категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Притиснете ги сопирачките 75-99t притисок користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Притиснете ги сопирачките 75-99t притисок
Класифицирана реклама
Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse
more images
3
Австрија
861 km
Darley Abkantpresse
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gasparini PBS 75/200 Gasparini PBS 75/200 Gasparini PBS 75/200 Gasparini PBS 75/200 Gasparini PBS 75/200 Gasparini PBS 75/200
more images
6
Италија Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
1012 km
Gasparini PBS 75/200
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BEYLER RT 80X2050 INV 17615 BEYLER RT 80X2050 INV 17615 BEYLER RT 80X2050 INV 17615 BEYLER RT 80X2050 INV 17615
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
BEYLER RT 80X2050 INV 17615
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPEB-8 80/25 LVD PPEB-8 80/25 LVD PPEB-8 80/25 LVD PPEB-8 80/25 LVD PPEB-8 80/25 LVD PPEB-8 80/25 LVD PPEB-8 80/25
more images
7
Италија Via della Futa, 1, 40035 Castiglione dei Pepoli BO, Italia
901 km
LVD PPEB-8 80/25
2002
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
LOTZE P100-35 LOTZE P100-35 LOTZE P100-35 LOTZE P100-35 LOTZE P100-35 LOTZE P100-35
more images
6
Германија Willich
1579 km
LOTZE P100-35
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E BYSTRONIC XCITE 80 E
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BYSTRONIC XCITE 80 E
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse Darley Abkantpresse
more images
6
Австрија
861 km
Darley Abkantpresse
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100 SafanDarley E-Brake 100-3100
more images
14
Германија Alsdorf
1473 km
SafanDarley E-Brake 100-3100
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF V 85 INV 22468 TRUMPF V 85 INV 22468 TRUMPF V 85 INV 22468 TRUMPF V 85 INV 22468 TRUMPF V 85 INV 22468
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF V 85 INV 22468
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT EHPS 8-25 EHT EHPS 8-25 EHT EHPS 8-25 EHT EHPS 8-25 EHT EHPS 8-25
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
EHT EHPS 8-25
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMABEND V 85 TRUMPF TRUMABEND V 85 TRUMPF TRUMABEND V 85 TRUMPF TRUMABEND V 85 TRUMPF TRUMABEND V 85
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
TRUMPF TRUMABEND V 85
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MENGELE D80-2 MENGELE D80-2 MENGELE D80-2 MENGELE D80-2 MENGELE D80-2 MENGELE D80-2 MENGELE D80-2 MENGELE D80-2
more images
8
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
MENGELE D80-2
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-80 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-80 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-80 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-80
more images
4
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-80
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80 ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK ECO BEND EXPERT 26.80
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing
more images
7
Холандија Haarle
1665 km
DARLEY EHP 80 31/25 met Delem DA-65R Sturing
1991
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPNMZ 80/30 LVD PPNMZ 80/30 LVD PPNMZ 80/30 LVD PPNMZ 80/30 LVD PPNMZ 80/30 LVD PPNMZ 80/30 LVD PPNMZ 80/30
more images
7
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
LVD PPNMZ 80/30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada HFE 8025-L Amada HFE 8025-L Amada HFE 8025-L Amada HFE 8025-L
more images
4
Германија Ludwigsburg
1273 km
Amada HFE 8025-L
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TrumaBend V85 TRUMPF TrumaBend V85 TRUMPF TrumaBend V85 TRUMPF TrumaBend V85 TRUMPF TrumaBend V85 TRUMPF TrumaBend V85 TRUMPF TrumaBend V85
more images
7
Германија Unterschleißheim
1092 km
TRUMPF TrumaBend V85
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-6 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-6 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-6 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-6
more images
4
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-6
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Jasło
906 km
LVD PPEB 80/20
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND FALCON 3.175 ERMAK POWER BEND FALCON 3.175 ERMAK POWER BEND FALCON 3.175 ERMAK POWER BEND FALCON 3.175 ERMAK POWER BEND FALCON 3.175 ERMAK POWER BEND FALCON 3.175
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
ERMAK POWER BEND FALCON 3.175
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Amada ITS-080-25, 80t 2500mm
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM FBD-8025F AMADA PROMECAM FBD-8025F AMADA PROMECAM FBD-8025F
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
AMADA PROMECAM FBD-8025F
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75 COMBI TG-3040-6/75
more images
15
Швајцарија Jonschwil
1195 km
COMBI TG-3040-6/75
