Купете Други користени (258)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Други
Класифицирана реклама
Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015 Bystronic BySprint Fiber 3015
more images
8
Унгарија Hungary
643 km
Bystronic BySprint Fiber 3015
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HGtech LT-SDF-6/7.5 HGtech LT-SDF-6/7.5 HGtech LT-SDF-6/7.5 HGtech LT-SDF-6/7.5
more images
4
Унгарија Budapest
682 km
HGtech LT-SDF-6/7.5
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000 TRUMPF TruPunch 5000
more images
8
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TRUMPF TruPunch 5000
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut
more images
2
Полска Stalowa Wola
996 km
SERON PlasmaCut
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
65ton. diam. 658/225mm 65ton. diam. 658/225mm 65ton. diam. 658/225mm 65ton. diam. 658/225mm 65ton. diam. 658/225mm 65ton. diam. 658/225mm 65ton. diam. 658/225mm
more images
7
Унгарија Tata
723 km
65ton. diam. 658/225mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO HSLX 3006 HACO HSLX 3006 HACO HSLX 3006
more images
3
Словенија
740 km
HACO HSLX 3006
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS REINHARDT 11.35 electric RAS REINHARDT 11.35 electric RAS REINHARDT 11.35 electric
more images
3
Полска Rzeszów
937 km
RAS REINHARDT 11.35 electric
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD Electra FL3015 LVD Electra FL3015 LVD Electra FL3015 LVD Electra FL3015 LVD Electra FL3015 LVD Electra FL3015 LVD Electra FL3015
more images
7
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
LVD Electra FL3015
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM M950
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SCM M950
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut SERON PlasmaCut
more images
8
Полска Stalowa Wola
996 km
SERON PlasmaCut
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic 3P 225/310 Bystronic 3P 225/310 Bystronic 3P 225/310
more images
3
Германија Pullach im Isartal
1078 km
Bystronic 3P 225/310
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520 Bystronic BySprint Fiber 6520
more images
10
Полска Poland
1165 km
Bystronic BySprint Fiber 6520
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haeusler VRM-hy 2500x20/18
more images
1
Германија Berlin
1365 km
Haeusler VRM-hy 2500x20/18
1984
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Voortman VCS Thermo Voortman VCS Thermo Voortman VCS Thermo Voortman VCS Thermo
more images
4
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Voortman VCS Thermo
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SACMA SACMA SACMA
more images
3
Италија
1039 km
SACMA
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA AD-S Serie DURMA AD-S Serie DURMA AD-S Serie
more images
3
Германија Werdau
1243 km
DURMA AD-S Serie
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Haco HSL 4050 x 16 mm CNC Haco HSL 4050 x 16 mm CNC Haco HSL 4050 x 16 mm CNC Haco HSL 4050 x 16 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Haco HSL 4050 x 16 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51 FICEP P51
more images
6
Унгарија Hungary
643 km
FICEP P51
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt xyz unbekannt xyz unbekannt xyz unbekannt xyz
more images
4
Германија Weiterstadt
1372 km
unbekannt xyz
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PIERCE SCORPION 2000 P PIERCE SCORPION 2000 P PIERCE SCORPION 2000 P PIERCE SCORPION 2000 P PIERCE SCORPION 2000 P PIERCE SCORPION 2000 P
more images
6
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
PIERCE SCORPION 2000 P
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEZEL AMH 2 HEZEL AMH 2 HEZEL AMH 2 HEZEL AMH 2 HEZEL AMH 2 HEZEL AMH 2
more images
6
Германија Wiesbaden
1407 km
HEZEL AMH 2
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Германија Rentweinsdorf
1265 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haco HSL 3050 x 10 mm CNC Haco HSL 3050 x 10 mm CNC Haco HSL 3050 x 10 mm CNC Haco HSL 3050 x 10 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Haco HSL 3050 x 10 mm CNC
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH Finn-Power LB 6 UVH
more images
15
Италија
763 km
Finn-Power LB 6 UVH
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012 LVD Strippit TK, Alpha 1012
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
LVD Strippit TK, Alpha 1012
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PressOne P1S-5 PressOne P1S-5 PressOne P1S-5
