Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Други
Класифицирана реклама
OFFICINE SAN GIACOMO 10 FP OFFICINE SAN GIACOMO 10 FP OFFICINE SAN GIACOMO 10 FP OFFICINE SAN GIACOMO 10 FP OFFICINE SAN GIACOMO 10 FP
more images
5
Италија
763 km
OFFICINE SAN GIACOMO 10 FP
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OMC machinery PL 120 35x18 LC
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
OMC machinery PL 120 35x18 LC
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP CLIFTON 505 D SPL APP
more images
6
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
CLIFTON 505 D SPL APP
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600 ZSM ZSM  HRP 600
more images
5
Чешка република Karlsbad
1179 km
ZSM ZSM HRP 600
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166 REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166 REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166 REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
REIS TUS 130 Duschpresse INV 24166
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN KLINGELNBERG AH 400 DN
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
KLINGELNBERG AH 400 DN
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 NT 60 2C 1 NT 60 2C 1
more images
2
Италија Perosini
1039 km
NT 60 2C 1
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VSP-KOVO 1020/108 VSP-KOVO 1020/108 VSP-KOVO 1020/108 VSP-KOVO 1020/108 VSP-KOVO 1020/108
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
VSP-KOVO 1020/108
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e JKM UP50e
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
JKM UP50e
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAE R160S MAE R160S MAE R160S MAE R160S MAE R160S MAE R160S
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
MAE R160S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480 Heilbronn REPD 250S INV 23480
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
Heilbronn REPD 250S INV 23480
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOKAI TP 150 TOKAI TP 150 TOKAI TP 150
more images
3
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
TOKAI TP 150
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SGT Servis SGT 1
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB 4705:007 VEB 4705:007 VEB 4705:007
more images
3
Германија Krefeld
(Локација на дилерот)
1578 km
VEB 4705:007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T HUBER Kaschierpresse 30T
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
HUBER Kaschierpresse 30T
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ŽDAS ABWICKLER 25 TONNEN INV 24826 ŽDAS ABWICKLER 25 TONNEN INV 24826 ŽDAS ABWICKLER 25 TONNEN INV 24826 ŽDAS ABWICKLER 25 TONNEN INV 24826 ŽDAS ABWICKLER 25 TONNEN INV 24826
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
ŽDAS ABWICKLER 25 TONNEN INV 24826
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOKAI TP 50 TOKAI TP 50 TOKAI TP 50 TOKAI TP 50 TOKAI TP 50
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
TOKAI TP 50
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD LVD LVD LVD LVD LVD
more images
6
Франција Mozé-sur-Louet
1876 km
LVD
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300 STROZATECH HL 1300
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
STROZATECH HL 1300
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gasparini PBS 105 Gasparini PBS 105 Gasparini PBS 105 Gasparini PBS 105 Gasparini PBS 105 Gasparini PBS 105
more images
6
Германија Hamburg
1593 km
Gasparini PBS 105
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H HAEGER 618 1H
more images
13
Шпанија Balaguer
1735 km
HAEGER 618 1H
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LESCHER HPS 100
more images
1
Полска Bielawa
1085 km
LESCHER HPS 100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ras 3200 x 4 mm CNC Ras 3200 x 4 mm CNC Ras 3200 x 4 mm CNC Ras 3200 x 4 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Ras 3200 x 4 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLLY COLLY
more images
2
Франција Mozé-sur-Louet
1876 km
COLLY
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO MA 4134 STANKO MA 4134 STANKO MA 4134 STANKO MA 4134
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
STANKO MA 4134
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000 SCHARRINGHAUSEN A 8000
more images
10
Германија Hamburg
1591 km
SCHARRINGHAUSEN A 8000
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Beyeler RH 100 x 3100 Beyeler RH 100 x 3100 Beyeler RH 100 x 3100 Beyeler RH 100 x 3100 Beyeler RH 100 x 3100 Beyeler RH 100 x 3100 Beyeler RH 100 x 3100
more images
7
Германија Hamburg
1593 km
Beyeler RH 100 x 3100
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500 Fischer DAPS 20/2500
more images
12
Германија Augsburg
1136 km
Fischer DAPS 20/2500
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDR. 80t HYDR. 80t HYDR. 80t HYDR. 80t
more images
4
Грција Agios Athanasios
217 km
HYDR. 80t
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PROMECAM PROMECAM
more images
2
Франција Mozé-sur-Louet
1876 km
PROMECAM
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SGT Servis SGT 1
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
pressmash PA6738 pressmash PA6738 pressmash PA6738 pressmash PA6738 pressmash PA6738 pressmash PA6738 pressmash PA6738
more images
7
Бугарија Sofia
179 km
pressmash PA6738
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t) SCHÖN & CIE 22 B (60 t)
more images
11
Германија Mörsdorf
1282 km
SCHÖN & CIE 22 B (60 t)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
9
Шведска Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
1982 km
1996
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ras 4060 x 3 mm CNC Ras 4060 x 3 mm CNC Ras 4060 x 3 mm CNC Ras 4060 x 3 mm CNC
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Ras 4060 x 3 mm CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Promecam Promecam Promecam
more images
3
Франција Mozé-sur-Louet
1876 km
Promecam
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar Novopress 150 bar
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
Novopress 150 bar
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 Safan 50 / 2050
more images
1
Германија Hamburg
1593 km
Safan 50 / 2050
1975
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75 Wirth SA 75
more images
6
Грција Karditsa
249 km
Wirth SA 75
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EIGENBAU SA EIGENBAU SA
more images
2
Германија Solingen
(Локација на дилерот)
1547 km
EIGENBAU SA
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hydrap Pressen HPDZB 160 Hydrap Pressen HPDZB 160
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Hydrap Pressen HPDZB 160
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Exner EEX5 Exner EEX5 Exner EEX5 Exner EEX5 Exner EEX5
more images
5
Германија Burgoberbach
1215 km
Exner EEX5
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Santenberg 0,75 kW / 100 bar
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal APH 4105 x 150 Baykal APH 4105 x 150 Baykal APH 4105 x 150 Baykal APH 4105 x 150
more images
4
Германија Hamburg
1593 km
Baykal APH 4105 x 150
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t WMT Drueckset 10t
more images
5
Германија Velen
1601 km
WMT Drueckset 10t
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z Indunorm PM15-80H4Z
more images
9
Германија Wald
1216 km
Indunorm PM15-80H4Z
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
COASTONE CONE 900 COASTONE CONE 900 COASTONE CONE 900
more images
3
Estland (Reval) Narva
2026 km
COASTONE CONE 900
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berrenberg EPr 125/315N Berrenberg EPr 125/315N Berrenberg EPr 125/315N Berrenberg EPr 125/315N Berrenberg EPr 125/315N Berrenberg EPr 125/315N
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Berrenberg EPr 125/315N
1976
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t WMT Drueckset 4t
more images
7
Германија Velen
1601 km
WMT Drueckset 4t
Ново
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши