категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Други
Класифицирана реклама
Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet Battenfeld/Templet
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Battenfeld/Templet
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAS RAS 53.30
more images
1
Германија Eisenberg (Pfalz)
1382 km
RAS RAS 53.30
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
PressOne P1S-5 PressOne P1S-5 PressOne P1S-5
more images
3
Германија Burkardroth
1322 km
PressOne P1S-5
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Davi MCP 9 Davi MCP 9 Davi MCP 9 Davi MCP 9
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Davi MCP 9
2021
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TTM Spiralco Tube Former TTM Spiralco Tube Former
more images
2
Полска Rzeszów
937 km
TTM Spiralco Tube Former
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Villenbach
1162 km
Miller Pressen MP645E
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZAKO OL3.5x1250/10t-OVo-NS-R/F-P/KN-PN
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ZAKO OL3.5x1250/10t-OVo-NS-R/F-P/KN-PN
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLM E-FLEX BLM E-FLEX BLM E-FLEX BLM E-FLEX BLM E-FLEX BLM E-FLEX
more images
6
Италија Concordia Sagittaria
853 km
BLM E-FLEX
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ACL LX-18 ACL LX-18 ACL LX-18
more images
3
Полска Józefin
1181 km
ACL LX-18
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF Stigal Dynamic Cebora PROF
more images
11
Полска Wojnicz
932 km
Stigal Dynamic Cebora PROF
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
TWU Faber RE-Mat 145
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 7,4 - 45 U/min
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
1581 km
Fasti 720-32-2
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN FUTURA 25 2600x2,5 CIDAN FUTURA 25 2600x2,5 CIDAN FUTURA 25 2600x2,5 CIDAN FUTURA 25 2600x2,5 CIDAN FUTURA 25 2600x2,5
more images
5
Полска Świebodzin
1277 km
CIDAN FUTURA 25 2600x2,5
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
BMB Pionier NA1000/6
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPEB 135 ton x 4270 mm CNC LVD PPEB 135 ton x 4270 mm CNC LVD PPEB 135 ton x 4270 mm CNC LVD PPEB 135 ton x 4270 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD PPEB 135 ton x 4270 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2 ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2
more images
14
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
ERMAKSAN Fibermak Momentum Gen2
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600
more images
9
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NESSAP KOMBI 1600 NESSAP KOMBI 1600 NESSAP KOMBI 1600 NESSAP KOMBI 1600 NESSAP KOMBI 1600
more images
5
Полска Wrocław
1119 km
NESSAP KOMBI 1600
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOHLER 150.2/150.1 KOHLER 150.2/150.1 KOHLER 150.2/150.1 KOHLER 150.2/150.1
more images
4
Германија Schmölln
(Локација на дилерот)
1259 km
KOHLER 150.2/150.1
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100
more images
9
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tauring Delta 50H Tauring Delta 50H Tauring Delta 50H Tauring Delta 50H
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Tauring Delta 50H
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015 Bystronic Bysprint 3015
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Bystronic Bysprint 3015
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlebach 30/80 Schlebach 30/80 Schlebach 30/80 Schlebach 30/80
more images
4
Германија Steißlingen
1224 km
Schlebach 30/80
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UBK UBK
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1229 km
UBK
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen
1601 km
UWM UWM 100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada FOL 3015 Amada FOL 3015 Amada FOL 3015 Amada FOL 3015 Amada FOL 3015 Amada FOL 3015 Amada FOL 3015 Amada FOL 3015
more images
8
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Amada FOL 3015
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ras 22.15 fold former / lock former Ras 22.15 fold former / lock former
more images
2
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Ras 22.15 fold former / lock former
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC Thoman FK50-3A-NC
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Thoman FK50-3A-NC
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlebach SPM 30/80 Schlebach SPM 30/80 Schlebach SPM 30/80
more images
3
Германија Steißlingen
1224 km
Schlebach SPM 30/80
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS LASER HL 506D HAAS LASER HL 506D HAAS LASER HL 506D HAAS LASER HL 506D HAAS LASER HL 506D
more images
5
Германија Berlin
1365 km
HAAS LASER HL 506D
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bystronic Byspeed pro 3015 Bystronic Byspeed pro 3015 Bystronic Byspeed pro 3015 Bystronic Byspeed pro 3015 Bystronic Byspeed pro 3015
more images
5
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Bystronic Byspeed pro 3015
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ras 22.82 duct seamer / duct zipper Ras 22.82 duct seamer / duct zipper
more images
2
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Ras 22.82 duct seamer / duct zipper
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid
more images
13
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Euromac STX Plus 1250/30-2500 Flex 12 Hybrid
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TC 2000R TRUMPF TC 2000R TRUMPF TC 2000R TRUMPF TC 2000R TRUMPF TC 2000R TRUMPF TC 2000R
more images
6
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TRUMPF TC 2000R
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Akyapak APK 101 Akyapak APK 101 Akyapak APK 101 Akyapak APK 101
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Akyapak APK 101
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12 Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12
more images
11
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Trumpf TC500/ - Weinbrenner B12
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPEB 135 ton x 3100 mm CNC LVD PPEB 135 ton x 3100 mm CNC LVD PPEB 135 ton x 3100 mm CNC LVD PPEB 135 ton x 3100 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD PPEB 135 ton x 3100 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206 Numalliance/Latour Robomac 206
more images
11
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Numalliance/Latour Robomac 206
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Durma AD-S 600 ton x 6050 mm CNC
more images
1
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Durma AD-S 600 ton x 6050 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sahinler MRM-S 3050X160 Sahinler MRM-S 3050X160 Sahinler MRM-S 3050X160 Sahinler MRM-S 3050X160
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Sahinler MRM-S 3050X160
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPS-TS 200 ton x 4100 mm CNC LVD PPS-TS 200 ton x 4100 mm CNC LVD PPS-TS 200 ton x 4100 mm CNC LVD PPS-TS 200 ton x 4100 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD PPS-TS 200 ton x 4100 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4 Salvagnini S4
more images
11
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Salvagnini S4
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada Promecam GPX 3100 x 6 mm CNC
more images
1
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Amada Promecam GPX 3100 x 6 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arrieta CCC 3100 x 18 mm Arrieta CCC 3100 x 18 mm
more images
2
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Arrieta CCC 3100 x 18 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada Promecam GPN 4100 x 8 mm CNC Amada Promecam GPN 4100 x 8 mm CNC
more images
2
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Amada Promecam GPN 4100 x 8 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
LVD HST-E 3100 x 16 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Davi 1100 x 40 mm CNC Davi 1100 x 40 mm CNC Davi 1100 x 40 mm CNC Davi 1100 x 40 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Davi 1100 x 40 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Picot R4C 1500 x 35 mm CNC Picot R4C 1500 x 35 mm CNC Picot R4C 1500 x 35 mm CNC Picot R4C 1500 x 35 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Picot R4C 1500 x 35 mm CNC
Втора рака
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.