Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Производство и преработка на брановидни картони користени

16 резултати за
Прекини
Zagib L16 SA Zagib L16 SA
more images
2
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
2006
добро (искористено)
Celmacch 160 XFP Celmacch 160 XFP Celmacch 160 XFP Celmacch 160 XFP Celmacch 160 XFP Celmacch 160 XFP
more images
6
Јавете се
Monza Италија
1098 km
2001
многу добро (користено)
Wupa PS 5.2 Wupa PS 5.2 Wupa PS 5.2 Wupa PS 5.2 Wupa PS 5.2 Wupa PS 5.2
more images
6
Јавете се
Wassenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1592 km
1970
Втора рака
GÖPFERT SRE 2Z 150 MPBS GÖPFERT SRE 2Z 150 MPBS GÖPFERT SRE 2Z 150 MPBS GÖPFERT SRE 2Z 150 MPBS
more images
4
Јавете се
Deutschland Германија
1369 km
1999
подготвен за употреба (искористен)
BHS 2500 mm BHS 2500 mm BHS 2500 mm BHS 2500 mm BHS 2500 mm BHS 2500 mm BHS 2500 mm
more images
7
Јавете се
Alsfeld Германија
1397 km
1995
добро (искористено)
more images
15
Јавете се
90701 Lääne maakond, Eesti Estland (Reval)
1929 km
добро (искористено)
Agnati-BHS-Fosber Agnati-BHS-Fosber Agnati-BHS-Fosber Agnati-BHS-Fosber Agnati-BHS-Fosber Agnati-BHS-Fosber Agnati-BHS-Fosber
more images
7
Јавете се
Busto Arsizio Италија
1128 km
добро (искористено)
more images
4
Јавете се
Monza Италија
1098 km
многу добро (користено)
Jagenberg WPM 304 C Jagenberg WPM 304 C Jagenberg WPM 304 C Jagenberg WPM 304 C Jagenberg WPM 304 C Jagenberg WPM 304 C
more images
6
Јавете се
Wassenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1592 km
2003
Втора рака
BHS / FOSBER 2500 BHS / FOSBER 2500 BHS / FOSBER 2500 BHS / FOSBER 2500 BHS / FOSBER 2500 BHS / FOSBER 2500
more images
6
Јавете се
Kaunas Литванија
1490 km
2010
Втора рака
PARA/ EMBA/ SIGNODE PARA/ EMBA/ SIGNODE PARA/ EMBA/ SIGNODE PARA/ EMBA/ SIGNODE PARA/ EMBA/ SIGNODE PARA/ EMBA/ SIGNODE
more images
6
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1990
подготвен за употреба (искористен)
JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine JS Machine
more images
11
Јавете се
Grigiškės Литванија
1475 km
2012
Втора рака
Јавете се
Novo Selo Србија
511 km
2022
Ново
KMK HT 1050 A KMK HT 1050 A KMK HT 1050 A
more images
3
Јавете се
Wassenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1592 km
2022
Втора рака
JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery JS machinery
more images
14
Јавете се
Grigiškės Литванија
1475 km
2012
Втора рака
KMK HT 760 A KMK HT 760 A KMK HT 760 A KMK HT 760 A
more images
4
Јавете се
Wassenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1592 km
2022
Втора рака
 

Искористено Производство и преработка на брановидни картони

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши