категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм
Класифицирана реклама
Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28 Merli Clovis 28
more images
6
Италија Thiene
942 km
Merli Clovis 28
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30 Merli Clovis Clovis 30
more images
11
Италија Novi Ligure
1107 km
Merli Clovis Clovis 30
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1295 km
Stanko 16K40-5000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia
more images
5
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
KRAFT SDM 850 Varia | SDM 1000 Varia
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40 MATRA MD40
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
MATRA MD40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80
more images
14
Германија Leingarten
1292 km
TOS SUS 80
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang) VDF Boehringer V6 (lang)
more images
14
Германија Lüneburg
1546 km
VDF Boehringer V6 (lang)
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm WMW DLZ 800x1500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
WMW DLZ 800x1500mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6 VDF-BOEHRINGER V 6
more images
10
Германија Bühl
1323 km
VDF-BOEHRINGER V 6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000 KRAFT SDM 850/3000
more images
5
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1374 km
KRAFT SDM 850/3000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80
more images
9
Германија Weißenhorn
1176 km
TOS TRENCIN SUI 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000 PBR TM450/2000
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
PBR TM450/2000
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OPTIMUM Optiturn TU 8020 D OPTIMUM Optiturn TU 8020 D OPTIMUM Optiturn TU 8020 D OPTIMUM Optiturn TU 8020 D
more images
4
Германија
1369 km
OPTIMUM Optiturn TU 8020 D
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80
more images
10
Холандија Babberich
1645 km
TRENS SUI 80
2011
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824 Demoor V 824
more images
15
Франција Ensisheim
1333 km
Demoor V 824
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM TUB 830 B x 4.000
more images
1
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
ZMM TUB 830 B x 4.000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MOMAC 400X2000
more images
1
Италија Matelica
742 km
MOMAC 400X2000
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000 WOHLENBERG V 1000
more images
8
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
WOHLENBERG V 1000
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
ZMM / KRMM Bulgaria c13mb, 900x1600mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1317 km
Poreba TPK-90 x 10000
2023
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Ensisheim
1333 km
Ernault Somua Jupiter 830 x 4000 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK Poreba TPK
more images
8
Бугарија Sofia
180 km
Poreba TPK
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800 VDF-BOEHRINGER V 800
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
VDF-BOEHRINGER V 800
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SUI 80 TRENS SUI 80 TRENS SUI 80
more images
3
Холандија Didam
1647 km
TRENS SUI 80
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p
more images
8
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Amutio Cazeneuve HB 810 x 5000mm e.p
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1317 km
Poreba TPK 90 x 8000
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S Oerlikon DM 2S
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Oerlikon DM 2S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV WMW DLZ 800 L IV
more images
7
Германија Heilbronn
1290 km
WMW DLZ 800 L IV
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000 WAGNER WDR 390 x 4000
more images
8
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
WAGNER WDR 390 x 4000
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51 TORNI TACCHI FTC model 51
more images
15
Грција Athens - Akadimia Platonos
436 km
TORNI TACCHI FTC model 51
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420 Est Ticino 420
more images
9
Италија Cerveteri
801 km
Est Ticino 420
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK 80 x 2000 Poreba TPK 80 x 2000 Poreba TPK 80 x 2000
more images
3
Полска Bydgoszcz
1317 km
Poreba TPK 80 x 2000
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900 Eolo - Italian 900
more images
7
Италија Mazzano
1015 km
Eolo - Italian 900
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72 Dean Smith and Grace T30 x 72
more images
6
Обединето Кралство Shildon DL4 1HG, UK
2245 km
Dean Smith and Grace T30 x 72
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830 Ernault Somua JUPITER 830
more images
9
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Ernault Somua JUPITER 830
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ryazan, Stanko 16K40 Ryazan, Stanko 16K40 Ryazan, Stanko 16K40
more images
3
Германија Chemnitz
1229 km
Ryazan, Stanko 16K40
2006
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NARDINI AM 400 A Sonderpreis NARDINI AM 400 A Sonderpreis NARDINI AM 400 A Sonderpreis
more images
3
Германија Mögglingen
1221 km
NARDINI AM 400 A Sonderpreis
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1317 km
Poreba TPK 80 x 3000
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weyrauch DR 550 N Weyrauch DR 550 N Weyrauch DR 550 N
more images
3
Германија Gemmingen
1301 km
Weyrauch DR 550 N
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Stirk HDL 14 Stirk HDL 14 Stirk HDL 14 Stirk HDL 14
more images
4
Италија Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
1015 km
Stirk HDL 14
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800 WEILER 800
more images
7
Германија Lippstadt
1516 km
WEILER 800
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
more images
15
Швајцарија Beringen / Schaffhausen
1240 km
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W Jet GH-1440W
more images
8
Германија Grenzach-Wyhlen
(Локација на дилерот)
1292 km
Jet GH-1440W
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1317 km
Poreba TPK 90 x 5000
2023
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS Poreba TR-70 BIS
more images
9
Холандија Wormerveer
1760 km
Poreba TR-70 BIS
1973
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YAWO CW 6180 B
more images
1
Германија Oberlangen
1656 km
YAWO CW 6180 B
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
P B R T - 450 P B R T - 450 P B R T - 450 P B R T - 450 P B R T - 450
more images
5
Холандија
1707 km
P B R T - 450
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000 NOSOTTI TN 450/3000
more images
6
Швајцарија Beringen
1242 km
NOSOTTI TN 450/3000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm
more images
12
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Geminis GE 870 x 5000mm agujero caña 162mm
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1317 km
Poreba TPK-90 x 6000
2023
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.