категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Координатни мерни машини користени

Машини за обработка на метал и машински алати Мерни машини Координатни мерни машини
Класифицирана реклама
Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230 Stiefelmayer STM C 44230
more images
10
Германија Augsburg
1136 km
Stiefelmayer STM C 44230
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEA Gamma 2203 DEA Gamma 2203 DEA Gamma 2203 DEA Gamma 2203
more images
4
Романија Carei
679 km
DEA Gamma 2203
1993
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
ZEISS WMM850S
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitutoyo Crysta-Plus 544 Mitutoyo Crysta-Plus 544 Mitutoyo Crysta-Plus 544 Mitutoyo Crysta-Plus 544 Mitutoyo Crysta-Plus 544 Mitutoyo Crysta-Plus 544
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Mitutoyo Crysta-Plus 544
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1403 km
CARL ZEISS UMC 850
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Leitz PMM 12 10 6 Leitz PMM 12 10 6 Leitz PMM 12 10 6
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Leitz PMM 12 10 6
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEA Global 9.12.8 Image DEA Global 9.12.8 Image DEA Global 9.12.8 Image
more images
3
Словенија Kotlje 109, 2394 Kotlje, Slowenien
768 km
DEA Global 9.12.8 Image
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200 KEYENCE XM 1200
more images
8
Германија
1369 km
KEYENCE XM 1200
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
METRONOR DCS Dual Camera System METRONOR DCS Dual Camera System METRONOR DCS Dual Camera System
more images
3
Германија Metzingen
1244 km
METRONOR DCS Dual Camera System
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D TESA micro-hite 3D
more images
8
Австрија
1021 km
TESA micro-hite 3D
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KEYENCE VR3200 KEYENCE VR3200 KEYENCE VR3200 KEYENCE VR3200
more images
4
Полска Mianowice
1114 km
KEYENCE VR3200
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
FARO TRICOORD 3000 GIP 2520 MAN
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STIEFELMAYER UBK STIEFELMAYER UBK STIEFELMAYER UBK
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
STIEFELMAYER UBK
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEA DEA ALPHA 20.50.15 DEA DEA ALPHA 20.50.15 DEA DEA ALPHA 20.50.15 DEA DEA ALPHA 20.50.15 DEA DEA ALPHA 20.50.15 DEA DEA ALPHA 20.50.15 DEA DEA ALPHA 20.50.15
more images
7
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
DEA DEA ALPHA 20.50.15
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WENZEL LH 54 CNC WENZEL LH 54 CNC WENZEL LH 54 CNC WENZEL LH 54 CNC
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
WENZEL LH 54 CNC
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEISS ECLIPSE 2828 ZEISS ECLIPSE 2828 ZEISS ECLIPSE 2828 ZEISS ECLIPSE 2828 ZEISS ECLIPSE 2828 ZEISS ECLIPSE 2828 ZEISS ECLIPSE 2828
more images
7
Германија Bühl
1323 km
ZEISS ECLIPSE 2828
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STIEFELMAYER Activa
more images
1
Германија
1369 km
STIEFELMAYER Activa
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NIKON Altera 10-10-8 NIKON Altera 10-10-8 NIKON Altera 10-10-8 NIKON Altera 10-10-8
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
NIKON Altera 10-10-8
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110 Carl Zeiss MMZ G 50 110
more images
15
Германија Kiel
1655 km
Carl Zeiss MMZ G 50 110
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEXAGON GLOBAL HEXAGON GLOBAL
more images
2
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
HEXAGON GLOBAL
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAHR MS 250 MAHR MS 250 MAHR MS 250
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
MAHR MS 250
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz Stotz Hand-Messplatz
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Stotz Hand-Messplatz
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CMM Daisy 8106HA XI'AN Hight-tech AEH Ind Me CMM Daisy 8106HA XI'AN Hight-tech AEH Ind Me CMM Daisy 8106HA XI'AN Hight-tech AEH Ind Me CMM Daisy 8106HA XI'AN Hight-tech AEH Ind Me CMM Daisy 8106HA XI'AN Hight-tech AEH Ind Me
more images
5
Унгарија Budapest
681 km
CMM Daisy 8106HA XI'AN Hight-tech AEH Ind Me
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104 DEA Bravo 2104
more images
10
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
DEA Bravo 2104
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzel LH 64 Wenzel LH 64 Wenzel LH 64 Wenzel LH 64 Wenzel LH 64
more images
5
Швајцарија Disentis/Mustér
1173 km
Wenzel LH 64
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544 Mitutoyo EURO-M 544
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Mitutoyo EURO-M 544
