Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за ладно валање користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за сечење брзини Машини за ладно валање
Класифицирана реклама
ZF 3 M 2211 ZF 3 M 2211 ZF 3 M 2211
more images
3
Германија Butzbach
1406 km
ZF 3 M 2211
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EX-CELL-O XK 225 EX-CELL-O XK 225 EX-CELL-O XK 225
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
EX-CELL-O XK 225
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M GROB 95 M
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
GROB 95 M
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020 GROB C6 A 1020
more images
15
Германија Soltau
1547 km
GROB C6 A 1020
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW VEB 2180-21/ WMW VEB 2180-21/ WMW VEB 2180-21/ WMW VEB 2180-21/ WMW VEB 2180-21/ WMW VEB 2180-21/
more images
6
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
WMW VEB 2180-21/
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Rüsselsheim am Main
1391 km
EX-CELL-O XK237
2002
Втора рака
Класифицирана реклама
EXCELLO XK 225 EXCELLO XK 225 EXCELLO XK 225 EXCELLO XK 225 EXCELLO XK 225
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
EXCELLO XK 225
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP
more images
6
Германија Grävenwiesbach
1414 km
Profiroll Technologies GmbH ROLLEX HP
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC PEE-WEE P 20 CNC-AC
more images
9
Германија Diez
1436 km
PEE-WEE P 20 CNC-AC
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
EX CELL O ROTO FLO 3225
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
EXCELLO XK 275 EXCELLO XK 275 EXCELLO XK 275 EXCELLO XK 275
more images
4
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1418 km
EXCELLO XK 275
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225 EX CELL O ROTO FLO 3225
more images
8
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
EX CELL O ROTO FLO 3225
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Машини за ладно валање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши