Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Други
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2010
добро (искористено)
ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600
more images
5
Јавете се
Karlsbad Чешка република
1179 km
2007
Втора рака
OSTERWALDER CA-NC 250 OSTERWALDER CA-NC 250 OSTERWALDER CA-NC 250 OSTERWALDER CA-NC 250 OSTERWALDER CA-NC 250 OSTERWALDER CA-NC 250
more images
6
Јавете се
Engen Германија
1237 km
1999
Втора рака
KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN
more images
5
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
1982
Втора рака
CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP
more images
6
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
1997
Втора рака
Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480
more images
5
Јавете се
Beroun Чешка република
1104 km
1984
добро (искористено)
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2011
добро (искористено)
SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t)
more images
11
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
добро (искористено)
Pacific Bulldozer horizontal press 500 ton Pacific Bulldozer horizontal press 500 ton Pacific Bulldozer horizontal press 500 ton Pacific Bulldozer horizontal press 500 ton
more images
4
Јавете се
Deinze, Белгија Белгија
(Локација на дилерот)
1739 km
Втора рака
TOKAI TP 150 TOKAI TP 150 TOKAI TP 150
more images
3
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
2001
Втора рака
HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T
more images
6
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
1992
Втора рака
REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166 REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166 REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166 REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166
more images
4
Јавете се
Beroun Чешка република
1104 km
2002
добро (искористено)
STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300
more images
5
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
2011
добро (искористено)
ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600 ZSM Düsseldorf HRP 600
more images
8
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
2006
добро (искористено)
METALLKRAFT RPP 150 RI METALLKRAFT RPP 150 RI METALLKRAFT RPP 150 RI METALLKRAFT RPP 150 RI METALLKRAFT RPP 150 RI METALLKRAFT RPP 150 RI
more images
6
Јавете се
Hallstadt Германија
1250 km
2017
како нов (изложбена машина)
TOKAI TP 50 TOKAI TP 50 TOKAI TP 50 TOKAI TP 50 TOKAI TP 50
more images
5
Јавете се
Metzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1246 km
2001
Втора рака
MAE R160S MAE R160S MAE R160S MAE R160S MAE R160S MAE R160S
more images
6
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1302 km
Втора рака
LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A LOOSER N/A
more images
14
Јавете се
Halberstadt Германија
1403 km
1990
Втора рака
STANKO MA 4134 STANKO MA 4134 STANKO MA 4134 STANKO MA 4134
more images
4
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
1980
добро (искористено)
SMB KS 1600 SMB KS 1600
more images
2
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
1980
добро (искористено)
more images
Јавете се
Wiesbaden, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1407 km
Втора рака
WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t
more images
5
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1602 km
Ново
Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600 Gierlich PE600
more images
11
Јавете се
Gevelsberg Германија
1541 km
добро (искористено)
EBU EBU 25 EBU EBU 25 EBU EBU 25 EBU EBU 25 EBU EBU 25
more images
5
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1962
подготвен за употреба (искористен)
Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500
more images
12
Јавете се
Augsburg Германија
1136 km
1986
добро (искористено)
Holzmodelle
more images
1
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
многу добро (користено)
Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75
more images
6
Јавете се
Karditsa Грција
249 km
1975
Втора рака
WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t
more images
7
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1602 km
Ново
CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE CrimpOne C1-25sE
more images
14
Јавете се
Burkardroth Германија
1322 km
2022
како нов (изложбена машина)
Beyeler RT 125x4100 CNC Beyeler RT 125x4100 CNC Beyeler RT 125x4100 CNC Beyeler RT 125x4100 CNC
more images
4
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
подготвен за употреба (искористен)
Ras 3200 x 4 mm CNC Ras 3200 x 4 mm CNC Ras 3200 x 4 mm CNC Ras 3200 x 4 mm CNC
more images
4
Јавете се
Deinze, Белгија Белгија
(Локација на дилерот)
1739 km
Втора рака
 SAUER & Sohn DR 15/4000 NA (bis 4000 mm) SAUER & Sohn DR 15/4000 NA (bis 4000 mm) SAUER & Sohn DR 15/4000 NA (bis 4000 mm) SAUER & Sohn DR 15/4000 NA (bis 4000 mm) SAUER & Sohn DR 15/4000 NA (bis 4000 mm) SAUER & Sohn DR 15/4000 NA (bis 4000 mm)
more images
6
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
добро (искористено)
Haemmerle AP 200 – 3100 Haemmerle AP 200 – 3100 Haemmerle AP 200 – 3100 Haemmerle AP 200 – 3100 Haemmerle AP 200 – 3100
more images
5
Јавете се
Hamburg Германија
1593 km
1985
подготвен за употреба (искористен)
Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120 Klauke K 12/2 EL / HK 25/2 EL PK120
more images
11
Јавете се
Selm Германија
1560 km
многу добро (користено)
CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE CrimpOne C1-50sE
more images
14
Јавете се
Burkardroth Германија
1322 km
Ново
Atis Makina EEP-PK300 Atis Makina EEP-PK300 Atis Makina EEP-PK300 Atis Makina EEP-PK300 Atis Makina EEP-PK300 Atis Makina EEP-PK300
more images
6
Јавете се
Berlin Германија
1365 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar
more images
9
Јавете се
Wiefelstede Германија
1648 km
Втора рака
FRANZ MERTL Asslar HFM 404 (4 t)
more images
1
Јавете се
Kassel Германија
1433 km
1984
Втора рака
EHT EHP 15 - 31 EHT EHP 15 - 31 EHT EHP 15 - 31 EHT EHP 15 - 31
more images
4
Јавете се
Hamburg Германија
1593 km
1970
подготвен за употреба (искористен)
JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e
more images
6
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1571 km
1983
Втора рака
CrimpOne C1-140B CrimpOne C1-140B CrimpOne C1-140B CrimpOne C1-140B CrimpOne C1-140B
more images
5