Купете Машини за засекување со прилагодливи агли над 4мм користени (26)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Машини за засекување со прилагодливи агли над 4мм
Класифицирана реклама
Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150 Vermutl. BOSCHERT K 4-150
more images
10
Германија Malsch
1324 km
Vermutl. BOSCHERT K 4-150
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6 Euromac AV 220 6
more images
9
Холандија Drachten
1735 km
Euromac AV 220 6
2005
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6
more images
2
Германија Witten
1548 km
HACO MAXI 250/6
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6 COMACA VAR 250/6
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
COMACA VAR 250/6
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNM 6 V 6 mm variabel
more images
1
Австрија
861 km
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNM 6 V 6 mm variabel
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6 Indumasch VA 200/6
more images
10
Германија Offenburg
1327 km
Indumasch VA 200/6
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 13 digital BOSCHERT LB 13 digital
more images
2
Германија Berlin
1367 km
BOSCHERT LB 13 digital
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Euromac 220/6S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ESAB Eagle 2500 ESAB Eagle 2500 ESAB Eagle 2500 ESAB Eagle 2500 ESAB Eagle 2500 ESAB Eagle 2500 ESAB Eagle 2500
more images
7
Данска Silkeborg
1841 km
ESAB Eagle 2500
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8 INDUMASCH VA 200/8
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
INDUMASCH VA 200/8
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert Ausklinkmaschine Boschert K 30-120 Boschert Ausklinkmaschine Boschert K 30-120
more images
2
Австрија
861 km
Boschert Ausklinkmaschine Boschert K 30-120
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225 INDUMASCH ESPES 225
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
INDUMASCH ESPES 225
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6 EUROMAC Multi 220/6
more images
10
Германија Velen
1603 km
EUROMAC Multi 220/6
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
Boschert KE 30-120
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
METALLKRAFT AKM 200-6 VP METALLKRAFT AKM 200-6 VP METALLKRAFT AKM 200-6 VP
more images
3
Германија Niederlangen
1656 km
METALLKRAFT AKM 200-6 VP
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch VA 200/ 6 Indumasch VA 200/ 6 Indumasch VA 200/ 6 Indumasch VA 200/ 6
more images
4
Германија Frasdorf
1016 km
Indumasch VA 200/ 6
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA VN 2006
more images
1
Германија Staufenberg
1418 km
DURMA VN 2006
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K30 -120 BOSCHERT K30 -120 BOSCHERT K30 -120 BOSCHERT K30 -120 BOSCHERT K30 -120
more images
5
Германија Willich
1579 km
BOSCHERT K30 -120
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4 INDUMASCH VA 200/4
more images
9
Германија Velen
1603 km
INDUMASCH VA 200/4
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EUROMAC AV 220 x 6 EUROMAC AV 220 x 6 EUROMAC AV 220 x 6
more images
3
Германија Kreuztal
1479 km
EUROMAC AV 220 x 6
2001
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Baden-Württemberg, Германија
1328 km
Wegoma AK285
1983
Втора рака
Класифицирана реклама
INDUMASCH 204 CNC
more images
1
Германија Kassel
1433 km
INDUMASCH 204 CNC
1987
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120 BOSCHERT K 30-120
more images
8
Германија Rödermark
1365 km
BOSCHERT K 30-120
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120 BOSCHERT K30-120
more images
6
Германија Trittau
1581 km
BOSCHERT K30-120
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S Euromac 220/6S
more images
5
Литванија Lithuania
1518 km
Euromac 220/6S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6 Baykal HKA 200x6
more images
7
Холандија Warder
1750 km
Baykal HKA 200x6
2017
Ново
Јавете се