödermark
1364 km
BOSCHERT K 30-120
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Imac AM-VA-200/6 Imac AM-VA-200/6 Imac AM-VA-200/6 Imac AM-VA-200/6 Imac AM-VA-200/6 Imac AM-VA-200/6
more images
6
Германија Mudersbach
1473 km
Imac AM-VA-200/6
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SIMASV AV 226 B SIMASV AV 226 B SIMASV AV 226 B SIMASV AV 226 B SIMASV AV 226 B SIMASV AV 226 B SIMASV AV 226 B
more images
7
Германија Kreuztal
1479 km
SIMASV AV 226 B
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fim Versa 206 DIGI Fim Versa 206 DIGI Fim Versa 206 DIGI Fim Versa 206 DIGI Fim Versa 206 DIGI Fim Versa 206 DIGI Fim Versa 206 DIGI
more images
7
Холандија Lemmer
1737 km
Fim Versa 206 DIGI
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6
more images
7
Холандија Warder
1750 km
Baykal HKA 200x6
2017
Ново
Јавете се

Искористено Машини за засекување со прилагодливи агли над 4мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.