категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Кружни ножици користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Кружни ножици
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IDK-5
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IDK-5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW KS 1000 WMW KS 1000 WMW KS 1000 WMW KS 1000 WMW KS 1000
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
WMW KS 1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882) Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882) Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882) Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
more images
4
Унгарија Tatabánya
712 km
Blech Rundschere Kreisschere Schneider (1882)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1529 km
Irle KS 3W
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm M+W 2000x6mm
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
M+W 2000x6mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider IRLE Kreisschneider
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
IRLE Kreisschneider
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IDK 2
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IDK 2
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214 hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
more images
6
Германија Schwabach
1195 km
hdm Metalldrückmaschinen GmbH , BOMBLED , Typ 214
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm) PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm)
more images
15
Германија Mörsdorf
1282 km
PARX/KUNZ KSM/2/sch (gr. Ronde 1250mm)
1975
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FASTI 502-10-2 FASTI 502-10-2 FASTI 502-10-2
more images
3
Германија Rödermark
1365 km
FASTI 502-10-2
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S Irle Siegen KS 4 S
more images
6
Шведска Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden
1637 km
Irle Siegen KS 4 S
1989
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fasti KSM 502 Fasti KSM 502 Fasti KSM 502 Fasti KSM 502 Fasti KSM 502
more images
5
Холандија Soerendonk
1638 km
Fasti KSM 502
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aryma ARYMA KS3.1000 Aryma ARYMA KS3.1000 Aryma ARYMA KS3.1000
more images
3
Германија Preetz
1642 km
Aryma ARYMA KS3.1000
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PARX KRS 2 (bis 6 mm) PARX KRS 2 (bis 6 mm)
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
PARX KRS 2 (bis 6 mm)
1973
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke) PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke)
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
PARX KSM 6 S (15 mm Blechstärke)
1979
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Кружни ножици

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.