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SL-Laser The ProDirector 6 SL-Laser The ProDirector 6 SL-Laser The ProDirector 6 SL-Laser The ProDirector 6 SL-Laser The ProDirector 6
more images
5
Турција Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1009 km
SL-Laser The ProDirector 6
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WERTH VCIP 800 3D CNC WERTH VCIP 800 3D CNC WERTH VCIP 800 3D CNC WERTH VCIP 800 3D CNC WERTH VCIP 800 3D CNC WERTH VCIP 800 3D CNC
more images
6
Германија
1369 km
WERTH VCIP 800 3D CNC
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEISS PRO ZEISS PRO ZEISS PRO
more images
3
Германија
1369 km
ZEISS PRO
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MORA Typ 0190 (1500 x 1200) Dreh-Check-Progra MORA Typ 0190 (1500 x 1200) Dreh-Check-Progra MORA Typ 0190 (1500 x 1200) Dreh-Check-Progra MORA Typ 0190 (1500 x 1200) Dreh-Check-Progra
more images
4
Германија Kassel
1433 km
MORA Typ 0190 (1500 x 1200) Dreh-Check-Progra
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U Zeiss MC 850-U
more images
10
Германија Werlte
1638 km
Zeiss MC 850-U
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZETT-MESS AMS 08/10 ZETT-MESS AMS 08/10 ZETT-MESS AMS 08/10
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
ZETT-MESS AMS 08/10
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select Zeiss O-Select
more images
10
Холандија 's-Hertogenbosch
1681 km
Zeiss O-Select
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231 MITUTOYO B231
more images
15
Германија Iserlohn
1529 km
MITUTOYO B231
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Werth MB 650 Werth MB 650 Werth MB 650 Werth MB 650 Werth MB 650
more images
5
Германија Lupburg
1148 km
Werth MB 650
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzel LS1566 Wenzel LS1566 Wenzel LS1566 Wenzel LS1566 Wenzel LS1566 Wenzel LS1566
more images
6
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Wenzel LS1566
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KEYENCE XM 1500 / XM-T 1000 KEYENCE XM 1500 / XM-T 1000 KEYENCE XM 1500 / XM-T 1000 KEYENCE XM 1500 / XM-T 1000
more images
4
Германија Mögglingen
1221 km
KEYENCE XM 1500 / XM-T 1000
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEISS Prismo 10 12.24.10 mit/with REVO 2 ZEISS Prismo 10 12.24.10 mit/with REVO 2 ZEISS Prismo 10 12.24.10 mit/with REVO 2
more images
3
Германија Auenwald
1254 km
ZEISS Prismo 10 12.24.10 mit/with REVO 2
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEISS Contura G2 HTG ZEISS Contura G2 HTG ZEISS Contura G2 HTG ZEISS Contura G2 HTG ZEISS Contura G2 HTG
more images
5
Германија Steinheim an der Murr
1272 km
ZEISS Contura G2 HTG
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WENZEL RS1420 WENZEL RS1420 WENZEL RS1420 WENZEL RS1420
more images
4
Германија Iserlohn
1529 km
WENZEL RS1420
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex Mitutoyo Euro C544 Apex
more images
14
Германија Ummendorf
1181 km
Mitutoyo Euro C544 Apex
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZETT - MESS AMS 15/12 ZETT - MESS AMS 15/12 ZETT - MESS AMS 15/12 ZETT - MESS AMS 15/12 ZETT - MESS AMS 15/12 ZETT - MESS AMS 15/12
more images
6
Германија Monheim am Rhein
1550 km
ZETT - MESS AMS 15/12
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEISS MC 850 ZEISS MC 850 ZEISS MC 850
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
ZEISS MC 850
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Zeiss Eclipse 700 Zeiss Eclipse 700 Zeiss Eclipse 700
more images
3
Германија Auenwald
1254 km
Zeiss Eclipse 700
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10 TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10
more images
9
Швајцарија Novazzano
1127 km
TESA SA SCHWEIZ VALIDATOR 10
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TESA Etalon Derby TESA Etalon Derby TESA Etalon Derby TESA Etalon Derby
more images
4
Словенија Kotlje 109, 2394 Kotlje, Slovenija
768 km
TESA Etalon Derby
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hexagon Global Lyte 775
more images
1
Латвија Rīga
1715 km
Hexagon Global Lyte 775
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Keyence XM-1200 Keyence XM-1200 Keyence XM-1200 Keyence XM-1200 Keyence XM-1200
more images
5
Германија Thüringen, Deutschland
1338 km
Keyence XM-1200
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOHANSSON 07C JOHANSSON 07C
more images
2
Германија Mögglingen
1221 km
JOHANSSON 07C
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7 Hexagon Global Performance 7.10.7
more images
8
Германија Biebrich
1437 km
Hexagon Global Performance 7.10.7
2014
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Координатни мерни машини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.