Купете Машини за печатење весници користени (4)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за печатење Веб офсет машини за печатење Машини за печатење весници
Класифицирана реклама
Германија Trier
1480 km
KOEBAU Cortina
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori System 38S Komori System 38S Komori System 38S Komori System 38S Komori System 38S
more images
5
Турција Aziziye, Kırkpınar Sk. No:4 D:14, 06690 Çankaya/Ankara, Turkey
955 km
Komori System 38S
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Швајцарија Bischofszell
1187 km
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GOSS CUT 57,8 cm GOSS CUT 57,8 cm GOSS CUT 57,8 cm
more images
3
Турција Aziziye, Kırkpınar Sk. No:4 D:14, 06690 Çankaya/Ankara, Turkey
955 km
GOSS CUT 57,8 cm
2008
Втора рака
Јавете се