Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Центри за дупчење користени

28 резултати за
Прекини
VERNET-BEHRINGER HD-S EVO612 + HBP360/704GNC VERNET-BEHRINGER HD-S EVO612 + HBP360/704GNC VERNET-BEHRINGER HD-S EVO612 + HBP360/704GNC VERNET-BEHRINGER HD-S EVO612 + HBP360/704GNC VERNET-BEHRINGER HD-S EVO612 + HBP360/704GNC
more images
5
Јавете се
Köln, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1533 km
2018
Втора рака
Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600 Peddinghaus FDB 600
more images
8
Јавете се
Prokuplje Србија
181 km
1990
добро (искористено)
IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE IXION PC 1-6000 BT 30 ST/GSE
more images
8
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
1999
има потреба од поправка (користено)
Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm Cornac C100, 1500x1000x800mm
more images
14
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
Втора рака
Skoda W 200 H Skoda W 200 H Skoda W 200 H Skoda W 200 H Skoda W 200 H
more images
5
Јавете се
Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien Чешка република
937 km
1989
добро (искористено)
Voortman V600 Voortman V600 Voortman V600 Voortman V600 Voortman V600
more images
5
Јавете се
Rīga Латвија
1717 km
2019
многу добро (користено)
CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H CMA GRD50 CNZ 3012H
more images
10
Јавете се
Barcelona Шпанија
1631 km
2012
како нов (користен)
Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086 Kaltenbach kaltenbach KBS 1001 DG;no 121086
more images
11
Јавете се
Prokuplje Србија
181 km
2000
добро (искористено)
UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2 UNION BFT 90/2
more images
8
Јавете се
Nidderau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1380 km
1970
Втора рака
Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75 Scharmann FB75
more images
14
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
Втора рака
SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R SIP 6R
more images
14
Јавете се
Pandrup Данска
1937 km
многу добро (користено)
CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500 CMA TRD 38 CN 4500
more images
12
Јавете се
Drachten Холандија
1735 km
2011
добро (искористено)
Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63
more images
14
Јавете се
United Kingdom Обединето Кралство
2385 km
1987
реновиран (користен)
ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H
more images
8
Јавете се
Grävenwiesbach Германија
1414 km
2010
многу добро (користено)
CSEPEL RFH 81x1750
more images
1
Јавете се
Montichiari (Brescia), Италија Италија
(Локација на дилерот)
1015 km
Втора рака
SCHMID SE359 SCHMID SE359 SCHMID SE359 SCHMID SE359 SCHMID SE359
more images
5
Јавете се
Europa Германија
1515 km
2009
подготвен за употреба (искористен)
TOS SK16 TOS SK16 TOS SK16
more images
3
Јавете се
2 Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK Обединето Кралство
2161 km
како нов (користен)
GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110 GEKA SIGMA 110
more images
15
Јавете се
Drachten Холандија
1735 km
2016
добро (искористено)
Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63 Webster & Bennett 63
more images
14
Јавете се
United Kingdom Обединето Кралство
2385 km
1990
реновиран (користен)
more images
1
Јавете се
Holzwickede Германија
1538 km
2022
Ново
SASS TM 2500
more images
1
Јавете се
Montichiari (Brescia), Италија Италија
(Локација на дилерот)
1015 km
Втора рака
Kaltenbach-Tools BZT 253 Kaltenbach-Tools BZT 253 Kaltenbach-Tools BZT 253
more images
3
Јавете се
Kwintsheul Холандија
1758 km
2022
Ново
KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC KNUTH Werkzeugmaschinen BO T 110 CNC
more images
5
Јавете се
Германија
1369 km
Ново
CMA 3RD
more images
1
Јавете се
Bocholt, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1623 km
2020
Ново
STANKOIMPORT 2 M 55
more images
1
Јавете се
Montichiari (Brescia), Италија Италија
(Локација на дилерот)
1015 km
Втора рака
Јавете се
Германија
1369 km
Ново
SORALUCE TRO 1250
more images
1
Јавете се
Montichiari (Brescia), Италија Италија
(Локација на дилерот)
1015 km
Втора рака
CSEPEL HUNGARY RF 50x1600
more images
1
Јавете се
Montichiari (Brescia), Италија Италија
(Локација на дилерот)
1015 km
Втора рака
 

Искористено Центри за дупчење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши