категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за дупчење и досадни мелници Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm
Класифицирана реклама
WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6 WOTAN RAPID 6
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
WOTAN RAPID 6
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ŠKODA W 250 HA ŠKODA W 250 HA ŠKODA W 250 HA
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ŠKODA W 250 HA
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc Skoda CNC W180 cnc
more images
5
Чешка република Karlsbad
1179 km
Skoda CNC W180 cnc
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC
more images
4
Белгија Eupen
1570 km
SCHIESS FB 160 Siemens 8 MC
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175 ERNAULT SOMUA 270/175
more images
5
Швајцарија Hünenberg
1223 km
ERNAULT SOMUA 270/175
1976
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200 Skoda W200
more images
13
Украина Dnipro
1292 km
Skoda W200
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W200HC Skoda W200HC Skoda W200HC Skoda W200HC
more images
4
Германија Gera
1273 km
Skoda W200HC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB ŠKODA W 200 HB
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ŠKODA W 200 HB
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC Skoda Pilsen W200 HC
more images
5
Германија Deutschland
1369 km
Skoda Pilsen W200 HC
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda W 200 HC Skoda W 200 HC Skoda W 200 HC
more images
3
Германија Saterland
1648 km
Skoda W 200 HC
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SKODA W180NC SKODA W180NC SKODA W180NC SKODA W180NC
more images
4
Швајцарија Hünenberg
1223 km
SKODA W180NC
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda WH160 CNC Skoda WH160 CNC Skoda WH160 CNC Skoda WH160 CNC
more images
4
Украина Dnipro
1292 km
Skoda WH160 CNC
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ŠKODA PC W 200 HA
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda Pilsen W180 CNC Skoda Pilsen W180 CNC Skoda Pilsen W180 CNC Skoda Pilsen W180 CNC Skoda Pilsen W180 CNC
more images
5
Германија Deutschland
1369 km
Skoda Pilsen W180 CNC
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200 Skoda Pilsen W 200
more images
7
Германија Deutschland
1369 km
Skoda Pilsen W 200
1987
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Плоча досадни мелници со дијаметар на вретеното 161 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.