Купете Тафелш. - хидра. Дебелина на сечење 8-9мм користени (29)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Тафелш. - хидра. Дебелина на сечење 8-9мм
Класифицирана реклама
Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm Beyeler VR 4000x8mm
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Beyeler VR 4000x8mm
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SAFAN Tafelschere Safan VS 310-8
more images
1
Австрија
861 km
SAFAN Tafelschere Safan VS 310-8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N Otinus SMO-2508-N
more images
8
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus SMO-2508-N
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DIGEP DLB 2050x8 DIGEP DLB 2050x8 DIGEP DLB 2050x8 DIGEP DLB 2050x8 DIGEP DLB 2050x8
more images
5
Германија Chemnitz
1229 km
DIGEP DLB 2050x8
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hezinger-CutLine HGR3008 MACX Hezinger-CutLine HGR3008 MACX Hezinger-CutLine HGR3008 MACX Hezinger-CutLine HGR3008 MACX Hezinger-CutLine HGR3008 MACX Hezinger-CutLine HGR3008 MACX
more images
6
Германија Kornwestheim
1271 km
Hezinger-CutLine HGR3008 MACX
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Wieger Alpha 301 13/30
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8 Darley GS3100x8
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Darley GS3100x8
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
Fasti 509-12-8
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N Otinus SMO-4008-N
more images
8
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus SMO-4008-N
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Omag CI 408 Omag CI 408 Omag CI 408 Omag CI 408 Omag CI 408 Omag CI 408
more images
6
Германија Staig
1185 km
Omag CI 408
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008 Hezinger-CutLine HGR4008
more images
8
Германија Kornwestheim
1271 km
Hezinger-CutLine HGR4008
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8 Safan M Shear 310 8
more images
13
Холандија Drachten
1735 km
Safan M Shear 310 8
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL DARLEY GS3110CL
more images
12
Холандија Smilde
1704 km
DARLEY GS3110CL
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Beyeler VE 6.5 x 4080 Beyeler VE 6.5 x 4080 Beyeler VE 6.5 x 4080 Beyeler VE 6.5 x 4080 Beyeler VE 6.5 x 4080 Beyeler VE 6.5 x 4080
more images
6
Германија
1437 km
Beyeler VE 6.5 x 4080
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N Otinus SMO-3208-N
more images
9
Полска Bydgoszcz
1312 km
Otinus SMO-3208-N
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 AHGM 3008 AHGM 3008 AHGM 3008 AHGM 3008 AHGM 3008 AHGM 3008
more images
6
Турција Türkei
1182 km
AHGM 3008
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008 Hezinger-CutLine HGR3008
more images
9
Германија Kornwestheim
1271 km
Hezinger-CutLine HGR3008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8 Ermaksan HGS A 310 8
more images
10
Холандија Drachten
1735 km
Ermaksan HGS A 310 8
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lotze TS 2500/10 Lotze TS 2500/10 Lotze TS 2500/10 Lotze TS 2500/10 Lotze TS 2500/10 Lotze TS 2500/10
more images
6
Германија Kirchheim unter Teck
(Локација на дилерот)
1244 km
Lotze TS 2500/10
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pearson 2.5m x 8mm Pearson 2.5m x 8mm Pearson 2.5m x 8mm Pearson 2.5m x 8mm Pearson 2.5m x 8mm Pearson 2.5m x 8mm
more images
6
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
Pearson 2.5m x 8mm
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO HSLX 3050 x 8 mm CNC HACO HSLX 3050 x 8 mm CNC HACO HSLX 3050 x 8 mm CNC HACO HSLX 3050 x 8 mm CNC
more images
4
Германија Kreuztal
1479 km
HACO HSLX 3050 x 8 mm CNC
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal HGL 3100x8 Baykal HGL 3100x8 Baykal HGL 3100x8
more images
3
Холандија Warder
1750 km
Baykal HGL 3100x8
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO 3000x8
more images
1
Германија Witten
1549 km
HACO 3000x8
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY GS 4108 DARLEY GS 4108 DARLEY GS 4108 DARLEY GS 4108 DARLEY GS 4108
more images
5
Холандија Drachten
1735 km
DARLEY GS 4108
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal hgl 3100x8 Baykal hgl 3100x8 Baykal hgl 3100x8 Baykal hgl 3100x8
more images
4
Шпанија Pereiro de Aguiar, 32710, Ourense, España
2434 km
Baykal hgl 3100x8
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 10x3200mm 10x3200mm 10x3200mm
more images
3
Кина, Народна Република Nanjing
8282 km
10x3200mm
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY GS 1500 x 8 mm DARLEY GS 1500 x 8 mm DARLEY GS 1500 x 8 mm
more images
3
Германија Kreuztal
1479 km
DARLEY GS 1500 x 8 mm
1987
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL DARLEY GS 4108 CL
more images
11
Холандија Drachten
1735 km
DARLEY GS 4108 CL
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8 Safan HVS 430 8
more images
12
Холандија Drachten
1735 km
Safan HVS 430 8
1985
добро (искористено)
Јавете се