Купете Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm користени (14)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm
Класифицирана реклама
ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ŠKODA W 200 HB
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION PR 160 UNION PR 160 UNION PR 160 UNION PR 160 UNION PR 160
more images
5
Германија
1369 km
UNION PR 160
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Doerries Scharmann Heavycut 3 Doerries Scharmann Heavycut 3 Doerries Scharmann Heavycut 3 Doerries Scharmann Heavycut 3
more images
4
Германија
1369 km
Doerries Scharmann Heavycut 3
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Tönisvorst
1590 km
SCHARMANN Heavycut 3.3 / TDV 6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc
more images
5
Германија Antrifttal
1403 km
Skoda CNC W180 cnc
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W200HC Skoda W200HC Skoda W200HC Skoda W200HC
more images
4
Германија Gera
1273 km
Skoda W200HC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ŠKODA PC W 200 HA
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175
more images
5
Швајцарија Hünenberg
1223 km
ERNAULT SOMUA 270/175
1976
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200
more images
13
Украина Dnipro
1292 km
Skoda W200
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180 SCHIESS FRORIEP 1FB 180
more images
12
Холандија Babberich
1645 km
SCHIESS FRORIEP 1FB 180
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC
more images
4
Белгија Eupen
1570 km
SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SKODA W180NC SKODA W180NC SKODA W180NC SKODA W180NC
more images
4
Швајцарија Hünenberg
1223 km
SKODA W180NC
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda WH160 CNC Skoda WH160 CNC Skoda WH160 CNC Skoda WH160 CNC
more images
4
Украина Dnipro
1292 km
Skoda WH160 CNC
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6 Wotan Rapid 6
more images
13
Холандија Babberich
1645 km
Wotan Rapid 6
1999
добро (искористено)
Јавете се