Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Машини за жлеб и перфорирање користени

44 резултати за
Прекини
more images
5
Јавете се
Bischofszell Швајцарија
1187 km
многу добро (користено)
W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70
more images
6
Јавете се
Emskirchen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1225 km
Втора рака
Nagel Morgana Auto Rillnak 33 Nagel Morgana Auto Rillnak 33 Nagel Morgana Auto Rillnak 33 Nagel Morgana Auto Rillnak 33 Nagel Morgana Auto Rillnak 33 Nagel Morgana Auto Rillnak 33 Nagel Morgana Auto Rillnak 33
more images
7
Јавете се
Radom Полска
1089 km
многу добро (користено)
PERNUMA 1485K PERNUMA 1485K PERNUMA 1485K PERNUMA 1485K PERNUMA 1485K
more images
5
Јавете се
Höri, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1235 km
1960
Втора рака
Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E Binderhaus R 330 E
more images
10
Јавете се
Neuhausen Германија
1294 km
добро (искористено)
NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA NA
more images
6
Јавете се
Volkach, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1279 km
Втора рака
Morgana Morgana AutoCreaser Pro 33 Morgana Morgana AutoCreaser Pro 33
more images
2
Јавете се
München Германија
1083 km
2015
многу добро (користено)
E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68 E. Bickel HK 3/68
more images
6
Јавете се
Emskirchen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1225 km
Втора рака
Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro Nagel Morgana DigiFold Pro
more images
9
Јавете се
Radom Полска
1089 km
како нов (користен)
BICKEL mit Fuss BICKEL mit Fuss BICKEL mit Fuss BICKEL mit Fuss
more images
4
Јавете се
Höri, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1235 km
Втора рака
BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110 BACCIOTTINI ROL 110
more images
12
Јавете се
Bischofszell Швајцарија
1187 km
2000
многу добро (користено)
Walter Kroll Walter Kroll Walter Kroll Walter Kroll Walter Kroll Walter Kroll
more images
6
Јавете се
Volkach, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1279 km
Втора рака
BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68
more images
3
Јавете се
Dollern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1608 km
1981
Втора рака
Јавете се
Emskirchen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1225 km
1994
Втора рака
Foellmer 450 ME with perforation Foellmer 450 ME with perforation Foellmer 450 ME with perforation Foellmer 450 ME with perforation Foellmer 450 ME with perforation Foellmer 450 ME with perforation
more images
6
Јавете се
Radom Полска
1089 km
добро (искористено)
Creasing Machine Creasing Machine
more images
2
Јавете се
Höri, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1235 km
Втора рака
Eurofold TOUCHLINE C375 Eurofold TOUCHLINE C375 Eurofold TOUCHLINE C375 Eurofold TOUCHLINE C375
more images
4
Јавете се
Velbert Германија
1554 km
2014
многу добро (користено)
Duplo DocuCutter DC-745 Duplo DocuCutter DC-745 Duplo DocuCutter DC-745 Duplo DocuCutter DC-745 Duplo DocuCutter DC-745 Duplo DocuCutter DC-745
more images
6
Јавете се
Volkach, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1279 km
2011
Втора рака
Favorit Favorit FM-660 E Favorit Favorit FM-660 E
more images
2
Јавете се
Eppelheim Германија
1338 km
2015
многу добро (користено)
W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70 W. Kroll Gartenberg K70
more images
6
Јавете се
Emskirchen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1225 km
Втора рака
Јавете се
Praha Чешка република
1100 km
2015
многу добро (користено)
PERNUMA 1485K PERNUMA 1485K
more images
2
Јавете се
Höri, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1235 km
1964
Втора рака
Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645 Duplo Docucutter DC-645
more images
9
Јавете се
Radom Полска
1089 km
како нов (користен)
Schober Stuttgart 860 mm Schober Stuttgart 860 mm Schober Stuttgart 860 mm Schober Stuttgart 860 mm Schober Stuttgart 860 mm
more images
5
Јавете се
St. Georgen i.A., Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
960 km
1990
многу добро (користено)
E. Bickel Nut - und Perforiermaschinen
more images
1
Јавете се
Eppelheim Германија
1338 km
добро (искористено)
Morgana AutoCreaser 33 - MK2 Morgana AutoCreaser 33 - MK2 Morgana AutoCreaser 33 - MK2 Morgana AutoCreaser 33 - MK2 Morgana AutoCreaser 33 - MK2
more images
5
Јавете се
Unterensingen Германија
1247 km
2002
Втора рака
Rollem Champion 990 Rollem Champion 990 Rollem Champion 990 Rollem Champion 990
more images
4
Јавете се
Dresden Германија
1223 km
2000
многу добро (користено)
E. Bickel HK 3/68
more images
1
Јавете се
Weil der Stadt Германија
1280 km
1986
многу добро (користено)
Duplo DC 745 Duplo DC 745 Duplo DC 745 Duplo DC 745
more images
4
Јавете се
Nürnberg Германија
1205 km
2011
многу добро (користено)
E. Bickel HK3
more images
1
Јавете се
Eningen unter Achalm Германија
1243 km
работилница ремонтирана (искористена)
GRAPHIC WHIZARD  GRAPHIC WHIZARD Plus
more images
1
Јавете се
Eppelheim Германија
1338 km
добро (искористено)
more images
2
Јавете се
Neuwied Германија
1469 km
Втора рака
Binderhaus R50/10 Binderhaus R50/10 Binderhaus R50/10
more images
3
Јавете се
Nordrhein-Westfalen, Deutschland Германија
1531 km
2020
како нов (изложбена машина)
MORGANA AutoFold Pro MORGANA AutoFold Pro MORGANA AutoFold Pro
more images
3
Јавете се
Hattersheim am Main Германија
1390 km
реновиран (користен)
Sanderson Sanderson Sanderson
more images
3
Јавете се
Varberg Шведска
1855 km
подготвен за употреба (искористен)
 YH 660 YH 660 YH 660 YH 660 YH 660 YH 660
more images
6
Јавете се
Bremen Германија
1598 km
како нов (изложбена машина)
Graphic Whizard CreaseMaster Pro Graphic Whizard CreaseMaster Pro Graphic Whizard CreaseMaster Pro
more images
3
Јавете се
Eppelheim Германија
1339 km
2012
многу добро (користено)
Pernuma 1485K Pernuma 1485K Pernuma 1485K Pernuma 1485K Pernuma 1485K
more images
5
Јавете се
Krefeld Германија
1590 km
1966
многу добро (користено)
BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68
more images
2
Јавете се
Соединетите Американски Држави
8524 km
1966
Втора рака
Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600 Lidograf Punch Super 600
more images
6
Јавете се
Radom Полска
1089 km
Ново
Sanderson Sanderson
more images
2
Јавете се
Varberg Шведска
1855 km
подготвен за употреба (искористен)
SIGO SG-YH358 Creasing machine SIGO SG-YH358 Creasing machine SIGO SG-YH358 Creasing machine SIGO SG-YH358 Creasing machine SIGO SG-YH358 Creasing machine
more images
5
Јавете се
Rīga Латвија
1716 km
2019
Ново
bomco+ PE6 bomco+ PE6 bomco+ PE6 bomco+ PE6
more images
4
Јавете се
Соединетите Американски Држави
8524 km
Втора рака
Morgana ElectroCreaser 36 Morgana ElectroCreaser 36 Morgana ElectroCreaser 36
more images
3
Јавете се
Stormhallsvägen 10, 432 32 Varberg, Sweden Шведска
1855 km
како нов (изложбена машина)
 

Искористено Машини за жлеб и перфорирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши