категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за печатење и печатење Машини за завршна обработка Други
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
Ferag
2006
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Cabinet with drawers 148×122cm Cabinet with drawers 148×122cm Cabinet with drawers 148×122cm Cabinet with drawers 148×122cm Cabinet with drawers 148×122cm Cabinet with drawers 148×122cm
more images
6
Полска Radom
1089 km
Cabinet with drawers 148×122cm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180 Meccanotecnica ASTRONIC 180
more images
9
Хрватска Zagreb
657 km
Meccanotecnica ASTRONIC 180
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RIMA RS-1012S RIMA RS-1012S RIMA RS-1012S RIMA RS-1012S RIMA RS-1012S RIMA RS-1012S RIMA RS-1012S
more images
7
Швајцарија St. Gallen
1174 km
RIMA RS-1012S
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Samed Innovazioni Srl. Darix Evolution Turbo Samed Innovazioni Srl. Darix Evolution Turbo Samed Innovazioni Srl. Darix Evolution Turbo Samed Innovazioni Srl. Darix Evolution Turbo Samed Innovazioni Srl. Darix Evolution Turbo
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Samed Innovazioni Srl. Darix Evolution Turbo
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kolbus DA 270 Kolbus DA 270 Kolbus DA 270 Kolbus DA 270 Kolbus DA 270 Kolbus DA 270 Kolbus DA 270 Kolbus DA 270
more images
8
Италија
763 km
Kolbus DA 270
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IDAB WAMAC PCC 903 IDAB WAMAC PCC 903 IDAB WAMAC PCC 903 IDAB WAMAC PCC 903 IDAB WAMAC PCC 903 IDAB WAMAC PCC 903 IDAB WAMAC PCC 903
more images
7
Украина Riasne-Ruske
935 km
IDAB WAMAC PCC 903
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Roller conveyor 3pcs Horauf Roller conveyor 3pcs Horauf Roller conveyor 3pcs Horauf Roller conveyor 3pcs Horauf Roller conveyor 3pcs Horauf Roller conveyor 3pcs Horauf Roller conveyor 3pcs Horauf
more images
7
Полска Radom
1089 km
Roller conveyor 3pcs Horauf
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Duplo DKT-G Duplo DKT-G Duplo DKT-G Duplo DKT-G Duplo DKT-G Duplo DKT-G
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Duplo DKT-G
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
POLAR HL 600 POLAR HL 600 POLAR HL 600 POLAR HL 600 POLAR HL 600
more images
5
Швајцарија St. Gallen
1174 km
POLAR HL 600
1978
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Accraply 5203 Accraply 5203 Accraply 5203 Accraply 5203
more images
4
Австрија Wien
845 km
Accraply 5203
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER MARTINI VBF EP 608L MÜLLER MARTINI VBF EP 608L MÜLLER MARTINI VBF EP 608L MÜLLER MARTINI VBF EP 608L MÜLLER MARTINI VBF EP 608L MÜLLER MARTINI VBF EP 608L MÜLLER MARTINI VBF EP 608L
more images
7
Италија
763 km
MÜLLER MARTINI VBF EP 608L
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IDAB WAMAC PSU 6010+ UW 181 IDAB WAMAC PSU 6010+ UW 181 IDAB WAMAC PSU 6010+ UW 181 IDAB WAMAC PSU 6010+ UW 181 IDAB WAMAC PSU 6010+ UW 181
more images
5
Украина Riasne-Ruske
935 km
IDAB WAMAC PSU 6010+ UW 181
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gravograph IM3 Gravograph IM3 Gravograph IM3 Gravograph IM3 Gravograph IM3 Gravograph IM3
more images
6
Полска Radom
1089 km
Gravograph IM3
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon CCR conveyor for smaller sizes Horizon CCR conveyor for smaller sizes Horizon CCR conveyor for smaller sizes
more images
3
Германија Volkach
1279 km
Horizon CCR conveyor for smaller sizes
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB NEO SMB NEO SMB NEO SMB NEO SMB NEO
more images
5
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
SMB NEO
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLOGIC VC100-SP COLOGIC VC100-SP COLOGIC VC100-SP COLOGIC VC100-SP COLOGIC VC100-SP COLOGIC VC100-SP COLOGIC VC100-SP
more images
7
Швајцарија St. Gallen
1174 km
COLOGIC VC100-SP
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Чешка република Čestlice
1086 km
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IDAB WAMAC International AB PST400 IDAB WAMAC International AB PST400 IDAB WAMAC International AB PST400 IDAB WAMAC International AB PST400 IDAB WAMAC International AB PST400
more images
5
Украина Львів
935 km
IDAB WAMAC International AB PST400
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Dabas
649 km
Gerhard Busch GmbH. ZFB 32/75 R
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon Niederhalter SPF-20 / SPF-20A Horizon Niederhalter SPF-20 / SPF-20A Horizon Niederhalter SPF-20 / SPF-20A
more images
3
Германија Volkach
1279 km
Horizon Niederhalter SPF-20 / SPF-20A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SMB NEO SMB NEO SMB NEO SMB NEO
more images
4
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
SMB NEO
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000 Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000 Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000 Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000 Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000 Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000 Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000
more images
7
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Canon Booklet Trimmer D1 für iRA 8085/8095 iPC600/800/10000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Чешка република Čestlice
1086 km
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214 Jungheinrich EJC 214
more images
9
Полска Radom
1089 km
Jungheinrich EJC 214
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
Schneider SF 80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon HMU-80 Horizon HMU-80 Horizon HMU-80 Horizon HMU-80 Horizon HMU-80 Horizon HMU-80
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Horizon HMU-80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WILLI EICHENBERGER Corner Rounding WILLI EICHENBERGER Corner Rounding WILLI EICHENBERGER Corner Rounding
more images
3
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
WILLI EICHENBERGER Corner Rounding
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO DUPLO DC-615 PRO
more images
10
Швајцарија Bischofszell
1187 km
DUPLO DC-615 PRO
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Palamides Alpha 700 Navigator Palamides Alpha 700 Navigator Palamides Alpha 700 Navigator Palamides Alpha 700 Navigator
more images
4
Германија Mönchengladbach
1581 km
Palamides Alpha 700 Navigator
2006
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220 Jungheinrich EJE 220
more images
7
Полска Radom
1089 km
Jungheinrich EJE 220
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800 Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800
more images
10
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Höcker Polytechnik - Husmann PMA 95/12/0,75 - MP 800
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon Motortreiber Horizon Motortreiber Horizon Motortreiber
more images
3
Германија Volkach
1279 km
Horizon Motortreiber
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TANNER COM JD 240P F 30mm TANNER COM JD 240P F 30mm
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
TANNER COM JD 240P F 30mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg KFT400 Heidelberg KFT400 Heidelberg KFT400 Heidelberg KFT400 Heidelberg KFT400
more images
5
Германија Oelde
1535 km
Heidelberg KFT400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hohner 52/8 Hohner 52/8 Hohner 52/8
more images
3
Германија Mönchengladbach
1581 km
Hohner 52/8
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000 Air Space 9000
more images
7
Полска Radom
1089 km
Air Space 9000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Busch HF 35
more images
1
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Busch HF 35
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon LC-200 Horizon LC-200 Horizon LC-200
more images
3
Германија Volkach
1279 km
Horizon LC-200
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MOSCA RO-TRI-3  RO-TR500-3 MOSCA RO-TRI-3  RO-TR500-3 MOSCA RO-TRI-3  RO-TR500-3 MOSCA RO-TRI-3  RO-TR500-3 MOSCA RO-TRI-3  RO-TR500-3
more images
5
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MOSCA RO-TRI-3 RO-TR500-3
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400 Heidelberg ST 400
more images
12
Германија
1369 km
Heidelberg ST 400
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45 Hoerauf BDM Compact 45
more images
9
Холандија Schijndel
(Локација на дилерот)
1663 km
Hoerauf BDM Compact 45
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Volkach
1279 km
Horizon HOF-30
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hohner 43/6 S Hohner 43/6 S Hohner 43/6 S Hohner 43/6 S Hohner 43/6 S
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Hohner 43/6 S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000 Horizon 8mm SL-5500 6000
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Horizon 8mm SL-5500 6000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon HMU-80 Horizon HMU-80
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Horizon HMU-80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon HMU-80 Horizon HMU-80
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Horizon HMU-80
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon PK-10 Horizon PK-10 Horizon PK-10
more images
3
Германија Volkach
1279 km
Horizon PK-10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hohner 43/6 Hohner 43/6 Hohner 43/6 Hohner 43/6 Hohner 43/6
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Hohner 43/6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11 Horizon LC-10/11
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Horizon LC-10/11
Втора рака
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.