категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Прецизни стругови користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Прецизни стругови
аукција
Аукцијата заврши
Германија Kernen im Remstal
1260 km
WEILER CONDOR81
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
G.D.W. (Weiler) FD 250 G.D.W. (Weiler) FD 250 G.D.W. (Weiler) FD 250 G.D.W. (Weiler) FD 250 G.D.W. (Weiler) FD 250
more images
5
Германија Denkingen
1254 km
G.D.W. (Weiler) FD 250
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB15 Okuma LB15 Okuma LB15 Okuma LB15 Okuma LB15
more images
5
Италија Paderno Dugnano
1105 km
Okuma LB15
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Weiler Matador VS2
1991
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEYLIGENSTAEDT 350 E/2000 HEYLIGENSTAEDT 350 E/2000 HEYLIGENSTAEDT 350 E/2000 HEYLIGENSTAEDT 350 E/2000
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
HEYLIGENSTAEDT 350 E/2000
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Asenovgrad
264 km
HANWHA SL 32 HP
2003
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huvema HU 410x1500 Sino Huvema HU 410x1500 Sino Huvema HU 410x1500 Sino Huvema HU 410x1500 Sino
more images
4
Холандија Schaijk
1662 km
Huvema HU 410x1500 Sino
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2 Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2
more images
11
Германија Marbach am Neckar
1268 km
Hahn & Kolb / Fa.Kekeisen Tornomat 2
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB FEINBAU PM1 - FZB
more images
9
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
FEINBAU PM1 - FZB
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM С10MS.12 ZMM С10MS.12 ZMM С10MS.12 ZMM С10MS.12 ZMM С10MS.12 ZMM С10MS.12 ZMM С10MS.12
more images
7
Бугарија Kazanlak
321 km
ZMM С10MS.12
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor WEILER Commodor
more images
4
Германија Willich
1579 km
WEILER Commodor
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR20JN STAR SR20JN STAR SR20JN STAR SR20JN STAR SR20JN STAR SR20JN STAR SR20JN STAR SR20JN
more images
8
Германија Alemania
1369 km
STAR SR20JN
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LTC DR 750 i LTC DR 750 i LTC DR 750 i
more images
3
Холандија Schaijk
1662 km
LTC DR 750 i
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80 Schaublin 102-80
more images
11
Швајцарија Deitingen
1282 km
Schaublin 102-80
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F FEINBAU PM1 - F
more images
11
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
FEINBAU PM1 - F
1962
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20 Schaublin 102N-VM W-20
more images
11
Швајцарија Bienne
1303 km
Schaublin 102N-VM W-20
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMATEC 1D-175 IMATEC 1D-175 IMATEC 1D-175 IMATEC 1D-175 IMATEC 1D-175 IMATEC 1D-175 IMATEC 1D-175
more images
7
Германија Willich
1579 km
IMATEC 1D-175
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM
more images
15
Холандија Mierlo
1644 km
Schaublin 102 VM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LTC DR 750 G LTC DR 750 G LTC DR 750 G LTC DR 750 G LTC DR 750 G LTC DR 750 G LTC DR 750 G LTC DR 750 G
more images
8
Холандија Schaijk
1662 km
LTC DR 750 G
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102-N80 Vario Schaublin 102-N80 Vario Schaublin 102-N80 Vario Schaublin 102-N80 Vario Schaublin 102-N80 Vario
more images
5
Швајцарија Deitingen
(Локација на дилерот)
1282 km
Schaublin 102-N80 Vario
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB Feinbau PM 1 FZB
more images
14
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Feinbau PM 1 FZB
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25 Schaublin 102N-80 TO W-25
more images
12
Швајцарија Saint Blaise
1317 km
Schaublin 102N-80 TO W-25
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM Boley & Leinen LCM
more images
15
Германија Wald
1216 km
Boley & Leinen LCM
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM Schaublin 102 VM
more images
15
Холандија Mierlo
1644 km
Schaublin 102 VM
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER unbekannt WEILER unbekannt WEILER unbekannt
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
WEILER unbekannt
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 102-N80 Combitec Schaublin 102-N80 Combitec Schaublin 102-N80 Combitec Schaublin 102-N80 Combitec Schaublin 102-N80 Combitec Schaublin 102-N80 Combitec
more images
6
Швајцарија Deitingen
(Локација на дилерот)
1282 km
Schaublin 102-N80 Combitec
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ FEINBAU PM1 - FZ
more images
11
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
FEINBAU PM1 - FZ
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J Benzinger TNL NCS1J
more images
13
Германија Borken
1603 km
Benzinger TNL NCS1J
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262 Diedesheim HPI 12262
more images
9
Германија Hövelhof
1507 km
Diedesheim HPI 12262
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER WEILER WEILER WEILER WEILER WEILER WEILER WEILER
more images
8
Холандија Emmeloord
1721 km
WEILER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I Benzinger TNL / TRP I
more images
15
Германија Borken
1611 km
Benzinger TNL / TRP I
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40 Feinbau S1- So/KA 40
more images
8
Германија Hövelhof
1507 km
Feinbau S1- So/KA 40
1981
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220 Benzinger TNL CC220
more images
13
Германија Borken
1611 km
Benzinger TNL CC220
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Прецизни стругови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.