категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за брусење на коленестото вратило користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за мелење Машини за брусење на коленестото вратило
Класифицирана реклама
JUNKER Jumat 5002/50 JUNKER Jumat 5002/50 JUNKER Jumat 5002/50 JUNKER Jumat 5002/50 JUNKER Jumat 5002/50
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
JUNKER Jumat 5002/50
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NAGEL UF 16 - 150 K 86 S NAGEL UF 16 - 150 K 86 S NAGEL UF 16 - 150 K 86 S NAGEL UF 16 - 150 K 86 S NAGEL UF 16 - 150 K 86 S
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
NAGEL UF 16 - 150 K 86 S
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
GIUSTINA GT 1126
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Германија Borken
1611 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350 Berco Rtm 350
more images
10
Шпанија Benahadux
2142 km
Berco Rtm 350
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEGENSCHEIDT 7893 HEGENSCHEIDT 7893 HEGENSCHEIDT 7893 HEGENSCHEIDT 7893 HEGENSCHEIDT 7893
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1230 km
HEGENSCHEIDT 7893
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
MSO KW 550/2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Berco RTM 260 Berco RTM 260 Berco RTM 260 Berco RTM 260 Berco RTM 260 Berco RTM 260 Berco RTM 260 Berco RTM 260
more images
8
Швајцарија Stadel
1240 km
Berco RTM 260
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000
more images
9
Луксембург Mamer
1509 km
Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500 SWAMZ international-Pakistan FH 500
more images
14
Германија Damme
1583 km
SWAMZ international-Pakistan FH 500
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000 Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000
more images
9
Луксембург Mamer
1509 km
Friedrich Schmaltz RGK 1250/5000
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Машини за брусење на коленестото вратило

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.