Купете Микроскопи користени (8)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Мерни машини Микроскопи
Класифицирана реклама
ASPEX ASPEX Explorer
more images
1
Германија
1247 km
ASPEX ASPEX Explorer
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MicroEpsilon, Schölly MicroEpsilon, Schölly MicroEpsilon, Schölly MicroEpsilon, Schölly MicroEpsilon, Schölly MicroEpsilon, Schölly MicroEpsilon, Schölly
more images
7
Австрија Wolkersdorf im Weinviertel
859 km
MicroEpsilon, Schölly
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schneider Messtechnik WM1 200 manuell SAPHIR Schneider Messtechnik WM1 200 manuell SAPHIR
more images
2
Германија Bad Kreuznach
1412 km
Schneider Messtechnik WM1 200 manuell SAPHIR
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
CARL ZEISS JENA Universal Messmikroskop CARL ZEISS JENA Universal Messmikroskop CARL ZEISS JENA Universal Messmikroskop CARL ZEISS JENA Universal Messmikroskop CARL ZEISS JENA Universal Messmikroskop
more images
5
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
CARL ZEISS JENA Universal Messmikroskop
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss Jena UMM
more images
1
Германија Gransee
1422 km
Carl Zeiss Jena UMM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS TAMAR ID071 PLMIS
more images
14
Германија Borken
1603 km
TAMAR ID071 PLMIS
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter
more images
11
Австрија Wolkersdorf
859 km
Schölly Fiberoptik diverse Faserlichtleiter
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schölly Fiberoptik Flexilux 2000
more images
1
Австрија Wolkersdorf
859 km
Schölly Fiberoptik Flexilux 2000
како нов (изложбена машина)
Јавете се