категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за преклопување на запчеста опрема користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за сечење брзини Машини за преклопување на запчеста опрема
Класифицирана реклама
KLINGELNBERG LKP 90 AVAU KLINGELNBERG LKP 90 AVAU KLINGELNBERG LKP 90 AVAU KLINGELNBERG LKP 90 AVAU
more images
4
Германија Malsch
1324 km
KLINGELNBERG LKP 90 AVAU
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KLINGELNBERG LKR 400 A 100 KLINGELNBERG LKR 400 A 100 KLINGELNBERG LKR 400 A 100 KLINGELNBERG LKR 400 A 100 KLINGELNBERG LKR 400 A 100 KLINGELNBERG LKR 400 A 100
more images
6
Германија Metzingen
1244 km
KLINGELNBERG LKR 400 A 100
1974
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за преклопување на запчеста опрема

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.