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41 Otinus PBO-2580-CNC OT-41
more images
9
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PBO-2580-CNC OT-41
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80 Ermak AP 2600-80
more images
10
Холандија Wilbertoord
(Локација на дилерот)
1648 km
Ermak AP 2600-80
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND FALCON 3.135 ERMAK POWER BEND FALCON 3.135 ERMAK POWER BEND FALCON 3.135 ERMAK POWER BEND FALCON 3.135 ERMAK POWER BEND FALCON 3.135 ERMAK POWER BEND FALCON 3.135
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
ERMAK POWER BEND FALCON 3.135
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schiavi / Amada HFB 80/50 Schiavi / Amada HFB 80/50
more images
2
Италија Foligno
759 km
Schiavi / Amada HFB 80/50
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Nieuw-Vennep
1751 km
Amada FBD-8025 - Finebender
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Adira PM 022040 Adira PM 022040 Adira PM 022040 Adira PM 022040
more images
4
Германија Hohenbrunn
1065 km
Adira PM 022040
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41 Otinus PBO-3280-CNC OT-41
more images
12
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PBO-3280-CNC OT-41
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85 TRUMPF TrumaBend V 85
more images
8
Германија Unterschleißheim
1092 km
TRUMPF TrumaBend V 85
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DONEWELL 3000 x 80 to DONEWELL 3000 x 80 to DONEWELL 3000 x 80 to DONEWELL 3000 x 80 to DONEWELL 3000 x 80 to DONEWELL 3000 x 80 to
more images
6
Германија Kreuztal
1479 km
DONEWELL 3000 x 80 to
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hezinger-PressLine Industrie-Abkantpresse PRL070/20 Hezinger-PressLine Industrie-Abkantpresse PRL070/20 Hezinger-PressLine Industrie-Abkantpresse PRL070/20 Hezinger-PressLine Industrie-Abkantpresse PRL070/20 Hezinger-PressLine Industrie-Abkantpresse PRL070/20
more images
5
Германија Kornwestheim
1271 km
Hezinger-PressLine Industrie-Abkantpresse PRL070/20
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BARIOLA PBI 90-30 BARIOLA PBI 90-30 BARIOLA PBI 90-30
more images
3
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
BARIOLA PBI 90-30
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEDDINGHAUS 210 SUPER 20 PEDDINGHAUS 210 SUPER 20 PEDDINGHAUS 210 SUPER 20 PEDDINGHAUS 210 SUPER 20 PEDDINGHAUS 210 SUPER 20 PEDDINGHAUS 210 SUPER 20
more images
6
PEDDINGHAUS 210 SUPER 20
1990
Втора рака
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T
more images
12
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PBO-3280-CNC Delem DA-58T
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burkardroth
1322 km
CoastOne Oy G25 (80x2500)
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to SAFAN 3100 x 80 to
more images
8
Германија Kreuztal
1479 km
SAFAN 3100 x 80 to
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT APN 80/3550 mm EHT APN 80/3550 mm EHT APN 80/3550 mm EHT APN 80/3550 mm
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
EHT APN 80/3550 mm
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S
more images
7
Полска Bogucin
1257 km
TRUMPF V85S
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT EHPS 8-12 EHT EHPS 8-12 EHT EHPS 8-12 EHT EHPS 8-12 EHT EHPS 8-12 EHT EHPS 8-12
more images
6
Германија Rödermark
(Локација на дилерот)
1365 km
EHT EHPS 8-12
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21 Otinus PBO-3280-N Estun E21
more images
12
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PBO-3280-N Estun E21
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080 Ermaksan CNC HAP 3080
more images
9
Холандија Drachten
1735 km
Ermaksan CNC HAP 3080
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFB 80-25 2500 x 80 to AMADA PROMECAM HFB 80-25 2500 x 80 to AMADA PROMECAM HFB 80-25 2500 x 80 to AMADA PROMECAM HFB 80-25 2500 x 80 to
more images
4
Германија Kreuztal
1479 km
AMADA PROMECAM HFB 80-25 2500 x 80 to
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21 Otinus PBO-2580-N Estun E21
more images
8
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PBO-2580-N Estun E21
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley EHP 80 31 25 Darley EHP 80 31 25 Darley EHP 80 31 25 Darley EHP 80 31 25 Darley EHP 80 31 25
more images
5
Холандија Drachten
1735 km
Darley EHP 80 31 25
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MINALI DA 8200 x 70 to MINALI DA 8200 x 70 to MINALI DA 8200 x 70 to MINALI DA 8200 x 70 to MINALI DA 8200 x 70 to
more images
5
Германија Kreuztal
1479 km
MINALI DA 8200 x 70 to
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T
more images
12
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus PBO-2580-CNC Delem DA-58T
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20 Darley EHP 80 25 20
more images
10
Холандија Drachten
1735 km
Darley EHP 80 25 20
1998
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Притиснете ги сопирачките 75-99t притисок

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.