more images
3
Германија Burkardroth
1322 km
PressOne P1S-5
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
unbekannt unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD MVSB 12000 x 20 mm CNC LVD MVSB 12000 x 20 mm CNC LVD MVSB 12000 x 20 mm CNC LVD MVSB 12000 x 20 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD MVSB 12000 x 20 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Inanlar AHGM 3006 Inanlar AHGM 3006
more images
2
Чешка република Tschechien
1035 km
Inanlar AHGM 3006
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
LVD Delta 1250-LB-TN
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PressOne P1S-5 PressOne P1S-5 PressOne P1S-5
more images
3
Германија Burkardroth
1322 km
PressOne P1S-5
2023
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Haco TSX 3100 x 6 mm CNC Haco TSX 3100 x 6 mm CNC Haco TSX 3100 x 6 mm CNC Haco TSX 3100 x 6 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Haco TSX 3100 x 6 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AKBEND AHS 15/4-6 AKBEND AHS 15/4-6 AKBEND AHS 15/4-6 AKBEND AHS 15/4-6 AKBEND AHS 15/4-6 AKBEND AHS 15/4-6 AKBEND AHS 15/4-6
more images
7
Чешка република Tschechien
1035 km
AKBEND AHS 15/4-6
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burkardroth
1322 km
PressOne P1S-8
2022
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hennecke Comec sandwich panel line CNC Hennecke Comec sandwich panel line CNC Hennecke Comec sandwich panel line CNC Hennecke Comec sandwich panel line CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Hennecke Comec sandwich panel line CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KINGSLAND Multi 95 KINGSLAND Multi 95 KINGSLAND Multi 95 KINGSLAND Multi 95
more images
4
Австрија Österreich
870 km
KINGSLAND Multi 95
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burkardroth
1322 km
PressOne P1S-10
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Astro 100T x 3220 CNC Robot bending Cell AMADA PROMECAM Astro 100T x 3220 CNC Robot bending Cell AMADA PROMECAM Astro 100T x 3220 CNC Robot bending Cell AMADA PROMECAM Astro 100T x 3220 CNC Robot bending Cell
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
AMADA PROMECAM Astro 100T x 3220 CNC Robot bending Cell
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AYSANMAK FAM 3100 X3 AYSANMAK FAM 3100 X3 AYSANMAK FAM 3100 X3
more images
3
Германија
1369 km
AYSANMAK FAM 3100 X3
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ATS 34835H ATS 34835H ATS 34835H ATS 34835H ATS 34835H ATS 34835H
more images
6
Германија Burkardroth
1322 km
ATS 34835H
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD HSL 3100 x 12 mm LVD HSL 3100 x 12 mm LVD HSL 3100 x 12 mm LVD HSL 3100 x 12 mm
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD HSL 3100 x 12 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber BLM ADIGE LaserTube LT Fiber
more images
12
Полска Poland
1165 km
BLM ADIGE LaserTube LT Fiber
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD MVS-TS 3100 x 20 mm CNC LVD MVS-TS 3100 x 20 mm CNC LVD MVS-TS 3100 x 20 mm CNC LVD MVS-TS 3100 x 20 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD MVS-TS 3100 x 20 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM Europe 255 AMADA PROMECAM Europe 255 AMADA PROMECAM Europe 255 AMADA PROMECAM Europe 255 AMADA PROMECAM Europe 255 AMADA PROMECAM Europe 255 AMADA PROMECAM Europe 255
more images
7
Литванија Lithuania
1518 km
AMADA PROMECAM Europe 255
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D
more images
15
Полска Poland
1165 km
MACRI ITALIA PROVAR 6-45 U-D
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic Bystar 3015 6KW Fiber Bystronic Bystar 3015 6KW Fiber Bystronic Bystar 3015 6KW Fiber
more images
3
Франција France
1643 km
Bystronic Bystar 3015 6KW Fiber
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EITEL-PRESS RP 100 EITEL-PRESS RP 100
more images
2
Франција France
1643 km
EITEL-PRESS RP 100
1972
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dunkes HZS 160 Dunkes HZS 160 Dunkes HZS 160 Dunkes HZS 160 Dunkes HZS 160
more images
5
Германија
1369 km
Dunkes HZS 160
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metallkraft HTBS-T 3100-60 Metallkraft HTBS-T 3100-60 Metallkraft HTBS-T 3100-60 Metallkraft HTBS-T 3100-60 Metallkraft HTBS-T 3100-60
more images
5
Германија
1369 km
Metallkraft HTBS-T 3100-60
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се