➤ Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм користено купи (44 огласи) - Machineseeker.mk 🏷️

Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм користени (44)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 800-999мм
Класифицирана реклама
WEIPERT W 630WEIPERT W 630WEIPERT W 630WEIPERT W 630
more images
Германија Schwabach
1.195 km
WEIPERT W 630
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800VDF V800
more images
Австрија Pressbaum
(Локација на дилерот)
855 km
VDF V800
Јавете се
Класифицирана реклама
Matra MDR 160Matra MDR 160Matra MDR 160Matra MDR 160Matra MDR 160Matra MDR 160Matra MDR 160Matra MDR 160
more images
Германија Ubstadt-Weiher
1.325 km
Matra MDR 160
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER V 800VDF-BOEHRINGER V 800VDF-BOEHRINGER V 800VDF-BOEHRINGER V 800VDF-BOEHRINGER V 800
more images
Германија Eislingen/Fils
1.229 km
VDF-BOEHRINGER V 800
Јавете се
Класифицирана реклама
H. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mmH. Ernault Somua Jupiter 830x2000mm
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
H. Ernault Somua Jupiter 830x2000mm
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800VDF Boehringer DUE800
more images
Германија Aurach
1.225 km
VDF Boehringer DUE800
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1.324 km
COLCHESTER Mascot 1600
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400Comev CM400
more images
Италија Novi Ligure
1.107 km
Comev CM400
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bitterfeld-Wolfen
1.326 km
POTISJE PA-50
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
MATRA MD40MATRA MD40MATRA MD40MATRA MD40MATRA MD40
more images
Германија Göppingen
1.232 km
MATRA MD40
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mmZMM CU832, 830x1500mm
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
ZMM CU832, 830x1500mm
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer V800VDF Boehringer V800VDF Boehringer V800VDF Boehringer V800VDF Boehringer V800VDF Boehringer V800VDF Boehringer V800
more images
Германија Frasdorf
1.016 km
VDF Boehringer V800
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER V5VDF-BOEHRINGER V5VDF-BOEHRINGER V5VDF-BOEHRINGER V5VDF-BOEHRINGER V5VDF-BOEHRINGER V5
more images
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1.571 km
VDF-BOEHRINGER V5
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUS80/8000TOS SUS80/8000TOS SUS80/8000
more images
Австрија Himberg bei Wien
834 km
TOS SUS80/8000
Јавете се
Класифицирана реклама
ARAD L & Z Drehmaschine ARAD L & Z Drehmaschine ARAD L & Z Drehmaschine ARAD L & Z Drehmaschine
more images
Германија Hamburg
1.593 km
ARAD L & Z Drehmaschine
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR TM450/2000PBR TM450/2000PBR TM450/2000PBR TM450/2000PBR TM450/2000
more images
Германија Göppingen
1.232 km
PBR TM450/2000
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Pionki
1.097 km
Poręba TPK-90
Јавете се
Класифицирана реклама
Eolo - Italian 900Eolo - Italian 900Eolo - Italian 900Eolo - Italian 900Eolo - Italian 900Eolo - Italian 900Eolo - Italian 900
more images
Италија Novi Ligure
1.107 km
Eolo - Italian 900
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK 90 A1Poreba TPK 90 A1Poreba TPK 90 A1Poreba TPK 90 A1Poreba TPK 90 A1Poreba TPK 90 A1
more images
Холандија Babberich
1.645 km
Poreba TPK 90 A1
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51TORNI TACCHI FTC model 51
more images
Грција Athens - Akadimia Platonos
436 km
TORNI TACCHI FTC model 51
Јавете се
Класифицирана реклама
Oerlikon DM 2SOerlikon DM 2SOerlikon DM 2SOerlikon DM 2SOerlikon DM 2SOerlikon DM 2S
more images
Швајцарија Reiden
1.260 km
Oerlikon DM 2S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000Poreba Tr 90 x 6000
more images
Полска Limanowa
910 km
Poreba Tr 90 x 6000
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 DKNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 DKNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 DKNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 DKNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 DKNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 DKNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 D
more images
Германија Wasbek
1.640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/1500 D
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
MOMAC 400X2000
more images
Италија Matelica
742 km
MOMAC 400X2000
Потврден дилер
Јавете се
Siegel

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Германија Dreieich
1.376 km
COMEV CM 400 x 3000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830Ernault Somua JUPITER 830
more images
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Ernault Somua JUPITER 830
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1.317 km
Poreba TPK 90A1/10M - 10.000 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
NARDINI AM 400 A SonderpreisNARDINI AM 400 A SonderpreisNARDINI AM 400 A Sonderpreis
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
NARDINI AM 400 A Sonderpreis
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Stirk HDL 14Stirk HDL 14Stirk HDL 14Stirk HDL 14
more images
Италија Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
1.015 km
Stirk HDL 14
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/3000 D
more images
Германија Wasbek
1.640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen Sinus 400/3000 D
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mmEST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
more images
Швајцарија Beringen / Schaffhausen
1.240 km
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Weyrauch DR 550 NWeyrauch DR 550 NWeyrauch DR 550 N
more images
Германија Gemmingen
1.301 km
Weyrauch DR 550 N
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1.317 km
Poreba TPK-90 x 6000
Јавете се
Класифицирана реклама
Nardini AM 400 ANardini AM 400 ANardini AM 400 A
more images
Германија Bruchsal
1.326 km
Nardini AM 400 A
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER MF 65GILDEMEISTER MF 65
more images
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1.571 km
GILDEMEISTER MF 65
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Daewoo Puma 600Daewoo Puma 600Daewoo Puma 600Daewoo Puma 600Daewoo Puma 600Daewoo Puma 600
more images
Обединето Кралство Thurmaston
2.108 km
Daewoo Puma 600
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
NOSOTTI TN 450/3000NOSOTTI TN 450/3000NOSOTTI TN 450/3000NOSOTTI TN 450/3000NOSOTTI TN 450/3000NOSOTTI TN 450/3000
more images
Швајцарија Beringen
1.242 km
NOSOTTI TN 450/3000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 CONTUR SJ-860/3300 XL
more images
Германија Wetzlar
1.426 km
CONTUR SJ-860/3300 XL
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1.317 km
Poreba TPK 80 x 3000
Јавете се
Класифицирана реклама
KAMI/SHEM DKM 1000.3DHKAMI/SHEM DKM 1000.3DHKAMI/SHEM DKM 1000.3DHKAMI/SHEM DKM 1000.3DHKAMI/SHEM DKM 1000.3DHKAMI/SHEM DKM 1000.3DH
more images
Германија Isernhagen
1.507 km
KAMI/SHEM DKM 1000.3DH
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK - 90 / 5 MPoreba TPK - 90 / 5 MPoreba TPK - 90 / 5 MPoreba TPK - 90 / 5 M
more images
Германија Oberlangen
1.656 km
Poreba TPK - 90 / 5 M
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1.317 km
Poreba TR-90B x 5000
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1.317 km
Poreba TPK 90 x 5000
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1.317 km
Poreba TPK 90 x 8000
Јавете се