категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за мелење на водич користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за мелење Машини за мелење на водич
Класифицирана реклама
Германија Hilden
(Локација на дилерот)
1554 km
WEMA-ASCHERSLEBEN SZ 20-12-06
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fritz Heckert SZ 12-12 Fritz Heckert SZ 12-12 Fritz Heckert SZ 12-12
more images
3
Полска Barlinek
1359 km
Fritz Heckert SZ 12-12
1986
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија București
473 km
FRITZ HECKERT SZ 1250X1250X4000/4
1981
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија București
473 km
HECKERT SZ 1600x1600x6000/4
1982
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за мелење на водич

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.