категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Автоматски машини за дупчење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Автоматски машини за дупчење
Класифицирана реклама
Германија Siegen
1474 km
Abakus LBZ 72
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST SUHNER Multimaster BEW 12 ST
more images
8
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SUHNER Multimaster BEW 12 ST
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bünde
(Локација на дилерот)
1541 km
APOLLO Bimak 35 speedy 2000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR CMA GRD 6018 CNR
more images
10
Германија Marl
1577 km
CMA GRD 6018 CNR
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf MAXION mit Mehrspindelkopf
more images
5
Германија Schwabach
1195 km
MAXION mit Mehrspindelkopf
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
Suhner Mono Master
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
MUHR & BENDER (MUBEA) Mubea-Matic PI 200x100-1D
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41 Desoutter AFDE41
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Desoutter AFDE41
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Peddinghaus DSC 300 DRILL Peddinghaus DSC 300 DRILL Peddinghaus DSC 300 DRILL Peddinghaus DSC 300 DRILL Peddinghaus DSC 300 DRILL
more images
5
Германија Köln
1535 km
Peddinghaus DSC 300 DRILL
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf
more images
14
Германија Mörsdorf
1282 km
ALZMETALL Abomat 30 mit Revolverbohrkopf
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAXION/Plantec 3T MAXION/Plantec 3T MAXION/Plantec 3T MAXION/Plantec 3T
more images
4
Швајцарија Courroux
1306 km
MAXION/Plantec 3T
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION IXION IXION IXION
more images
4
Германија Aachen
1573 km
IXION
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255 AMADA PROMECAM Vipros 255
more images
12
Шпанија Balaguer
1735 km
AMADA PROMECAM Vipros 255
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HIMMEL 2LS80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua Ernault Somua
more images
12
Франција Francia
1643 km
Ernault Somua
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf ALZMETALL  ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf
more images
9
Германија Mörsdorf
1282 km
ALZMETALL ABOMAT 35 autom. Revolverbohrkopf
1986
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs Unibohrfix 3-Achs
more images
5
Германија Bopfingen
1199 km
Unibohrfix 3-Achs
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IXION IXION IXION IXION IXION
more images
5
Германија Aachen
1573 km
IXION
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schüco 293784 Schüco 293784 Schüco 293784
more images
3
Германија Magdeburg
1400 km
Schüco 293784
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02 SUHNER 010 281 02
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SUHNER 010 281 02
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF 120R TRUMPF 120R TRUMPF 120R TRUMPF 120R TRUMPF 120R TRUMPF 120R TRUMPF 120R
more images
7
Шпанија San Fernando de Henares
2116 km
TRUMPF 120R
1999
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL Abomat 20 mit Mehrspindelkopf
more images
1
Германија Staufenberg
1426 km
ALZMETALL Abomat 20 mit Mehrspindelkopf
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bopfingen
1199 km
Kudu mit NC-Steuerung
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT 13 FLOTT 13 FLOTT 13 FLOTT 13 FLOTT 13
more images
5
Германија Aachen
1573 km
FLOTT 13
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Катар Mesaieed
3308 km
APS DR-1003
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80 HIMMEL 2LS80
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
HIMMEL 2LS80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL Abomat 20 mit Gewindeschneiden
more images
1
Германија Staufenberg
1426 km
ALZMETALL Abomat 20 mit Gewindeschneiden
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bopfingen
1199 km
UniBohrFix 100 E
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SUHNER MONOmaster BEM 6-13 SUHNER MONOmaster BEM 6-13 SUHNER MONOmaster BEM 6-13 SUHNER MONOmaster BEM 6-13 SUHNER MONOmaster BEM 6-13
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SUHNER MONOmaster BEM 6-13
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RUSS 86-185 (ISA 40) RUSS 86-185 (ISA 40)
more images
2
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
RUSS 86-185 (ISA 40)
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bopfingen
1199 km
UniBohrFix 50
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bopfingen
1199 km
UniBohrFix 100 H
2020
Ново
Јавете се

Искористено Автоматски машини за дупчење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.